Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ecko hodinky

Nalezeno:    28 produktů

Marc Ecko E12594L2

Dámské fashion hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky působí elegantně. Jsou celé stříbrné. Hodinky jsou celé popsané nápisem Marc Ecko. Hodinky mají šperkovní zapínání.

Marc Ecko E11599M1

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pásek hodinek je černý gumový s klasickou sponou. Luneta je osázena kameny. Ciferník hodinek je černý tvarovaný logem Marc Ecko. Hodinky jsou velmi dobře čitelné, mají vteřinovou ručičku. Ručky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Hodinky jsou 50 metrů vodotěsné.

Marc Ecko E11599M2

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Pásek hodinek je bílý gumový s klasickou sponou. Luneta je osázena kameny. Ciferník hodinek je tvarovaný logem Marc ecko. Hodinky jsou velmi dobře čitelné, mají vteřinovou ručičku. Ručky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Hodinky jsou 50 metrů vodotěsné.

Marc Ecko E15509L1

Módní hodinky Marc Ecko jsou velmi elegantní. Hodinky jsou zlaté barvy s nápisem který je vykamínkovaný. Hodinky vypadají jako náramek. Jsou na baterku. Zapínání hodinek je šperkovní.

Marc Ecko E09523L1

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Číselník hodinek je černý se zajímavým vzorem. Hodinky mají vteřinovou ručičku. Hodinky působí elegantně.

Marc Ecko E14507L1

Módní dámské hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky působí elegantně. Ciferník je stříbrný, vykamínkovaný. Hodinky mají šperkovní zapínání.

Marc Ecko E18599G1

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou pozlaceny. Luneta je osázená kameny s bílým lemem. Hodinky mají stopky, vteřinovku, datum. Hodinky mají bezpečnostní překlapávací sponu.

Marc Ecko E13534G1

Módní extravagantní digitální hodinky Marc Ecko z kolekce THE CHRON. Velké výrazné ocelové pouzdro s nápisy.

Marc Ecko E11534G1

Módní pánské hodinky Marc Ecko jsou velmi zajímavé. Ciferník je stříbrný s elektronovým designem. Pásek hodinek je gumový černý s klasickou sponou. Hodinky jsou dobře čitelné.

Marc Ecko E15073M1

Dámské hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou osázeny zirkony. Ciferník je černý s logem a nápisem uprostřed.

Marc Ecko E11516G1

Pánské módní hodinky Marc Ecko z kolekce The Techno Dream. Hodinky jsou většího rozměru 46mm, mají široký dekórovaný kožený řemínek (šířka 30mm). Velmi zajímavý číselník zdobí electro-design. Hodinky jsou tónované v černé barvě.

Marc Ecko E14545G2

Fashion pánské hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky jsou na půl analogové a na půl digitální. Pásek je černý gumový s klasickou sponou. Hodinky jsou většího rozměru.

Marc Ecko E15506M2

Módní dámské hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky mají ručičky potažené fluorescenční vrstvou. Hodinky mají vyměnitelnou lunetu. Luneta je buď osázená kameny nebo celá stříbrná. Tah hodinek je kovový. Zapínání je bezpečnostní motýlková spona.

Marc Ecko E16533G1

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Hodinky mají ručičky, které jsou potaženy fluorescenční vrstvou. Ciferník je velmi dobře čitelný. Hodinky jsou většího rozměru, ale i přes to jsou elegantně - sportovní.

Marc Ecko E10038M1

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Luneta je osázena kameny. V ciferníku je nápis Marc Ecko osázený drobnými kameny. Hodinky ukazují čas a mají vteřinovku. Pásek je černý kožený s klasickou sponou. I přes velikost 40 mm jsou hodinky určeny pro ženy, velmi pěkně sedí na ruce. Tento model se také vyrábí v jiných barevných variantách.

Marc Ecko E10038M2

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Luneta je osázena kameny. V ciferníku je nápis Marc Ecko osázený drobnými kameny. Hodinky ukazují čas a mají vteřinovku. Pásek je bílý kožený s klasickou sponou. I přes velikost 40 mm jsou hodinky určeny pro ženy, velmi pěkně sedí na ruce. Tento model se také vyrábí v jiných barevných variantách.

Marc Ecko E10038M4

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Luneta je osázena kameny. V ciferníku je nápis Marc Ecko osázený drobnými kameny. Hodinky ukazují čas a mají vteřinovku. Pásek je červený kožený s klasickou sponou. I přes velikost 40 mm jsou hodinky určeny pro ženy, velmi pěkně sedí na ruce. Tento model se také vyrábí v jiných barevných variantách.

Marc Ecko E12519G1

Módní pánské hodinky Marc Ecko jsou velmi zajímavé. Pásek je černý gumový s klasickou sponou. Ciferník hodinek je dobře čitelný, tvarovaný. Hodinky mají vteřinovou ručičku. Velikost pouzdra je 43 mm.

Marc Ecko E18500G1

Módní hodinky Marc Ecko z kolekce The Masterpiece. Jsou velké a extravagantní! Největší zvláštností hodinek je vyměnitelná luneta. Tato velmi zdobená se dá vyměnit za broušenou ocelovou s vnitřní zlacenou částí. Hodinky ukazují čas, datum a mají stopky.

Marc Ecko E10038M6

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Luneta je osázena kameny. V ciferníku je srdíčko s hlavou nosorožce osázené drobnými kameny. Hodinky ukazují čas a mají vteřinovku. Pásek je bílý kožený s klasickou sponou. I přes velikost 40 mm jsou hodinky určeny pro ženy, velmi pěkně sedí na ruce. Tento model se také vyrábí v jiných barevných variantách.

Marc Ecko E10038M8

Dámské módní hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Luneta je osázena kameny. V ciferníku je srdíčko s hlavou nosorožce osázené drobnými kameny. Hodinky ukazují čas a mají vteřinovku. Pásek je černý kožený s klasickou sponou. I přes velikost 40 mm jsou hodinky určeny pro ženy, velmi pěkně sedí na ruce. Tento model se také vyrábí v jiných barevných variantách.

Marc Ecko E08504G3

Fashion hodinky Marc Ecko jsou vyrobeny z ušlechtilé oceli. Ciferník hodinek je zdoben vykamínkovaným městem. Pásek je černý kožený s klasickou sponou. Ručičky hodinek jsou potaženy fluorescenční vrstvou.

Marc Ecko E11528G1

Extravagantní hodinky Marc Ecko z kolekce The Destroyer. Jsou vhodné pro dámy i pány. Jejich velikost neomezuje nošení, díky pružnému černému řemínku se přizpůsobí každé ruce. Číselník mají velmi přehledný, ručičky jsou širší a výhodou je také přítomnost vteřinové ručičky. Hodinky jsou samy o sobě velké, ale ciferník je menší rozměru: 21 x 36 mm, na pouzdru hodinek je rytina loga - nůžky s lebkou.

Marc Ecko E12513G1

Pánské módní hodinky Marc Ecko z kolekce The Rock. Tento model je většího rozměru 45mm, přesto velmi dobře sedí na ruce. také díky kvůli širokému provlékacímu řemínku v černé barvě. Hodinky jsou velmi dobře čitelné, ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Na tmavém ocelovém číselníku jsou nápisy.

Marc Ecko E09520G3

Pánské módní hodinky Marc Ecko jsou extravagantní a neobvyklé už kvůli materiálu pouzdra. Celé tělo hodinek je z průhledného plastu, který je tvrzený. Číselník je černý s tmavě šedou kombinací nápisů. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která zvyšuje čitelnost. Esteticky vypadá také gumový řemínek, na kterém jsou natištěny bílé nápisy.

Marc Ecko E09520G6

Pánské módní hodinky Marc Ecko z řady THE TRAN jsou extravagantní a neobvyklé už kvůli materiálu pouzdra. Celé tělo hodinek je z průhledného plastu, který je tvrzený. Číselník je černý se stříbrnými a zlatými nápisy. Ručičky jsou potaženy luminiscenční vrstvou, která zvyšuje čitelnost. Černý gumový řemínek s šedým a žlutým vzorem.

Marc Ecko E16582G1

Módní hodinky Marc Ecko E16582G1, jsou extravagantní a neobvyklé! Jejich největší zvláštností je vyměnitelná luneta. Komu by nepadla do oka okamínkovaná, může si ji vyměnit za hladkou mléčnou se zlacenými šroubky. Číselník je tvarovaný logem a ručičky a indexy jsou potaženy luminiscenční vrstvou. Vteřinovka je zlacená.