Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Everyday nadobi

Nalezeno:    6 produktů

Creative Tops Hrnek Triangle

Krásný porcelánový hrnek z oblíbené kolekce Everyday Home v příjemném stylu pro Váš oblíbený nápoj. S tímhle originálním hrnkem potěšíte své okolí jako hezkým dárkem, který se určitě ujme v každé domácnosti jako praktická pomůcka a nádoba. Porcelánový hrnek anglické značky Creative Tops je vhodný do myčky nádobí i do mikrovlné trouby. Rozměry: 9x9x9 cm

Creative Tops Hrnek Beach Huts

Porcelánový hrnek s krásným motivem pro Váš oblíbený nápoj. Porcelánový hrnek anglické značky Creative Tops je vhodný do myčky nádobí i do mikrovlné trouby. Tímto hrnkem z kolekce Everyday Home potěšíte své okolí i jako hezkým dárkem.

Creative Tops Hrnek Pastel Pink

Keramický hrnek Pastel Pink na kávu nebo čaj v pastelovém odstínu růžové barvy. Hrnek z kolekce Everyday Home anglické značky Creative Tops je vhodný do myčky nádobí i do mikrovlné trouby. Tímto hrnkem z kolekce potěšíte své okolí jako hezkým dárkem.

Creative Tops Hrnek Pastel Blue

Keramický hrnek Pastel Blue na kávu nebo čaj v pastelovém odstínu růžové barvy. Hrnek z kolekce Everyday Home anglické značky Creative Tops je vhodný do myčky nádobí i do mikrovlné trouby. Tímto hrnkem z kolekce potěšíte své okolí jako hezkým dárkem.

Creative Tops Hrnek porcelánový Pink Ditsy 235 ml 9x12x9cm

Porcelánový hrnek Pink Ditsy je součástí kolekce Everyday Home oblíbené anglické značky Creative Tops. Vychutnejte si Vaši oblíbenou ranní kávu nebo čaj ještě lépe v porcelánovém hrnečku Pink Ditsy s barevnou kytičkou na bílém podkladě. Je rovněž vhodný do myčky nádobí i do mikrovlnné trouby. Tímto hrnkem určitě potěšíte své okolí jako hezkým a praktickým dárkem. Objem 235ml. Rozměry 9x12x9cm.

GSXP 81312 TR A++ záruka 5 let

Záruka 5 let Bližší informace o prodloužené záruce naleznete ZDE. Plně integrovaná myčka nádobí s technologií Green Intelligence, Power Clean a třetí příborovou zásuvkou Green Intelligence - technologie, která měří stupeň znečištění vody a tomu přizpůsobuje parametry mycího cyklu tak, aby spotřeba vody, enrgie a času byla co nejmenší. Power Clean – 24 rotačních trysek umístěných v zadní ča...