Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Esi udj 6

Nalezeno:    3 produkty

ESI UDJ 6

Zvuková karta USB zvuková karta se 6-ti nezávislými výstupy (2 sluchátkové výstupy s 1/4" TRS konektory a 4 RCA výstupy. 24bit/96kHz D/A převodníky, kovové šasi. Obsahuje licenci pro SW Deckadance LE from Image-Line Software Externí USB zvuková karta od firmy ESI, která vás zaujme především svou jednoduchostí, ale zároveň velmi kompaktním a efektivním řešením pro DJs. Karta nabízí 6 nezávislých výstupních kanálů v 24-bit/96kHz kvalitě. První dva kanály jsou realizované jako sluchátkové a proto...

ESI UDJ 6

USB zvuková karta UDJ6 je profesionální karta pro DJs, která nabízí kompaktní rozměry a rozlišení 96 kHz při 24-bit. Prostřednictvím TRS a RCA konektorů je k dispozici šest kanálů, tedy například dvojice stereo výstupů a sluchátkový výstup; tento set-up ocení především mobilní DJs, ale dobře poslouží i jiným hudebníkům nebo sound designerům. Karta se dodává včetně licence k DJ software Deckadance LE.

ESI EgoSys UDJ 6

externí zvuková karta, USB, 24-bit/96kHz, výstupy: 1x sluchátkový (Jack 6.3 stereo), 2x stereo linkový (RCA cinch), rozměry 7 x 6 x 2 cm, v ceně SW Deckadance LEPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: