Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drzak rybarskeho prutu do zeme

Nalezeno:    9 produktů

Zebco Držák Prutu Celokovový

Celokovový držák prutu, který je vybaven bodcem pro lehké zapíchnutí do země. Držák je vybavem kloubem pro nastavení úhlu.

Zfish Držák Prutu Ground Rod Rest

Praktický plastový kloubový držák na prut s ostrým šroubovacím hrotem, který lze zapíchnout do země a odložit do něj prut.

ZFISH Držák Prutu Ground Rod Rest

Praktický plastový kloubový držák na prut s ostrým šroubovacím hrotem, který lze zapíchnout do země a odložit do něj prut.

Zfish Držák Prutu Ground Rod Holder

Praktický plastový kloubový držák na prut s kovovou čepelí Praktický plastový kloubový držák na prut s kovovou čepelí, který lze zapíchnout do země a odložit do něj prut, na kterém potřebujete provést např. úpravu či výměnu háčku, návazce či nastra

ZFISH Držák Prutu Ground Rod Holder

Praktický plastový kloubový držák na prut s kovovou čepelí Praktický plastový kloubový držák na prut s kovovou čepelí, který lze zapíchnout do země a odložit do něj prut, na kterém potřebujete provést např.

Zfish Držák Prutu Ground Rod Holder

Praktický plastový kloubový držák na prut s kovovou čepelí, který lze zapíchnout do země a odložit do něj prut, na kterém potřebujete provést např. úpravu či výměnu háčku, návazce či nastražit novou návnadu. Praktický plastový kloubový držák na prut s kovovou čepelí, který lze zapíchnout do země a odložit do něj prut, na kterém potřebujete provést např. úpravu či výměnu háčku, návazce či nastražit novou návnadu.

Daemons Držák prutu celokovový pevný (8591230060527)

Držák prutu - celokovový, skládací , použitelný i pro lov sumců, průměr kalichu: 5cm, délka kalichu: 23cm Držák prutu Daemons je šikovný pomocník každého rybáře. Pevné celokovové provedení se hodí i pro lov sumců. Ve venkovních podmínkách u vody vydrží velmi dlouho, neboť má kvalitní povrchovou úpravu z kombinace zinku a práškové komaxitové vypalované barvy. Při přepravě naopak oceníte skladnost. Speciální tvar hrotu se snadno zapichuje do země. Klíčové vlastnosti držáku pr...

Daemons Držák prutu celokovový stavitelný (8591230060534)

Držák prutu - celokovový, skládací , nastavitelný úhel sklonu, použitelný i pro lov sumců, průměr kalichu: 5cm, délka kalichu: 23cm Držák prutu Daemons je šikovný pomocník každého rybáře. Model má navíc nastavitelný úhel sklonu kalichu kovovým mechanismem ve čtyřech polohách, takže se vám přizpůsobí. Pátá poloha je pro přepravu. Pevné celokovové provedení se hodí i pro lov sumců. Ve venkovních podmínkách u vody vydrží velmi dlouho, neboť má kvalitní povrchovou úpravu z kombinace zinku...

Gumotex Člun Alfonso

ALFONSO je až třímístný člun navržený pro sportovní rybáře, nicméně se hodí stejně dobře i k pohodlným a bezpečným výletům po jezerech, přehradách, rybnících a větších řekách. ALFONSO je až třímístný člun navržený pro sportovní rybáře, nicméně se hodí stejně dobře i k pohodlným a bezpečným výletům po jezerech, přehradách, rybnících a větších řekách. Na zrcadlo na zádi člunu (vybavené dvěma držáky na pruty) je možno připevnit motor až do síly 4 kW [5,4 hp]. Bez motoru je možno použít klasická ka...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: