Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Festina chrono panske hodinky 16760 1

Nalezeno:    15 produktů

Festina Chrono Sport 16760/1

Stylové hodinky k modernímu muži zkrátka neodmyslitelně patří. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky z dílny značky Festina. Jejich stříbrný ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.

Festina Chrono Sport 16760/3

Stylové hodinky k modernímu muži zkrátka neodmyslitelně patří. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky z dílny značky Festina. Jejich tmavě modrý ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.

Festina Chrono Sport 16760/4

Stylové hodinky k modernímu muži zkrátka neodmyslitelně patří. Nezapomínejte na ně ani vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky z dílny značky Festina. Jejich černý ciferník vás na první pohled zaujme třemi chronografy s funkcí stopek a 24 hodinového času, nechybí ani nezbytná datumovka.

Festina Chrono 16893/1

Módní pánské hodinky Festina s ocelovým pouzdrem a kvalitním koženým řemínkem. Na ciferníku se nachází datumovka a chronografy stopek. Hodinky jsou zpracované v elegantním stylu a osloví každého muže. Hodí se jak pro běžné denní nošení, tak i jako skvělý doplněk do společnosti.

Festina Chrono Racing 16874/1

Módní pánské hodinky Festina nejen pro sportovce. Tyto hezké hodinky disponují stopkami a datumovkou. Pouzdro je lemované imitací karbonu.

Festina Chrono Sport 20200/1

Módní pánské hodinky Festina v celoocelovém provedení s dobře čitelným ciferníkem vám skvěle padnou jak ke košily, tak k obleku nebo k tričku. Hodinky mají na kontrastních černých chronografech stopky, a ukazatel dne v týdnu. Na ciferníku najdete i datumovku a hodinky jsou též vybaveny tachymetrem.

Festina Chrono Sport 6864/1

Každý moderní muž se rád zdobí stylovými hodinkami. Nezapomínejte na tento nezbytný doplněk ani vy a připněte si na zápěstí pánské hodinky z dílny tradiční značky Festina. Jejich ciferník zaujme na první pohled chronografy s funkcí stopek i netypickou datumovkou s ukazatelem dne v týdnu.

Festina Chrono Bike Special Edition 16969/1

Pánské hodinky Festina ze speciální edice Chrono Bike v celoocelovém provedení a jednotné černé barvě. Hodinky jsou precizně zpracované a na zápěstí působí robustním dojmem. Dále jsou vybaveny luminiscencí ruček a vodotěsností vhodonou i pro plavání.

Festina Chrono Bike Special Edition 16970/1

Pánské hodinky Festina ze speciální edice Chrono Bike s ocelovým pouzdrem a kaučukovým řemínkem. Stříbrný ciferník zbobí černě lemované chronografy stopek. Hodinky jsou precizně zpracované a na zápěstí působí robustním dojmem.

Festina Chrono Retro 16294/1 - 30 dnů na vrácení zboží Festina

produktový kód: F16294/1 Pánské modní hodinky Festina Chrono Retro F16294/1. Bateriový strojek je umístěn v ocelovém hranatém pouzdru o...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: