Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dvacetistenna kostka

Nalezeno:    13 produktů

Elfská dvacetistěnná kostka

Bílo-černá dvacetistěnná kostka zdobená elfskými motivy, ideální doplněk kupříkladu pro hráče hry Magic, jako počítadlo životů.

Runová dvacetistěnná kostka

Bílo-černá dvacetistěnná kostka zdobená trpasličími runami, ideální doplněk kupříkladu pro hráče hry Magic, jako počítadlo životů.

Trpasličí dvacetistěnná kostka

Černobílá dvacetistěnná kostka zdobená trpasličími runami, ideální doplněk kupříkladu pro hráče hry Magic, jako počítadlo životů. Průměr kostky cca 2 cm.

Dračí dvacetistěnná kostka

Bílo-černá dvacetistěnná kostka zdobená dráčky, ideální doplněk kupříkladu pro hráče hry Magic, jako počítadlo životů. Průměr kostky cca 2 cm.

Kostka Blackfire D20 počítadlo (30 mm)

Dvacetistěnná kostka o průměru 30mm, která může být použita např. jako počítadlo životů nebo v různých RPG.

Kovová kostka Blackfire D20 s váčkem

Kovová dvacetistěnná kostka od společnosti ADC Blackfire má průměr 20 mm a bude skvělým společníkem pro každé RPG. Součástí balení je také malý sametový váček, v němž bude vaše kostka v bezpečí.

Kostka Blackfire Dice - počítadlo D20 (55 mm)

Na velikosti záleží! Tato masivní dvacetistěnná kostka o průměru 55mm je číslována v odpočítávacím pořadí. Ideální pro použití jako počítadlo nebo pro skutečně velké události ve vaší hře na hrdiny.

Dvacetistěnka - počítadlo (zdobená)

Vskutku masivní dvacetistěnná kostka o průměru 3,5 cm s detailně vyvedenými zdobenými číslicemi, neocenitelná pomůcka pro hráče karetních her, např pro Magic: the Gathering. V barvách dle aktuální nabídky.

Počítadlo - dvacetistěnka

Kvalitní dvacetistěnná kostka o průměru 5,5 cm, vhodná jako počítadlo kupříkladu pro Magic The Gathering. Čísla na kostce nejsou náhodná, ale sousedí spolu, takže při počítání nemusíte hledat správné číslo.

Dungeons & Dragons: Temple of Elemental Evil

Dungeons & Dragons: Temple of Elemental Evil je dobrodružná kooperativní desková hra s několika herními scénáři pro 1 až 5 hráčů. Hráči mohou tuto hru kombinovat s dalšími podobnými tituly ze série D&D Adventure System Cooperative, např. The Legend of Drizzt nebo Castle Ravenloft. Hra je v angličtině. Obsah balení: 40 figurek 8 karet hrdinů 4 karty padouchů 1x dvacetistěnná kostka 4 oboustranné herní díly 55 herních dílů 200 karet 1x kniha dobrodružství pravidla...

Eoris Essence

Eoris Essence je fantasy hra na hrdiny akcentující psychologické a filozofické aspekty hraní. Nadcházející konec světa konfrontuje postavy rozhodnutím co je pro ně silnější - oddanost k bohu nebo touha žít? Co je důležitější - bůh nebo to co stvořil? Hra je postavena na tzv. systému Essence, při hře se využívá dvacetistěnná kostka, má dynamický soubojový systém a velice variabilní tvorbu hráčských postav. V balení naleznete dvě knihy v pevné vazbě (celkem mají více než 420 bohatě ilustrovaných ...

True20 Adventure Roleplaying, Revised Edition

True20 je hráči oblíbený univerzální generický systém hry na hrdiny. Vychází ze systému d20, oproti němu však obsahuje několik podstatných úprav, díky nímž je hra jednodušší a pravidla jednoznačnější (k vyhodnocování používá výhradně dvacetistěnné kostky, obsahuje jen tři generická povolání, používání jen opravy vlastností, povolání neomezují výběr dovedností, nové odbornosti jsou dostupné na každé úrovni, hra neobsahuje koncept životů ani zkušeností a kouzla jsou získávaná výměnou za odbornost...