Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Figurky vojaku

Nalezeno:    124 produktů

Sluban Vozidlo pro transport vojáků

Vozidlo pro transport vojáků. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky.Vlastnosti:- Přiložen obrazový návod k sestavení- Obsahuje 229 kusů kostiček a 4 figurek vojáků- Sada obsahuje vozidlo pro transport vojáků a 4 figurky vojáků- Rozměry balení: 31 x 22,5 x 5,5 cm- Kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely- Hmotnost: 229 gramůStavebnice SLUBAN jsou kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Každé balení obsahuje podrobný návod na sestavení. Na krabici u většiny výrobků jsou vyobrazeny další varianty, ...

Stavebnice SLUBAN Vozidlo pro transport vojáků

Stavebnice SLUBAN - Vozidlo pro transport vojáků je nezbytná výbava pro přiblížení jednotek na místo určení. Zkušený řidič převáží na korbě transportního vozidla vojáky v plné polní. Funkční dveře, otevírací střecha kabiny, sklápěcí zadní díl pro snadné nastupování a vystupování - to vše zpestří hru každému malému vojákovi. Inovované figurky SLUBAN: realistický tvar, kdy nohy se zdají být o něco delší přirozená barva obličeje a rukou možnost naklonit hlavičku a ruce v zápěstích až o...

Cobi 2020 Small Army 3 figurky na blistru

Oblíbené figurky vojáků Malé armády - 3 figurky na blistru. Odesíláme, dle aktuálního skladu.

EPline Peacekeepers věž 3 figurky

Hrací sada se strážní věží. Obsahuje tři figurky vojáků ve velikosti 9,5cm. Figurky jsou plně pohyblivé s více jak 22 pohyblivými částmi. Figurky mohou stát samostatně. Sada obsahuje autentické detailní vybavení pro vojáky a doplňky. Pro děti od 3 let.

EPline Peacekeepers tank 3 figurky

Hrací sada s tankem v měřítku 1:18. Obsahuje 3 plně pohyblivé 9,5 cm figurky vojáků s více jak 22 pohyblivými částmi. Figurky mohou stát samostatně. Sada obsahuje autentické detailní vybavení pro vojáky a doplňky. Pro děti od 3 let.

EPline Peacekeepers helikoptéra 3 figurky

Hrací sada s helikoptérou v měřítku 1:18. Obsahuje 3 plně pohyblivé 9,5 cm figurky vojáků s více jak 22 pohyblivými částmi. Figurky mohou stát samostatně. Sada obsahuje autentické detailní vybavení pro vojáky a doplňky. Pro děti od 3 let.

EPline Peacekeepers hrací set 2 figurky

Hrací sada vojenského života v měřítku 1:18. V nabídce sada se stanem nebo vojenský pokoj. Obsahuje 2 plně pohyblivé 9,5 cm figurky vojáků s více jak 22 pohyblivými částmi. Figurky mohou stát samostatně. Sada obsahuje autentické detailní vybavení pro vojáky a doplňky. Pro děti od 3 let.

EPline Peacekeepers výsadkové vozidlo 2 figurky

Hrací sada výsadkového vozidla v měřítku 1:18. Obsahuje 2 plně pohyblivé 9,5 cm figurky vojáků s více jak 22 pohyblivými částmi. Figurky mohou stát samostatně. Sada obsahuje autentické detailní vybavení pro vojáky a doplňky. Pro děti od 3 let.

EPline Peacekeepers obojživelné auto 2 figurky

Hrací sada obojživelného auta v měřítku 1:18. Obsahuje 2 plně pohyblivé 9,5 cm figurky vojáků s více jak 22 pohyblivými částmi. Figurky mohou stát samostatně. Sada obsahuje autentické detailní vybavení pro vojáky a doplňky. Pro děti od 3 let.

EPline Peacekeepers sada vojenský útok 3 figurky

Velká hrací sada vojenského útoku v měřítku 1:18. Obsahuje 3 plně pohyblivé 9,5 cm figurky vojáků s více jak 22 pohyblivými částmi. Figurky mohou stát samostatně. Sada obsahuje autentické detailní vybavení pro vojáky a doplňky. Pro děti od 3 let.

Cobi 2025 II WW 3 figurky na blistru Small Army

Speciální edice figurek v kolekci 2.světová válka IIWW. Obsah balení jsou 3 figurky vojáků s doplňky.Odesíláme dle aktuálního skladu, jelikož jsou v prodeji 4 různé sady.

II WW T34/85 m 1944, 400 kostek

Postavte si model tanku T-34/85 z roku 1944. Balení obsahuje 400 kostek stavebnice a 2 figurky vojáků.

Small Army P-4 ozbrojené vozidlo 200 k, 2 f

Postavte si ozbrojené vozidlo P-4. Sestavené vozidlo má rozměry 14,5 × 7,5 cm. Balení obsahuje 200 kostek stavebnice a 2 figurky vojáků.

Cobi 2336 Small Army P-4 Ozbrojené vozidlo

Balení stavebnice Cobi 2336 Small Army Vám umožní sestavit ozbrojené vozidlo P-4 a dvě ozbrojené figurky vojáků.

Cobi 2372 Small Army vojenská terénní bugina

Stavebnice Cobi 2372 vám umožní sestavit vojenskou terénní buginu a dvě figurky vojáků. Balení stavebnice obsahuje 120 dílků.

Cobi 2160 Small Army 4WD Pickup

Balení stavebnice Cobi 2160 vám umožní sestavit vojenský pickup 4x4 vyzbrojený kulometem s obsluhou, kterou tvoří dvě figurky vojáků.

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka německé komando LEGO kompatibilní sada 8ks

Sada 8ks různých minifigurek vojáků – německé komando z druhé světové války + další příslušenství (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka čínská armáda LEGO kompatibilní sada 8ks + těžké zbraně

Sada 6ks různých minifigurek vojáků čínské armády 2. světová válka + pes + kůň + těžké zbraně a příslušenství (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka a zbraně LEGO kompatibilní sada 12ks

Sada 6ks různých minifigurek vojáků a 6ks různých bojových prostředků (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka německá armáda kontrolní stanoviště LEGO kompatibilní

Sada 4ks různých minifigurek vojáků německé armády + polní dělo + strážní věž + kontrolní stanoviště + další příslušenství a zbraně (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky středověká armáda – rytíři, vojáci a zbraně LEGO kompatibilní sada 20ks

Sada 10ks různých figurek středověkých rytířů, vojáků a 10ks jejich zbraní a příslušenství (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci vietnamská válka Vietcong vs. US Army LEGO kompatibilní sada 9ks + příslušenství

Sada 8ks různých minifigurek vojáků z vietnamské války, motocykl + bohaté příslušenství (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka ruská armáda LEGO kompatibilní sada 8ks + zbraně

Sada 6ks různých minifigurek vojáků 2. světové války + kůň + pes + zbraně a příslušenství - ruská armáda (typ LEGO).

Figurky / Minifigurky Hobit / Pán prstenů Skřetí armáda LEGO kompatibilní sada 7ks

Sada 7ks různých minifigurek vojáků Skřetí armády - Pán prstenů / Hobit (typ LEGO)

Figurky WW2 vojáci 2. světová válka americká armáda sada 7ks + příslušenství

Sada 6ks různých minifigurek vojáků + pes + těžké zbraně + příslušenství – americká armáda druhá světová válka (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka německá armáda LEGO kompatibilní sada 13ks + příslušenství 147 dílů

Sada 8ks různých minifigurek vojáků + letadlo + kontrolní stanoviště + 2 děla + motocykl + spousta doplňků – německá armáda druhá světová válka (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky komando SWAT džungle sada 13ks LEGO kompatibilní 105 dílů

Velká sada SWAT komanda džungle - 8 vojáků + jeep, motorka, polní dělo, strážní stanoviště + stanoviště s maskovací sítí + další zbraně a příslušenství (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka americká armáda LEGO kompatibilní sada 9ks + příslušenství

Sada 6ks různých minifigurek vojáků + motocykl + výsadkový člun +pes + těžké zbraně a příslušenství – americká armáda druhá světová válka (typ LEGO)

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci čínsko japonská válka LEGO kompatibilní sada 8ks + polní dělo

Sada 8ks různých minifigurek vojáků z čínsko japonské války + polní dělo + granátomet další příslušenství (typ LEGO)

Figurky WW2 vojáci 2. světová válka německá armáda Afrikakorps sada 8ks + příslušenství

Vojenská sada WW2 německá armáda (kompatibilní s Lego) Sada 6ks různých minifigurek vojáků + 2 těžké zbraně + příslušenství – německá armáda Arikakorps druhá světová válka (typ LEGO)

Sluban Stavebnice Figurka Sovětský voják s puškou

Sbírej figurky vojáků ze série SLUBAN 2. světová válka! ; ; Figurky jsou v balení včetně zbrojní výbavy . ; ; Inovované figurky SLUBAN: ; ; realistický tvar, kdy nohy se zdají být o něco delší ; přirozená barva obličeje a rukou ; možnost

Figurky WW2 vojáci 2. světová válka americká armáda sada 8ks 169 dílů

Vojenská sada WW2 americká armáda (kompatibilní s Lego) Sada 4ks různých minifigurek vojáků + 2 velké zbraně + výsadkový člun + jeep + spousta doplňků – americká armáda druhá světová válka (typ LEGO)

Figurky WW2 vojáci 2. světová válka německá armáda sada 16ks 480 dílů

Vojenská sada WW2 německá armáda (kompatibilní s Lego) Sada 12ks různých minifigurek vojáků německé armády + protiletadlové dělo + 3 vozidla + další příslušenství a zbraně (typ LEGO)

Small Army Divizní kanón vz 42, 100 k, 2 f

Sovětský 76,2 mm divizní kanón vz. 42 (ZIS-3) bylo jedno z nejlepších děl druhé světové války. Po válce se vyrábělo i v Československu. Postavte si tento model ze stavebnice COBI. Balení obsahuje 100 kostek a 2 figurky vojáků.

Stavebnice obrněné vozidlo II WW Sd. Kfz. 251 Ausf. C, 400 k,...

Kolopásové obrněné vozidlo používané během 2. světové války bylo důležitou součástí německé armády! Balení obsahuje 400 kostek a 2 figurky vojáků. Senzace! Doporučený věk: od 6 let Záruka: 24 měsíců

Figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka německá armáda LEGO kompatibilní sada 6ks + 3 těžké zbraně + pes

Sada 6ks různých minifigurek vojáků – německá armáda druhá světová válka + 3 těžké zbraně + další příslušenství (typ LEGO)

Stavebnice / figurky / Minifigurky WW2 vojáci 2. světová válka německá armáda Blitzkrieg LEGO kompatibilní sada 9ks 250 dílů

Sada 4ks různých minifigurek vojáků německé armády + polní dělo + budovy + letadlo + vozítko + další příslušenství a zbraně (typ LEGO)

Small Army GMC CCKW 353, 350 k, 2 f

Postavte si model čtyřtunového nákladního auta americké výroby z 2. světové války. Balení obsahuje 350 kostek stavebnice a 2 figurky amerických vojáků.

EPline Peacekeepers 9,5cm S.W.A.T. humvee

Hrací sada Humvee vozidla jednotky S.W.A.T. v měřítku 1:18. Obsahuje 2 plně pohyblivé 9,5 cm figurky vojáků s více jak 22 pohyblivými částmi. Figurky mohou stát samostatně. Sada obsahuje autentické detailní vybavení pro vojáky a doplňky. Pro děti od 3 let.

Small Army Ozbrojené velitelské vozidlo 250 k, 3 f

Postavte si ozbrojené velitelské vozidlo Malé armády. Postavené vozidlo měří 18 cm na délku a 12 cm na výšku a má spoustu pohyblivých částí, např. kola zatáčejí, zadní rampa se otvírá, dveře se také otvírají, stejně jako vrchní poklop. Balení obsahuje 250 kostek a 2 figurky vojáků.

Cobi SMALL ARMY Ozbrojené velitelské vozidlo

Sestavte si ozbrojené velitelské vozidlo Malé armády. Vozidlo měří 18 cm na délku a 12 cm na výšku a má spoustu pohyblivých částí, např. kola zatáčejí, zadní rampa se otvírá, dveře se také otvírají, stejně jako vrchní poklop. Balení obsahuje 250 kostek a 2 figurky vojáků. Stavebnice Cobi je kompatibilní s ostatními značkami.

Cobi SMALL ARMY II WW M3 Scout Car

Sestavte si obrněné kolové vozidlo americké armády používané během druhé světové války. Sloužilo nejčastěji jako průzkumné, hlídkové a velitelské vozidlo, ale také jako ambulance či tahač děl. Model má otočná přední kola a je vybaveno kulomety. Balení obsahuje 330 kostek a 2 figurky vojáků.

Cobi 2362 Small Army EAGLE útočná helikoptéra

Velmi hezký vrtulník sestavený ze stavebnice Cobi patří mezi další modely řady Small Army. Vrtulník je vybaven zbraněmi a pohybuje vrtulemi.Součásti balení stavebnice jsou dvě figurky vojáků.

Cobi 2344 Small Army Mobilní obranný systém

Stavebnice Cobi 2344 vám umožní sestavit mobilní obranný systém, který je klíčovou složkou Malé armády. Postavené vozidlo má 11 cm na délku a 7 cm na výšku.Balení obsahuje 150 kostek a 2 figurky vojáků.

Cobi 2363 Small Army Hraniční hlídka s buginou

Stavebnice Cobi 2636 Small Army umožní sestavit pohraniční hlídku a buginu s pouštním maskováním. Obsahem stavebnice jsou i dva vojáci.Bugina má vlek s dělem, postavený model buginy měří 11 x 7 cm. Balení obsahuje 150 kostek a 2 figurky vojáků.

Cobi 2471 II WW Tank M26 Pershing

Tank M26 Pershing je americký těžký tank z 2 světové váky a korejské války.Sestavený model tanku má otočnou věž a otvírací poklop. Na věži tanku je namontovaný Browning M2.Balení obsahuje i dvě figurky vojáků a jeden je vyzbrojený samopalem Thompson.

Stavebnice JEEP Willys MB kasárny, COBI

Postavte si zelený vojenský džíp u kasárek a kontrolní stanoviště se závorou. Vojenská posádka je vyzbrojena Browningem, Thompsonem a revolverem M1917. Balení obsahuje 300 kostek, 3 figurky vojáků a figurku psa.Doporučený věk: od 6 let Rozměry balení: 400x55x305 mm

Stavebnice Vojenské kontrolní stanoviště Small Army - 200 dílků

Útok na vojenskou základnu Malé armády! Náklaďák nerespektuje stopku a rozbíjí závoru. Postavené vozidlo má rozměr 16 x 8 cm, má zvedací sklápěčku a otvírací dveře. Závora je pohyblivá. Balení obsahuje 200 kostek a 2 figurky vojáků.Doporučený věk: od 5 let Rozměry balení: 290x55x240 mm

Stavebnice P-4 ozbrojené vozidlo Small Army - 200 dílků

Postavte si ozbrojené vozidlo P-4. Sestavené vozidlo má 14,5 cm na délku a 7,5 cm na výšku. Balení obsahuje 200 kostek a 2 figurky vojáků.Doporučený věk: od 5 let Rozměry balení: 290x55x240 mm

Stavebnice Hraniční hlídka s buginou Small Army - 150 dílků

Pohraniční hlídka přijíždí v bugině s pouštním maskováním. Tvoří ji 2 vojáci. Bugina má vlek s dělem, postavený model buginy měří 11 x 7 cm. Balení obsahuje 150 kostek a 2 figurky vojáků.Doporučený věk: od 5 let Rozměry balení: 235x55x200 mm

Stavebnice Transportní helikoptéra Small Army - 310 dílků

Transportní helikoptéra dokáže přepravit těžký náklad do nepřístupného terénu. Helikoptéru řídí zkušený pilot a druhý člen posádky se stará o náklad. Postavená helikoptéra má rozměry 41 x 14 cm. Balení obsahuje 310 kostek a 2 figurky vojáků.Doporučený věk: od 6 let Rozměry balení: 390x55x240 mm

Stavebnice Ozbrojené vozidlo Small Army - 3000 dílků

Ozbrojené vozidlo v zelené barvě si kluci mohou sestavit z 300 dílků oblíbené stavebnice. Stavebnice obsahuje 300 dílků a 2 figurky vojáků, rozměr sestaveného auta je 20 x 10 cm.Doporučený věk: od 6 let Rozměry balení: 360x55x240 mm

Stavebnice II WW PzKpfw V Panther Ausf. G, COBI - 400 ks

Postavte si vylepšenou verzi německého středního tanku z 2. sv. války s pohyblivým dělem, zvedacím poklopem ve věži a otvírací kapotou. Posádka je vyzbrojená automatickou zbraní a německými puškami StG 44. Sada obsahuje 400 kostek stavebnice a 2 figurky vojáků.Doporučený věk: od 6 let Rozměry balení: 400x56x305 mm

Stavebnice II WW Opel Blitz 3t (4x2) s dělem FLAK 38 Small Army - 350 dílků

Opel Blitz se vyráběl v Něměcku v letech 1936 - 1944, vážil 2,5 t a dosahoval rychlosti až 87 km/h. Postavený model má rozměry 25 x 12 cm. Baleni obsahuje 350 kostek a 2 figurky vojáků.Doporučený věk: od 6 let Rozměry balení: 395x55x240 mm

Stavebnice II WW T34/85 m 1944 - 400 dílků

Postavte si tank T34/85 z roku 1944. Postavený model má rozměry 27 cm na délku, 12 cm na šířku a 13,5 cm na výšku. Balení obsahuje 400 kostek stavebnice a 2 figurky vojáků. V balení najdete arch samolepek pro označení tanku sovětskými nebo polskými insigniemi.Doporučený věk: od 6 let Rozměry balení: 400x305x56 mm

MEGA BLOKS Call of Duty - Vznášedlo

Sestav bojového drona a vyšli ho aby ochránil tvou pozemní jednotku. Kvalitní stavebnice od Mega Bloks inspirovaná hrou Call of Duty. Balení obsahuje 351 dílků, součástí jsou také dvě figurky vojáků. Sada je kombinovatelná s dalšími stavebnicemi Mega Bloks Call of Duty.

Stavebnice Sluban Army Obrněné vozidlo s vojáky M38-B0281

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 179 kusů kostiček a 2 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Protiletadlová obrana M38-B7300

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 224 kusů kostiček a 2 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Hraniční vozy M38-B0306

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 379 kusů kostiček a 4 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Jeep s kulometem M38-B0299

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 217 kusů kostiček a 2 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Tank Makava M38-B6500

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 312 kusů kostiček a 4 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Vrtulník Attack G7 M38-B0298

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 199 kusů kostiček a 2 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Jeep a strážnice M38-B6100

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 171 kusů kostiček a 3 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Jeep a Ambulance M38-B6000

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 229 kusů kostiček a 3 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Hummer se 3 vojáky M38-B9900

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 191 kusů kostiček a 3 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army trasportní vrtulník s jeepem M38-B6600

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 370 kusů kostiček a 4 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army vrtulník Black Hawk pouštní M38-B0509

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 439 kusů kostiček a 4 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army tank TOR-M1 M38-B0283

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 212 kusů kostiček a 2 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Stíhačka F15 M38-B7200

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 142 kusů kostiček a 2 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Stavebnice Sluban Army Radarový vůz M38-B0300

Stavebnice od nizozemské firmy Sluban kompatibilní s jinými stavebnicemi a modely jak stejného výrobce tak např. i se značkou LEGO. Perfektní hračka nejen pro malé vojáky. Přiložen obrazový návod k sestavení. Doporučeno pro věk 6+ (obsahuje malé součástky). Obsahuje: 231 kusů kostiček a 3 figurky vojáků Materiál: odolný ABS plast, možnost umýt v 60°C, splňuje normu CE (EEC EN71) testováno QB1095

Cobi SMALL ARMY II WW M3 Scout Car

Sestavte si obrněné kolové vozidlo americké armády používané během druhé světové války. Sloužilo nejčastěji jako průzkumné, hlídkové a velitelské vozidlo, ale také jako ambulance či tahač děl. Model má otočná přední kola a je vybaveno kulomety. Balení obsahuje 330 kostek a 2 figurky vojáků. -Balení obsahuje 330 kostek a 2 figurky. -Stavebnice Cobi je kompatibilní s ostatními značkami. -Vyrobeno z nezávadného plastu. -Velikost balení: 5 x 24 x 36 cm. -Země původu: EU. -Vhodné pro děti od 6 le...

Stavebnice Dromader 22408 Transportér, 199 dílků

Stavebnice Dromader 22408 Transportér Vám umožní sestavit vojenský ozbrojený transportér a dvě figurky vojáků.Stavebnice Dromader má rozměrově stejné dílky, jako ostatní stavebnice daného typu mimo stavebnici Cheva. Specifikace produktu: Materiál: plast Počet figurek: 2 Počet dílků: 199 Rozměr balení: 25,5 x 18,5 x 4,5 cm

Stavebnice Dromader 22404 Vojenský Jeep, 108 dílků

Stavebnice Dromader 22404 Vojenský Jeep Vám umožní sestavit ze 108 dílků vojenský ozbrojený jeep a dvě figurky vojáků.Stavebnice Dromader má rozměrově stejné dílky, jako ostatní stavebnice daného typu mimo stavebnici Cheva. Specifikace produktu: Materiál: plast Počet figurek: 2 Počet dílků: 108 Rozměr balení: 22 x 15 x 4,5 cm

Stavebnice Dromader 22407 Vojenské stanoviště 166 dílků

Stavebnice Dromader 22407 Vojenské stanoviště Vám umožní sestavit vojenské ozbrojené auto, stanoviště a dvě figurky vojáků.Stavebnice Dromader má rozměrově stejné dílky, jako ostatní stavebnice daného typu mimo stavebnici Cheva. Specifikace produktu: Materiál: plast Počet figurek: 2 Počet dílků: 166 Rozměr balení: 25,5 x 18,5 x 4,5 cm

Stavebnice Dromader 22505 Vojenské auto, 249 dílků

Stavebnice Dromader 22505 Vojenské auto Vám umožní sestavit vojenské auto z vlekem převážející raktety a dvě figurky vojáků.Stavebnice Dromader má rozměrově stejné dílky, jako ostatní stavebnice daného typu mimo stavebnici Cheva. Specifikace produktu: Materiál: plast Počet figurek: 2 Počet dílků:349 Rozměr balení: 32 x 21,5 x 5 cm

Stavebnice Dromader 22401 Raketomet, 194 dílků

Stavebnice Dromader 22401 Raketomet Vám umožní sestavit ze 194 dílků vojenské auto nesoucí rakety a dvě figurky vojáků.Stavebnice Dromader má rozměrově stejné dílky, jako ostatní stavebnice daného typu mimo stavebnici Cheva. Specifikace produktu: Materiál: plast Počet figurek: 2 Počet dílků: 194 Rozměr balení: 22 x 15 x 4,5 cm

Sluban ARMY Merkava vojenský tank set 344 dílků

S tímto moderním tankem MERKAVA zažijete spoustu skvělé zábavy! Perfektní hračka nejen pro malé vojáky.Vlastnosti:- Přiložen obrazový návod k sestavení- Sada obsahuje 344 kostiček a 5 figurky vojáků- Rozměry balení: 36 x 26 x 6 cm- Kompatibilní s jinými stavebnicemi a modelyStavebnice SLUBAN jsou kompatibilní se stavebnicemi LEGO. Každé balení obsahuje podrobný návod na sestavení. Na krabici u většiny výrobků jsou vyobrazeny další varianty, jak je možné stavebnice poskládat. Stavebnice jsou vel...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: