Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Esencialni olej cypris objem 20 ml

Nalezeno:    91 produktů

Esenciální olej CYPŘIŠ Objem: 20 ml

Je antiseptický, vhodný při nachlazení, do koupele k intimní hygieně, vyrovnává nervové napětí, močopudný, vhodný na revma a hemoroidy. Nevhodný při vysokém krevním tlaku, pro epileptiky a v prvních měsících těhotenství.

Esenciální olej CYPŘIŠ Objem: 10 ml

Je antiseptický, vhodný při nachlazení, do koupele k intimní hygieně, vyrovnává nervové napětí, močopudný, vhodný na revma a hemoroidy. Nevhodný při vysokém krevním tlaku, pro epileptiky a v prvních měsících těhotenství.

Esenciální olej CYPŘIŠ Objem: 50 ml

Je antiseptický, vhodný při nachlazení, do koupele k intimní hygieně, vyrovnává nervové napětí, močopudný, vhodný na revma a hemoroidy. Nevhodný při vysokém krevním tlaku, pro epileptiky a v prvních měsících těhotenství.

Esenciální olej CYPŘIŠ Objem: 5 ml

Je antiseptický, vhodný při nachlazení, do koupele k intimní hygieně, vyrovnává nervové napětí, močopudný, vhodný na revma a hemoroidy. Nevhodný při vysokém krevním tlaku, pro epileptiky a v prvních měsících těhotenství.

Esenciální olej CEDROVÉ LISTÍ Objem: 20 ml

Stimuluje nervový systém, krevní oběh, používá se při bolestech hlavy, zubů, vhodný při chřipce, kašli, nachlazení, urychluje hojení popálenin, ulevuje těžkým a unaveným nohám. Olej nepoužívat v těhotenství, nepřekračovat dávkování, protože může způsobit křeče nebo snížit tlak.

Esenciální olej Máta peprná Objem: 20 ml

Zmírňuje dýchací problémy, povzbuzuje mozkovou činnost při únavě, tiší bolest, je vhodná do koupelí a na masáže. Zmírňuje nevolnost, příznivě ovlivňuje žaludeční činnost. Nepoužívejte při homeopatické léčbě.

Esenciální olej Mateřídouška Objem: 20 ml

Podporuje imunitní systém, zmírňuje únavu, bolesti hlavy a deprese, prokrvuje, je vhodná do koupelí proti revmatu a při hojení hnisavých ran. Doporučuje se používat v nízkých koncentracích. Nevhodná při vysokém tlaku.

Esenciální olej Červený pomeranč Objem: 20 ml

Harmonizuje psychiku, navozuje dobrou náladu, silně osvěžuje, vhodný do koupelí a na masáže. Může zvyšovat fotosenzibilitu.

Esenciální olej Citron Objem: 20 ml

Pro své osvěžující účinky je velmi vhodný při duševní námaze, je účinný při bolesti hlavy, infekci dýchacích cest, má antiseptické účinky, snižuje krevní tlak, povzbuzuje trávení a příznivě působí na pleť.

Esenciální olej Černý pepř Objem: 20 ml

Snižuje horečku, napomáhá trávení a zmírňuje bolesti břicha, prohřívá při svalových bolestech, pomáhá při nachlazení. Je nutné provést test snášenlivosti, protože může dráždit pokožku.

Esenciální olej Heřmánek modrý Objem: 20 ml

Všestranně účinný s protizánětlivými účinky, vhodný na trávení, proti plynatosti a průjmům, snižuje teplotu, uklidňuje, tlumí svalové a jiné bolesti, revmatismus, zvyšuje obranyschopnost organismu.

Esenciální olej Hřebíček Objem: 20 ml

Pomáhá při celkové slabosti, svalovém vypětí, prohřívá, tiší bolest a odpuzuje hmyz. Užívejte v malých koncentracích, může dráždit pokožku. Není vhodný pro epileptiky.

Esenciální olej Jalovec Objem: 20 ml

Má výborné čistící schopnosti, je antiseptický na dýchací cesty, účinný na svalové a revmatické bolesti, podporuje pocení. Pomáhá při onemocnění močových cest, čistí krev.

Esenciální olej Kardamon Objem: 20 ml

Vhodný při vyčerpání, bolestech hlavy, podporuje trávení, žaludeční činnost, pomáhá při nechutenství, antiseptikum.

Esenciální olej Myrha Objem: 20 ml

Antidepresivní, podporuje trávení, usnadňuje vykašlávání, pomáhá při hojení ran, paradentózy, hemoroidů a aftů, proti únavě.

Esenciální olej Myrta Objem: 20 ml

Je uklidňující, pomáhá při nachlazení, rýmě, ucpaných dutinách, působí hojivě, do koupelí při hemoroidech.

Esenciální olej Santalové dřevo Objem: 20 ml

Má antidepresivní účinky, stimuluje trávení, je antiseptické, vhodné na chronické záněty močového a pohlavního ústrojí, mírní nachlazení a kašel, pomáhá regeneraci pokožky a erotizuje. Není vhodné při akutních ledvinových potížích a při těhotenství.

Esenciální olej Skořice Objem: 20 ml

Stimuluje, povzbuzuje, má antiseptické a čistící účinky, působí jako afrodiziakum, pomáhá při nadýmání, nachlazení, silně prokrvuje pokožku - nutno provést test snášenlivosti.

Esenciální olej Šalvěj Objem: 20 ml

Působí sedativně na nervový systém, při delším vdechování působí euforicky, tlumí menstruační bolesti, lehce snižuje tlak, podporuje trávení, pro své antibakteriální účinky je vhodná na koupele nohou.

Esenciální olej Tea tree Objem: 20 ml

Silně antiseptický, používá se k ošetření ran, popálenin, akné, ekzémů, zánětů a poranění v dutině ústní, krvácení dásní, paradentóz, štípnutí hmyzem a oparů, je nejužívanější přírodní antiseptikum.

Esenciální olej THUJA Objem: 20 ml

Dezinfikuje, je vhodný při nachlazení, uvolňuje bolesti svalů, posiluje vlasy. V kosmetice se používá na nečistou pleť, akné.

Esenciální olej Zázvor Objem: 20 ml

Uvolňuje napětí, používá se při bolestech hlavy, podporuje pocení, pomáhá při nachlazení, trávících potížích, je vhodný k masážím, při revmatismu a bolestech svalů, brání tvorbě jizev.

Esenciální olej ANÝZ Objem: 20 ml

Pozitivně působí na trávení, plynatost, má protikřečové účinky, vhodný na kašel a záněty horních cest dýchacích. Doporučuje se dodržet nízká koncentrace.

Esenciální olej BADYÁN Objem: 20 ml

Badyán se používal na východě po mnoho staletí. Ve starověké Číně se ovoce a listy badyánu zapalovali v domovech nemocných lidí. Vhodné při nachlazení a onemocnění žaludku.

Esenciální olej BAZALKA Objem: 20 ml

Je výborné nervové tonikum, účinná při nervozitě, úzkosti a bolestech hlavy, napomáhá koncentraci, podporuje pocení, vhodná při nevolnostech a žaludečních potížích, odpuzuje hmyz. Nepoužívat v těhotenství.

Esenciální olej BERGAMOT Objem: 20 ml

Antiseptický, podporuje trávení, hojení, posiluje nervy, zlepšuje dýchání, snižuje horečku, tiší bolest, je antidepresivní. Může zvyšovat fotosenzibilitu.

Esenciální olej CITRONELLA Objem: 20 ml

Má antidepresivní, silně antivirální a repelentní účinky, podporuje koncentraci a zlepšuje náladu. Vhodná při bolestech hlavy.

Esenciální olej Eukalyptus citriodora Objem: 20 ml

Druh eukalyptu, dezinfikuje, je účinný při rýmě a dýchacích obtížích.

