Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ekologicke auto s pohonem na slanou vodu

Nalezeno:    2 produkty

Auto na vodu

Tato hračka je zábavná a přínosná zároveň. Toto auto jezdí pouze a jenom na slanou vodu! V sadě dostanete vše, co potřebujete k sestavení takového malého zázraku. Skvělá vzdělávací hračka pro děti i zajímavá technická vychytávka pro zainteresované dospělé a za vynikající cenu. Auto nepotřebuje žádné baterie k pohybu!

Více informací
od 87 Kč
Koupit nejlevněji

Ekologické auto s pohonem na slanou vodu

<strong><span style="font-size:16px;"><span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: arial;">EKO AUTO NAPÁJENÉ VODOU, 100% nový výrobek!</span></span><br style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: arial;" /> <span style="font-size:14px;"><span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: arial;">Díky autu jezdící na slanou vodu se Vaše dítě naučí&nbsp;</span><span style="color: rgb(0, 0, 0); font-family: arial;">alternativní zdroje energ...

BUKI 4x4 Terénní auto na slanou vodu

4x4 Terénní auto na slanou vodu Elektronická stavebnice terénního auta s pohonem 4x4 na slanou vodu! Stavebnice demonstruje využití elektrochemické reakce kyslíku, magnesia a slané vody k vygenerování elektrické energie. Ta následně pohání elektromotor motor a celé auto. Sestavení autíčka vyžaduje cca 60 minut a odpovídající manuální zručnost, případně drobnou pomoc (dohled) dospěláka. Postavte si ekologicky čistou hračku a naučte se něco o alternativních zdrojích energie. Vlastnosti:- stav...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: