Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drosera rotundifolia

Nalezeno:    6 produktů

AKH Drosera Rotundifolia tbl.60

Pomáhá při suchém kašli, který dráždí až ke zvracení, při náhlých stavech únavy a celkové slabosti, proti návalům pocení, při hlenovité žluté rýmě, někdy spojené s krvácením, při vykašlávání žlutého hlenu.

Rosnatka okrouhlolistá - Drosera rotundifolia - semena - 10 ks

Rosnatka okrouhlolistá je vytrvalá masožravá rostlina dosahující výšky až 25 centimetrů. Rostlina vyžaduje vlhké stanoviště, je ji tedy vhodné pěstovat v květináči s podmiskou tak, aby rostlina měla neustále potřebnou vláhu. Rosnatka se přirozeně objevuje v močálech bažinách. Listy rosnatky jsou pokryté červenými vlasy žláz produkujícími lepkavý sliz.

PharmDr. Radim Bakeš - Galenická laboratoř, Ostrav AKH Drosera Rotundifolia tbl.60

Homeopatický přípravek pro perorální podání. Užívejte dle rady odborníka na homeopatii. Pokud příznaky přetrvávají, navštivte lékaře.

Joalis Autoimun, 50ml

preparát zaměřený proti příčinám autoimunitní poruchy Popis Doplněk stravy, kapky s rostlinnými výluhy.Komplexní preparát zaměřený proti příčinám autoimunitní poruchy. Autoimunita je v detoxikaci chápána jako porucha řízení imunity v CNS. Porucha má složku emocionální a organické i anorganické toxiny. Složení 20% ethanol, rostliny: konopáč purpurový – nať (Eupatorium purpureum L.), rosnatka okrouhlolistá – nať (Drosera rotundifolia L.), hořec žlutý – kořen (Gentiana lutea L.), jitrocel k...

Neofyt Phyteneo Sirup na suchý kašel 250 ml

Sirup obsahuje řadu účinných látek rostlinného původu. Extrakty kořene proskurníku, květu vlčího máku, rosnatky okrouhlolisté a anýzová silice příznivě působí v oblasti horních cest dýchacích, uklidňují podráždění hltanu a hlasivek a můžou být podpůrnou péčí pro tlumení dráždivého kašle. Extrakt bezu černého navíc přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu. Dávkování: D...