Esenciální olej FENYKL Objem: 20 ml

Fenykl je estrogenně aktivní. Proto se často využívá u nerovnováhy hormonální činnosti, nepravidelná menstruace, klimakterium, migrény hormonálního původu. Pozitivně působí na trávicí trakt. Předchází plynatosti a používá se do masážních preparátů. Podporuje tvorbu mléka - kojení.

Esenciální olej GERÁNIE Objem: 20 ml

Antidepresivní, uklidňuje, napomáhá hojení ran, používá se na opary a afty, prohřívá, zmírňuje bolesti nervového původu.

Esenciální olej GREP Objem: 20 ml

Je antidepresivní, osvěžuje při únavě, dezinfikuje vzduch, vhodný do koupelí a na masáže.

Esenciální olej Ho - Sho Objem: 20 ml

Je antidepresivní, mírní nervové vyčerpání, je vhodný při dýchacích obtížích a revmatických bolestech, má prokrvující účinky, povzbuzuje srdeční činnost.

Esenciální olej JEDLE Objem: 20 ml

Je antiseptická, při nachlazení lehce stimuluje, vhodná k masážím, při revmatických bolestech a nedostatečném prokrvení končetin, lze použít do saunových směsí i do osvěžovače vzduchu.

Esenciální olej JEDLOVÉ ŠIŠKY Objem: 20 ml

Používá se při angínách a nachlazeních. Osvěžuje, dezinfikuje, povzbuzuje krevní oběh, doporučuje se při revmatismu.

Esenciální olej KADIDLOVNÍK Objem: 20 ml

Čistí vzduch, je antiseptický, hojivý, posiluje imunitní systém, také vhodný při onemocnění horních dýchacích cest, napomáhá trávení.

Esenciální olej KAFROVNÍK Objem: 20 ml

Je antiseptický, pomáhá při nachlazení, chřipce, revmatismu, působí sedativně při napětí a šoku, stimuluje trávicí systém. Není vhodný pro epileptiky, při vysokém krevním tlaku a pro těhotné ženy.

Esenciální olej Kajeput Objem: 20 ml

Dezinfikuje dýchací cesty, vhodný při nachlazení, je hřejivý, antiseptický, zmírňuje revmatické bolesti při masážích, je vhodný do saunových směsí.

Esenciální olej Kananga Objem: 20 ml

Afrodiziakum, uklidňující, posiluje při vyčerpání, snižuje krevní tlak a tiší bolesti hlavy.

Esenciální olej KAKAO - EXTRAKT Objem: 20 ml

Povzbuzuje nervovou soustavu, vyrovnává, uklidňuje a navozuje příjemnou, uvolňující náladu. Působí proti křečím a svalovému napětí, povzbuzuje chuť k jídlu. Přidává se do masážních přípravků pro podporu krevního oběhu, stimulaci vylučování toxinů a buněčnou obnovu.

Esenciální olej KLEMENTINKA Objem: 20 ml

Svěží vůně podobná mandarince, je velmi oblíbená u dětí, uvolňuje napětí, vhodná proti migrénám, používá se do koupelového a masážního oleje.

Esenciální olej KOPR Objem: 20 ml

Kopr je používán pro své účinky zlepšující zažívání. Není vhodné používat u dětí, protože je na ně příliš silný.

Esenciální olej KORIANDR Objem: 20 ml

Antibakteriální, zklidňuje organismus, má protikřečové a protinadýmavé účinky. Podporuje trávení a chuť k jídlu, snižuje bolest, celkově posiluje a současně tonizuje. Je vhodný po námaze, při únavě i nachlazení, má vliv na bolesti svalů a kloubů revmatického původu. Podporuje činnost jater.

Esenciální olej LAVANDIN SUPER Objem: 20 ml

Má dezinfekční a regenerační účinky, vhodný při psychickém vypětí, pomáhá při bolestech hlavy, chřipce a dýchacích potížích, účinný proti molům.

Esenciální olej Lemongrass Objem: 20 ml

Osvěžující vůně povzbuzuje při dlouhodobém zatížení, napomáhá koncentraci, je vhodný do zakouřeného prostředí, má příznivé účinky při léčení výronů, otoků a pohmožděnin.

Esenciální olej Limeta Objem: 20 ml

Svěží vůně povzbuzuje při únavě, mírní deprese a rozveseluje, má výrazné antiseptické a antivirální účinky, čistí vzduch.

Esenciální olej Majoránka Objem: 20 ml

Zklidňuje nervy, tlumí bolesti hlavy, pomáhá při nachlazení, astmatu, dýchacích obtížích, podporuje trávení, snižuje krevní tlak. Nepoužívat v těhotenství.

Esenciální olej Máta kadeřavá Objem: 20 ml

Povzbuzující, podporuje koncentraci, osvěžuje, uvolňuje hleny, zahřívá, mírní bolesti hlavy, rýmu a nachlazení. Nepoužívejte při homeopatické léčbě.

Esenciální olej MANUKA Objem: 20 ml

Odrůda tea-tree. Působí antisepticky a antimykoticky. S úspěchem potlačuje kvasinky a plísně.

Esenciální olej Muškátový oříšek Objem: 20 ml

Je antidepresivní, podporuje koncentraci. Při přípravě masážního oleje doporučujeme dodržet nízkou koncentraci.

Esenciální olej Niaouli Objem: 20 ml

Niaouli podporuje cirkulaci krve a lymfy. Působí proti infekcím a bakteriím. Pomáhá uvolňovat ucpané dutiny při rýmě a nachlazení, usnadňuje vykašlávání. Snižuje teplotu při horečkách. Urychluje hojení ran. Zmenšuje vrásky a jizvy. Používá se proti střevním parazitům.

Esenciální olej PAČULI Objem: 20 ml

Podporuje koncentraci, působí antidepresivně, vhodné k meditacím, čistí vzduch, napomáhá hojení ran a zánětů, brání tvorbě jizev, repelent, účinné i proti molům.

Esenciální olej PALMORŮŽOVÁ Objem: 20 ml

Vhodná při napětí a nervozitě, nespavosti a bolestech hlavy, je účinná při bolestivé menstruaci, působí též jako afrodiziakum.

Esenciální olej Petitgrain Objem: 20 ml

Osvěžuje a uklidňuje, pomáhá při nespavosti a nervozitě, povzbuzuje srdeční činnost, je vhodný do masážních olejů.

Esenciální olej Pomeranč Objem: 20 ml

Působí antidepresivně, osvěžuje a uvolňuje, je vhodný při horečce, nechutenství, do koupelových a masážních olejů. Může zvyšovat fotosenzibilitu.

Esenciální olej ROZMARÝNA Objem: 20 ml

Silně stimuluje při únavě, podporuje koncentraci, zahání úzkost, pomáhá při nachlazení, chřipce a revmatismu, je vhodná na masáže při bolesti svalů. Nevhodná pro těhotné ženy, epileptiky a při vysokém krevním tlaku.

Esenciální olej SMRK Objem: 20 ml

Účinný při nachlazení, podporuje pocení, silně čistí vzduch, je vhodný do masážních olejů při revmatismu či silné únavě, saunových směsí, uklidňuje, stimuluje činnost kůry mozkové.

Esenciální olej ŠALVĚJ MUŠKÁTOVÁ Objem: 20 ml

Antidepresivum, uvolňuje napětí, antiseptikum, zmírňuje kašel, snižuje krevní tlak, reguluje pocení a uklidňuje při nervozitě. Pomáhá při nemocích dýchacích cest. Nepoužívat v těhotenství a při epilepsii.

Esenciální olej Tangarinka Objem: 20 ml

Navozuje přátelskou atmosféru, je velmi vhodná do dětských pokojů, do koupelí a na masáže, uvolňuje napětí, osvěžuje, pomáhá při migrénách.

