Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ethernet cable 3m

Nalezeno:    50 produktů

DIGITUS HDMI/A 15 m

Specifikace Kabel DIGITUS HDMI/A 15 m (AK-108001) HDMI připojovací kabel s konektory typu A, kompatibilní s HDMI 1.3 průřez vodičů AWG28 aktivní zesílení signálu barva konektorů: černá barva kabelu: černá délka 15m pozlacené kontakty dvojité stínění HDMI connection cable, with amplifier, Type A 15.00m, CU, AWG28, 2x shielded, M/M, UL, gold plated, black For digital video / audio transmission with active signal amplification up to a max. data rate of 10,2 Gbit/s; Resolution: 1920 x 1080 pixel ->...

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Digitus 2

Pouzdro z umělé kůže se zdrhovadlem Contents: • clamp holders • Mini container • 2 pcs. screw driver for slotted grub screws • 2 pcs. screw driver for recessed head screws • hexagon screw driver • IC insertion tool • IC pulling tool • Assembly tweezer • Torque driver T-15 Digitus servisní sada 11 dílů Ean: 4016032065814

Více informací
od 102 Kč
Koupit nejlevněji

ExtraLink 10-Gigabit Ethernet SFP+/FC 1-8x 3m direct attach cable AWG30 Passive

Výrobce: ExtraLink; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: Kabel; Doplňující informace: SFP+ Direct Attach Cable 10G 3M AWG30 PASSIVE ; Délka: 3 m; Další informace: Vendor Page

in-akustik Premium High Speed HDMI Cable with Ethernet 3m - 0042303

in-akustik Premium High Speed HDMI Cable with Ethernet (3 m) Audio Return Channel 3D-Video Additional Color Spaces Content Type 2160p (4K x 2K Video) 1080p (Full HD) 1080i/720p Data rate up to 18 Gbit/s Deep Color multi-bit; x.v.Color HDMI® 2.0 compatible HD Audio: DTS™ HD, Dolby® True HD, Dolby® Digital Plus, PCM, DVD Audio, SACD Up to 8 Audio-channels (24 Bit /192 kHz) Lip sync: automatic synchronisation between picture and sound CEC-, HDCP-, EDID-compatible

MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable

Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: Kabel; Zařízení ve kterých je používaný: This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent racks. They provide a low cost, low power and low latency interconnect solution for 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel and other industry standards, and are direct attached compliant and fully conform to the SFP+...

MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable

Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: Kabel; Zařízení ve kterých je používaný: This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent racks. They provide a low cost, low power and low latency interconnect solution for 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel and other industry standards, and are direct attached compliant and fully conform to the SFP+...

MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable

Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: Kabel; Zařízení ve kterých je používaný: This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent racks. They provide a low cost, low power and low latency interconnect solution for 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel and other industry standards, and are direct attached compliant and fully conform to the SFP+...

MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable

Výrobce: MikroTik; Třída produktu: Příslušenství pro přepínače (Switche); Typ: Kabel; Zařízení ve kterých je používaný: This is highly cost-effective way to connect two SFP/SFP+ devices (for example two units of CCR1036-8G-2S+) for very short distances, within racks and across adjacent racks. They provide a low cost, low power and low latency interconnect solution for 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel and other industry standards, and are direct attached compliant and fully conform to the SFP+...

Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet A male > A male 3D 4K 3m Slim

Výrobce: Delock; Třída produktu: Kabely - HDMI | DisplayPort | Component | DVI|VGA; Typ kabelu: audio-video; HDMI zásuvky: 2x samec HDMI A-typ (19-pin, Single Link); Délka kabelu: 3 m; Pozlacené konektory: Ano; Barva kabelu: Černá

Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet A male > A male 3D 4K 3m Slim

Výrobce: Delock; Třída produktu: Kabely - HDMI | DisplayPort | Component | DVI|VGA; Typ kabelu: audio-video; HDMI zásuvky: 2x samec HDMI A-typ (19-pin, Single Link); Délka kabelu: 3 m; Pozlacené konektory: Ano; Barva kabelu: Černá

Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet A male > A male 3D 4K 3m Slim

Výrobce: Delock; Třída produktu: Kabely - HDMI | DisplayPort | Component | DVI|VGA; Typ kabelu: audio-video; HDMI zásuvky: 2x samec HDMI A-typ (19-pin, Single Link); Délka kabelu: 3 m; Pozlacené konektory: Ano; Barva kabelu: Černá

Delock Cable High Speed HDMI with Ethernet A male > A male 3D 4K 3m Slim

Výrobce: Delock; Třída produktu: Kabely - HDMI | DisplayPort | Component | DVI|VGA; Typ kabelu: audio-video; HDMI zásuvky: 2x samec HDMI A-typ (19-pin, Single Link); Délka kabelu: 3 m; Pozlacené konektory: Ano; Barva kabelu: Černá

NETGEAR 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC763

OVERVIEW Direct-attach copper cables for 10 Gigabit connections. These reliable and flexible cables offer ultra-low latency for Servers, Storage and Switches short 10 Gigabit uplinks, and come in 1m and 3m lengths. NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR limited 5-year Hardware Warranty. *http://www.netgear.com/about/warranty/ TECH SPECS *Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) *SFP+ connector on both sides *Drives 10 Gigabit Ethernet (3m distance) *Ordering Part...

NETGEAR 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC763

OVERVIEW Direct-attach copper cables for 10 Gigabit connections. These reliable and flexible cables offer ultra-low latency for Servers, Storage and Switches short 10 Gigabit uplinks, and come in 1m and 3m lengths. NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR limited 5-year Hardware Warranty. *http://www.netgear.com/about/warranty/ TECH SPECS *Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) *SFP+ connector on both sides *Drives 10 Gigabit Ethernet (3m distance) *Ordering Part...

NETGEAR 3M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC763

OVERVIEW Direct-attach copper cables for 10 Gigabit connections. These reliable and flexible cables offer ultra-low latency for Servers, Storage and Switches short 10 Gigabit uplinks, and come in 1m and 3m lengths. NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR limited 5-year Hardware Warranty. *http://www.netgear.com/about/warranty/ TECH SPECS *Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) *SFP+ connector on both sides *Drives 10 Gigabit Ethernet (3m distance) *Ordering Part...

Under Control 4K HDMI cable 3m (PS4)

Pozlacené konektory Obnova audio a video signálu v 1080p a 2160p Rozlišení až 4k při 50/60 Hz (podporuje 2160p) Velmi dobré vizuální vykreslování v 3D, promítání diváka do srdce akce, 2160p a 1080p

Under Control 4K HDMI cable 3m (XOne)

Pozlacené konektory Obnova audio a video signálu v 1080p a 2160p Rozlišení až 4k při 50/60 Hz (podporuje 2160p) Velmi dobré vizuální vykreslování v 3D, promítání diváka do srdce akce, 2160p a 1080p ...

Home Theater HQ ATC certified High Speed HDMI® cable with Ethernet, zlacené konektory+ferrity 3m - HT 254-300

Home Theater HQ ATC certified High Speed HDMI® cable with Ethernet, zlacené konektory+ferrity 3m Parametry a specifikace: - rozlišení: do 1080p, podpora full HD - Pozlacené konektory: HDMI male <> HDMI male, zlacené, - Barva: šedá se stříbrnými kovovými koncovkami - podporuje 3D HDMI® - HDMI® Ethernet kanál pro připojení TV a HDMi zařízení k internetu - Maximální rozlišení: 2160p/ 100Hz (4K*2K) up to 10m - Hloubka barev -10/12/16 bit pixel do délky 10m - Frekvenční pásmo: 10.2 ...

PREMIUMCORD Kabel HDMI 3m High Speed + Ethernet (v1.3), otočné zlacené konektory

Kvalitní propojovací kabel pro spojení dvou audio/video zařízení přes moderní HDMI rozhraní, jako je např. HD-DVD/BluRay přehrávač a LCD/Plazma televizor. Kabel je stíněný, dokáže přenášet digitální zvuk i obraz a podporuje digitání ochranu obsahu HDCP. - Otočné zlacené konektory: HDMI typ A (19pinů) male HDMI typ A (19pinů) male - Délka kabelu: 3 m - Rozlišení: Až 1920 x 1080 bodů neprokládaně (standard HDTV 1080p FULL HD), nebo nižší podporované formáty 1080i/720p/720i - Max.datový přenos...

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003) Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Jsou plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrát...

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003) Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Jsou plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrát...

MikroTik S+DA0003, Direct Attach Cooper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3m

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003) Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Jsou plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrát...

Qoltec Cable High Speed HDMI With Eth. A male | A male | 1.3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Kabely - HDMI | DisplayPort | Component | DVI|VGA; Typ kabelu: audio-video; HDMI zásuvky: 2x samec HDMI A-typ (19-pin, Single Link); Délka kabelu: 1.3 m; Pozlacené konektory: Ano; Barva kabelu: Černá ; Doplňující informace: Cable High Speed HDMI with Ethernet, Standard: HDMI v1.4, Type: HDMI A male / HDMI A male, Purpose: high quality signal transmission data, audio/video and 3D TV signal; Další informace: Description

Qoltec High Speed Cable Premium HDMI with Eth. A male | A male | 1.3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Kabely - HDMI | DisplayPort | Component | DVI|VGA; Typ kabelu: audio-video; HDMI zásuvky: 2x samec HDMI A-typ (19-pin, Single Link); Délka kabelu: 1.3 m; Pozlacené konektory: Ano; Barva kabelu: Černá ; Doplňující informace: High Speed Cable Premium HDMI with Ethernet, Standard: HDMI v1.4, Type: HDMI A male / HDMI A male, Purpose: high quality signal transmission data, audio/video and 3D TV signal; Další informace: Description

NETGEAR 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC761

OVERVIEW Direct Attach copper cables for 10 Gigabit connections. These reliable and flexible cables offer ultra-low latency for Servers, Storage and Switches short 10 Gigabit uplinks, and come in 1m and 3m lengths. NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR limited 5-year Hardware Warranty. *http://www.netgear.com/about/warranty/ TECH SPECS *Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) *SFP+ connector on both sides *Drives 10 Gigabit Ethernet (1m distance) *Ordering Part...

NETGEAR 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC761

OVERVIEW Direct Attach copper cables for 10 Gigabit connections. These reliable and flexible cables offer ultra-low latency for Servers, Storage and Switches short 10 Gigabit uplinks, and come in 1m and 3m lengths. NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR limited 5-year Hardware Warranty. *http://www.netgear.com/about/warranty/ TECH SPECS *Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) *SFP+ connector on both sides *Drives 10 Gigabit Ethernet (1m distance) *Ordering Part...

NETGEAR 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC761

OVERVIEW Direct Attach copper cables for 10 Gigabit connections. These reliable and flexible cables offer ultra-low latency for Servers, Storage and Switches short 10 Gigabit uplinks, and come in 1m and 3m lengths. NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR limited 5-year Hardware Warranty. *http://www.netgear.com/about/warranty/ TECH SPECS *Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) *SFP+ connector on both sides *Drives 10 Gigabit Ethernet (1m distance) *Ordering Part...

NETGEAR 1M SFP+ DIRECT ATTACH CABLE, AXC761

OVERVIEW Direct Attach copper cables for 10 Gigabit connections. These reliable and flexible cables offer ultra-low latency for Servers, Storage and Switches short 10 Gigabit uplinks, and come in 1m and 3m lengths. NETGEAR Warranty *This product is backed by a NETGEAR limited 5-year Hardware Warranty. *http://www.netgear.com/about/warranty/ TECH SPECS *Direct Attach SFP+ copper cable (10GSFP+Cu) *SFP+ connector on both sides *Drives 10 Gigabit Ethernet (1m distance) *Ordering Part...

MikroTik S+DA0003 SFP+ 3m stohovací kabel

MikroTik SFP/SFP+ direct attach cable, 3m (S+DA0003) Přímý 3m kabel k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení (např. CCR1036-8G-2S+) na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet, Fiber Channel. Jsou plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: Diagnostika vadné jednotky Jak se bránit ESD veškeré informace o produktech společnosti MikroTik aktuální verze RouterOS ke stažení aktuální verze WinBoxu výpočet parametrů bezdrát...

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 3 m

Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter 3mm • ST connector with two color Boot • Cable color orange • Single packed, with test report • Up to 1 Gbit Ethernet

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 3 m

Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter 3mm • ST connector with two color Boot • Cable color orange • Single packed, with test report • Up to 1 Gbit Ethernet

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 3 m

Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter 3mm • ST connector with two color Boot • Cable color orange • Single packed, with test report • Up to 1 Gbit Ethernet

Digitus Fiber Optic Patch Cable, LC to ST,62.5/125 µ, Duplex 3 m

Fiber Optic Patch Cable, LC to ST, Multimode 62.5/125 µ, Duplex, Length 3M • LC / ST Connector • Connector with ceramic ferrule • Multimode • Duplex • I-VH 2G62.5/125µ • Halogen free cable • 62.5/125µm fiber • Fiber class OM 1 • Cable diameter 3mm • ST connector with two color Boot • Cable color orange • Single packed, with test report • Up to 1 Gbit Ethernet

Hama Premium HDMI High Speed propojovací 3m (122211)

Video kabel s podporou HDMI 2.0b, zlacené konektory, feritové filtry, podpora ethernet , UHD 4K, TPE ochrana proti zlomení, verze 1.4 Špičkový propojovací HDMI kabel značky Hama o délce 1,5 m podporuje 3D a 4K UHD přenos a disponuje precizním zpracováním, perfektním stíněním a pozlacenými konektory. Pomocí tohoto profesionálního HDMI kabelu značky HAMA s certifikací "HDMI Premium Cable" snadno a rychle p...

UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

UBNT UniFi UDC-3, Direct Attach Copper Cable, SFP/SFP+ DAC, 1G/10G, 3 metry

UBNT UniFi Direct Attach Copper Cable, 10 Gbps, 3 metry UDC-3 je propojovací kabel 3m dlouhý k propojení dvou SFP/SFP+ zařízení na kratší vzdálenosti. Nízká cena, spotřeba a latence pro 10-Gigabit Ethernet případně Fiber Channel. Propojovací SFP/SFP+ kabel je plně v souladu se specifikacemi SFP+ MSA. Užitečné odkazy: stránky výrobce UBNT.com aktuální verze airOS datasheety, uživatelské příručky výpočet parametrů bezdrátového spoje - AirLink návody pro začát...

Qoltec Kabel HDMI v1.4 GOLD AM/AM úhlový 1.3m

Výrobce: Qoltec; Třída produktu: Kabely - HDMI | DisplayPort | Component | DVI|VGA; Typ kabelu: audio-video; HDMI zásuvky: 2x samec HDMI A-typ (19-pin, Single Link); Délka kabelu: 1.3 m; Pozlacené konektory: Ano; Barva kabelu: Černá ; Doplňující informace: Cable High Speed HDMI with Ethernet, Standard: HDMI, Type: HDMI A male / HDMI A male (angle), Purpose: high quality signal transmission data, audio/video and 3D TV signal; Další informace: Description

MANHATTAN kabel HDMI s Ethernetem, HEC, ARC, 3D, 4K, stíněný, 3m, Black

High Speed Cables deliver high-definition performance. HDMI has become the standard digital connection, delivering the highest-quality audio and video signal over a single cable. Manhattan High Speed HDMI Cables are designed and carefully constructed to meet the evolving needs of the high-definition marketplace. Manhattan High Speed HDMI Cables provide the highest resolution possible at 4K x 2K, an audio return channel and a bandwidth of 10.2 Gbps at 340 MHz. These high-quality cables provide...

AirLive SmartCube 300W,Cube,3M,f3.6mm,DC,WDR,IR

OVERVIEW Intelligent 3MP Wireless Cube IPCAM with Temperature and Humidity Sensor Feature Summary *3 Megapixel Resolution *Temperature and Humidity Sensor *Door Cam Mode *Store Entrance Mode *Built-in Audio and Speaker *PIR Sensor *Intelligent Video Analytics *Corridor Mode *ICR Night vision *Micro SDXC Card slot and Cloud Recording Backup TECHNICAL SPECS Camera *Camera Type: Smart Cube Type * Max Resolution: 2048x1536 * Image Sensor: 1/3" CMOS sensor * Sensor Resolution: 2048x1536 * Le...

AirLive SmartCube 300W,Cube,3M,f3.6mm,DC,WDR,IR

OVERVIEW Intelligent 3MP Wireless Cube IPCAM with Temperature and Humidity Sensor Feature Summary *3 Megapixel Resolution *Temperature and Humidity Sensor *Door Cam Mode *Store Entrance Mode *Built-in Audio and Speaker *PIR Sensor *Intelligent Video Analytics *Corridor Mode *ICR Night vision *Micro SDXC Card slot and Cloud Recording Backup TECHNICAL SPECS Camera *Camera Type: Smart Cube Type * Max Resolution: 2048x1536 * Image Sensor: 1/3" CMOS sensor * Sensor Resolution: 2048x1536 * Le...

AirLive SmartCube 300W,Cube,3M,f3.6mm,DC,WDR,IR

OVERVIEW Intelligent 3MP Wireless Cube IPCAM with Temperature and Humidity Sensor Feature Summary *3 Megapixel Resolution *Temperature and Humidity Sensor *Door Cam Mode *Store Entrance Mode *Built-in Audio and Speaker *PIR Sensor *Intelligent Video Analytics *Corridor Mode *ICR Night vision *Micro SDXC Card slot and Cloud Recording Backup TECHNICAL SPECS Camera *Camera Type: Smart Cube Type * Max Resolution: 2048x1536 * Image Sensor: 1/3" CMOS sensor * Sensor Resolution: 2048x1536 * Le...

AirLive SmartCube 300W,Cube,3M,f3.6mm,DC,WDR,IR

OVERVIEW Intelligent 3MP Wireless Cube IPCAM with Temperature and Humidity Sensor Feature Summary *3 Megapixel Resolution *Temperature and Humidity Sensor *Door Cam Mode *Store Entrance Mode *Built-in Audio and Speaker *PIR Sensor *Intelligent Video Analytics *Corridor Mode *ICR Night vision *Micro SDXC Card slot and Cloud Recording Backup TECHNICAL SPECS Camera *Camera Type: Smart Cube Type * Max Resolution: 2048x1536 * Image Sensor: 1/3" CMOS sensor * Sensor Resolution: 2048x1536 * Le...

Delock HDMI 1.4 kabel A/A samec/samec pravoúhlý, délka 3 metry

This High Speed HDMI with Ethernet cable by Delock complies with the latest HDMI standard and combines fast data transfer as well as audio-/video- and internet connection. Thus you can connect e.g. your PC or o DVD/Blu-ray drive to a monitor or TV. The angled connector helps to reach also a HDMI port which is difficult to access. The HDMI-A interface is also downwards compatible to its forerunners and enables you to use your existing devices. Specification • High Speed HDMI with Ethernet (HEC...

TP-Link RE200 - AC750 Dual Band Wireless Wall Plugged Range Extender, 433Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 802.11ac/a/ AC750

Bezdrátový extender AC750 RE200 Zesiluje bezdrátový signál a prodlužuje jeho dosah na dříve nedostupná nebo pomocí kabelu obtížně připojitelná místa Kompatibilní s bezdrátovými zařízeními standardu 802.11 b/g/n a 802.11ac Dvoupásmová rychlost 750 Mbit/s Miniaturní velikost a nástěnná konstrukce umožňuje snadnou instalaci a flexibilní pohyb Díky ethernetovému portu může extender fungovat jako bezdrátový adaptér, ke kterému lze připojit kabelová zařízení HARDWARE FEATURES Plug Type EU, ...

TP-Link RE200 AC750 DualBand wiFi extender, 802.11ac/a/b/g/n, interní antény

Bezdrátový extender AC750 RE200 Zesiluje bezdrátový signál a prodlužuje jeho dosah na dříve nedostupná nebo pomocí kabelu obtížně připojitelná místa Kompatibilní s bezdrátovými zařízeními standardu 802.11 b/g/n a 802.11ac Dvoupásmová rychlost 750 Mbit/s Miniaturní velikost a nástěnná konstrukce umožňuje snadnou instalaci a flexibilní pohyb Díky ethernetovému portu může extender fungovat jako bezdrátový adaptér, ke kterému lze připojit kabelová zařízení HARDWARE FEATURES Plug Type EU, ...

TP-Link RE200 AC750 DualBand wiFi extender, 802.11ac/a/b/g/n, interní antény

Bezdrátový extender AC750 RE200 Zesiluje bezdrátový signál a prodlužuje jeho dosah na dříve nedostupná nebo pomocí kabelu obtížně připojitelná místa Kompatibilní s bezdrátovými zařízeními standardu 802.11 b/g/n a 802.11ac Dvoupásmová rychlost 750 Mbit/s Miniaturní velikost a nástěnná konstrukce umožňuje snadnou instalaci a flexibilní pohyb Díky ethernetovému portu může extender fungovat jako bezdrátový adaptér, ke kterému lze připojit kabelová zařízení HARDWARE FEATURES Plug Type EU, ...

Acer Projektor H6517ST Short throw DLP 1920x1080 10.000:1 3000Lm HDMI 2.2kg 4000hod

H6517ST, ShortThrow, 1080p (1920x1080), 3000 ANSI, 10 000:1, VGA, HDMI, HDMI(MHL), repro 1x2W, 2.5Kg, ColorBoost 3D, ColorSafe II, NVIDIA&BluRay 3D, životnost lampy 4000h, Carrying Case Specifications / Model Name Acer H6517ST EMI/Safety Model No. D1P1427 Projection System DLP® Display Panel 0.65" DarkChipTM 3 DMD Resolution "Native 1080p (1,920 x 1,080) Maximum UXGA (1,600 x 1,200), WUXGA (1,920 x 1,200)" Computer Compatibility IBM PC and Compatibles, Apple iMac/MacBook, and VESA Standar...

Acer Projektor H6517ST Short throw DLP 1920x1080 10.000:1 3000Lm HDMI 2.2kg 4000hod

H6517ST, ShortThrow, 1080p (1920x1080), 3000 ANSI, 10 000:1, VGA, HDMI, HDMI(MHL), repro 1x2W, 2.5Kg, ColorBoost 3D, ColorSafe II, NVIDIA&BluRay 3D, životnost lampy 4000h, Carrying Case Specifications / Model Name Acer H6517ST EMI/Safety Model No. D1P1427 Projection System DLP® Display Panel 0.65" DarkChipTM 3 DMD Resolution "Native 1080p (1,920 x 1,080) Maximum UXGA (1,600 x 1,200), WUXGA (1,920 x 1,200)" Computer Compatibility IBM PC and Compatibles, Apple iMac/MacBook, and VESA Standar...