Esenciální olej Tymián červený Objem: 20 ml

Je antiseptický, vhodný k inhalacím při zánětu dutin, rýmě, nemocích horních cest dýchacích, přidává se do masážního oleje při revmatismu či svalové bolesti, zvyšuje obranyschopnost organismu, pomáhá při trávení. Dodržet nízké koncentrace, nepoužívat v těhotenství a při vysokém krevním tlaku.

Esenciální olej VAVŘÍN Objem: 20 ml

Čistí a dezinfikuje vzduch, harmonizuje psychiku, působí antidepresivně, mírní kašel. Doporučujeme dodržet nízké koncentrace.

Esenciální olej Vetiver Objem: 20 ml

Příznivě působící kouřově mechová nasládlá vůně na akné, svalové bolesti, revmatismu, rankách. Stabilizačně působící na krevní oběh. Má uklidňující, lehce afrodiziakální účinky.

Esenciální olej MANDARINKA ČERVENÁ Objem: 20 ml

Osvěžuje, uvolňuje napětí, mírní migrénu, je vhodná do koupelového a masážního oleje.

Esenciální olej MANDARINKA ZELENÁ Objem: 20 ml

Pomáhá při napětí, smutku, depresi, má osvěžující a uvolňující účinky, proti svalovým křečím (v masážním oleji), působí preventivně proti tvorbě strií.

Esenciální olej Cedrové dřevo Objem: 20 ml

Je antiseptické, vhodné při rýmě, bronchitidě, posiluje dýchání, uklidňuje a harmonizuje psychiku, působí jako repelent. Nepoužívat v těhotenství.

Esenciální olej Borovice Objem: 20 ml

Je antiseptická, dezinfikuje a čistí vzduch. Pomáhá při nachlazení, rýmě, je vhodná do koupele při svalové únavě a do saunových směsí.

Esenciální olej Eukalyptus Objem: 20 ml

Jeden z nejúčinnějších olejů při všech dýchacích obtížích, napomáhá hojení ran, podporuje koncentraci, má příznivé účinky na migrénu, čistí vzduch a patří k základním esencím v aromaterapii.

Esenciální olej Levandule Objem: 20 ml

Patří mezi nejpoužívanější silice, na kůži se může použít neředěná, uklidňuje, vhodná při nespavosti, bolestech hlavy, migréně, chřipce, dýchacích obtížích, má výrazné hojivé účinky, snižuje krevní tlak, účinná i proti molům.

Esenciální olej Mandarinka Objem: 20 ml

Osvěžuje, výborný psychický stimulant, vhodná vůně pro děti, uvolňuje napětí, mírní migrénu, je vhodná do koupelového a masážního oleje.

Esenciální olej Litsea Cubeba Objem: 20 ml

Je antidepresivní, podporuje koncentraci, čistí vzduch. Dobrá prevence před nákazou infekčními nemocemi, vhodná také do masážních přípravků na unavené nohy. Může zvyšovat fotosenzibilitu.

Esenciální olej VANILKA ABSOLUE 15% Objem: 20 ml

Napomáhá odstranění bolesti hlavy a stavů nechutenství. Uvolňuje nervový systém a harmonizuje emocionální stav. V kosmetice je esenciální olej z vanilky vhodný pro suchou a podrážděnou pleť. Je oblíbenou součástí kosmetiky pro děti a přidává se do luxusních parfémů.

Esenciální olej Ylang-Ylang Objem: 20 ml

Působí antidepresivně, zmírňuje nervové napětí a nespavost, snižuje krevní tlak, působí jako afrodiziakum, je součástí luxusních parfémů. Dlouhodobá inhalace může způsobit bolest hlavy.

Esenciální olej Lemon tea tree Objem: 20 ml

Má obdobné účinky jako tea tree. Silné přírodní antiseptikum se používá k ošetření ran, popálenin, akné, ekzémů a poranění v dutině ústní, při oparech, krvácení dásní a paradentózách. Zabraňuje tvorbě zánětlivých ložisek, účinný při štípnutí hmyzem. Přináší úlevu při rýmě a nachlazení.

Esenciální olej BENZOE SIAM 60% Objem: 20 ml

Je antiseptické, sedativum, usnadňuje vykašlávání, pomáhá při astmatu, bronchitidě, chřipce. 100% čisté je podobné pryskyřici, používá se proto lihový roztok.

Esenciální olej MEDUŇKA S CITRONELLOU Objem: 20 ml

Má osvěžující citrusovo květinovou vůni. Meduňka je antidepresivní, vhodná při nespavosti a migréně, menstruačních bolestech, hojivá, snižuje krevní tlak. Podporuje pocení, snižuje horečku, pomáhá při zažívacích potížích, povzbuzuje srdeční činnost. Citronella je antidepresivní, silně antivirální a repelentní účinky, podporuje koncentraci a zlepšuje náladu. Vhodná při bolestech hlavy.

Saloos ČR Regenerační obličejový olej Avenia Objem: 20 ml

Zklidňuje přecitlivělou pleť s rozšířenými žilkamiBlahodárně působí na zánětlivou pokožkuZmírňuje zarudnutí, svědění a pocity pnutíPosiluje křehké kapiláry, pleť vyživuje a zlepšuje její elasticituObsahuje vzácný šípkový olej v bio kvalitě, který se vyznačuje výraznými regeneračními, pěstícími a hojivými účinkySloženíOleje lisované za studena jojobový, bio šípkový, brutnákovýEsenciální oleje neroli, cypřiš, růžeVitamíny A, E, F, lecitin...

Bio regenerační obličejový olej Heřmánek Objem: 20 ml

Výživný přírodní bio olej, vhodný pro všechny typy pleti, zvláště na pleť se sklony k zarudnutí a jiným problematickým projevům. Pleť zklidňuje, hydratuje a regeneruje. Nevyvolává nežádoucí projevy pleti (obsahuje 100 %ní heřmánkový esenciální olej, nikoli extrakt z květů heřmánku).

Bio regenerační obličejový olej Rosalina Objem: 20 ml

Rosalina je vzácný druh australského čajovníku s vůní růže a získaný esenciální olej má obdobné účinky jako jsou obecně známé o tea tree. Extra výživný přírodní bio olej dokonale pečuje o všechny typy pleti, zejména o mastnou a jinak problematickou. Zklidňuje, hydratuje, regeneruje pokožku a přispívá ke zdravému stavu pleti.

Bio regenerační obličejový olej Levandule Objem: 20 ml

Jedinečný extra výživný přírodní bio olej, prospívá každému typu pleti, zejména se sklony k problematickým projevům. Pleť zklidňuje a vyživuje. Vhodný při akné. Má výborné regenerační schopnosti, pleti navrací zářivost a vitalitu. Esenciální olej levandule může příznivě působit při nespavosti.

Bio regenerační obličejový olej Růže Objem: 20 ml

Exkluzivní extra výživný přírodní bio olej k luxusní péči o všechny typy pleti včetně nejcitlivější. Vyživuje, zvláčňuje, pěstí a regeneruje pokožku. Pomáhá zachovat její elasticitu a vitalitu. Vhodný je na vrásky. Esenciální olej růže může příznivě působit na sebevědomí a příjemně naladit.

Saloos ČR Regenerační obličejový olej Heřmánek Objem: 20 ml

Hodí se pro všechny typy pleti, ideální je pro extrémně citlivou pokožkuMá protizánětlivé, zklidňující a protialergické účinkyBlahodárně působí při akné a dermatitidách, mírně vysušujeZklidňuje psychiku, pomáhá při nespavostiNevyvolává alergické reakce (obsahuje 100%ní heřmánkový esenciální olej, nikoli extrakt z květů heřmánku)SloženíOleje lisované za studena jojobový a brutnákovýEsenciální olej heřmánekVitamíny A, E, F, lecitin