Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drezova baterie stojankova best

Nalezeno:    746 produktů

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Optima Duela s otočným raménkem DU282

Stojánková baterie Optima Duela stylového, jednoduchého, ale i elegantního designu, který překoná i veškeré módní trendy.

Dřezová baterie stojánková Siko Lucida s otočným raménkem SIKOBSLU280

Nová dřezová baterie z naší exkluzivní série Lucida má vysoké ramínko, které je možné otáčet a bude tak skvělým pomocníkem v každé kuchyni.

Dřezová baterie stojánková nízkotlaká Geos AGT Geos GL8901CR

Stojánková nízkotlaká páková baterie s krátkým otočným ramínkem vhodná pro průtokové ohřívače.

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Vitra S50 s otočným raménkem SIKOBVIS50280

Úsporná dřezová baterie za velice atraktivní cenu. Série baterií S50 je držitelem ceny za design RED DOT a ceny za ekologii GREEN BUILDING CERTIFICATION. 35 mm kartuše umožňuje regulaci průtoku a teploty vody.

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Optima Cube Way bez výpusti CU280

Dřezová páková baterie Cube Way s otočným raménkem lze použít nejen ke dřezu do kuchyně, ale hodí se také do koupelny např. k umyvadlovým mísám.

Dřezová baterie stojánková Hansgrohe Focus s vytahovací sprškou 31815000

Elegantní dřezová baterie s vytahovací sprškou od známé společnosti Hansgrohe, páková, s magnetickým držákem sprchy MagFit, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Dřezová baterie stojánková Hansgrohe Talis S s vytahovací sprškou 14877000

Elegantní dřezová baterie Talis S s vytahovací sprškou od známé společnosti Hansgrohe, je díky svým technologiím a designovému provedení vhodným výběrem do každé stylové kuchyně.

NOVASERVIS SPLIT 5115,0 stojánková sklopná dřezová baterie

Baterie se sklápěcím výkyvným ramenem určena pro dřezy umístěné např. pod oknem.

Dřezová baterie stojánková Grohe Eurostyle Cosmopolitan s vytahovací sprškou 31126002

Kuchyňská baterie v atraktivním designu s funkcí úspory vody, šetří nejen životní prostředí, ale i šetří i Vaše náklady.

Dřezová baterie stojánková Hansgrohe Talis S s vytahovací sprškou 32841000

Elegantní dřezová baterie Talis S s vytahovací sprškou od známé společnosti Hansgrohe, je díky svým technologiím a designovému provedení vhodným výběrem do každé kuchyně.

Dřezová baterie stojánková Hansgrohe Talis S s vytahovací sprškou 72813000

Elegantní dřezová baterie Talis S s vytahovací sprškou od známé společnosti Hansgrohe, je díky svým technologiím a designovému provedení vhodným výběrem do každé kuchyně.

Dřezová baterie stojánková Hansgrohe Metris s vytahovací sprškou 14884000

Elegantní dřezová baterie Metris s vytahovací sprškou od známé společnosti Hansgrohe, je díky svým technologiím a designovému provedení vhodným výběrem do každé stylové kuchyně.

Dřezová baterie stojánková Jika Talas s otočným raménkem H3511N10042301

Dřezová baterie Talas od společnosti JIKA s klasickým, ale moderním designem. S otočným ramínkem 210 mm a s keramickou kartuší, výška výtoku je 141 mm. S 3/8" flexi hadicemi.

Dřezová baterie stojánková Roca Esmai s otočným raménkem A5A8431C00

Stojánková, páková, dřezová baterie Esmai v moderním čistém designu s otočným raménkem dokonale doplní vybavení Vaší kuchyňské linky.

Dřezová baterie stojánková Paffoni Ricordi s otočným raménkem IR180

Klasická kohoutková baterie v rustikálním designu pro všechny milovníky romantického venkovského stylu. Nezbytná součást každé rustikální kuchyně!

Dřezová baterie stojánková Paffoni Cruz s otočným raménkem QTV180

Dřezová baterie Quattro potěší všechny ty, kteří chtějí kohoutkovou baterii, ale v moderním pojetí. Pozornost upoutají především křížové rukojeti, které přidávají baterii na eleganci.

Dřezová baterie stojánková Siko Steel s vytahovací sprškou STNRZ285

Dřezová nerezová baterie Steel je ideální volbou do každé kuchyně! Nerezová ocel je totiž považována za nejhygieničtější kov, proto se používá zejména v nemocnicích a potravinářském průmyslu. Tato baterie se navíc může pochlubit oblíbeným designem a značkovými komponenty. Samozřejmostí je praktická vytahovací sprška, která bude v...

Dřezová baterie stojánková Siko Steel s vytahovací sprškou STNRZ283

Dřezová nerezová baterie Steel je ideální volbou do každé kuchyně! Nerezová ocel je totiž považována za nejhygieničtější kov, proto se používá zejména v nemocnicích a potravinářském průmyslu. Tato baterie se navíc může pochlubit zajímavým designem a značkovými komponenty. Samozřejmostí je praktická vytahovací sprška, která bude v...

Dřezová baterie stojánková Paffoni Ricordi s otočným raménkem FME181

Oblíbená dřezová baterie v retro designu. Skvěle vynikne především v rustikální kuchyni, kam perfektně zapadne a stane se její nepřehlédnutelnou součástí. Ačkoli je baterie na první pohled "retro", má na rozdíl od ostatních baterií v rustikálním stylu, které jsou většinou kohoutkové, praktické pákové ovládání...

Dřezová baterie stojánková Grohe Minta s vytahovací sprškou 32168DC0

Páková dřezová baterie Minta, provedení nerez, vyrobeno z mosaze. Jednoduchá jednootvorová montáž, variabilně nastavitelný omezovač průtoku, otočná výtoková trubice (360°), vytahovací perlátorový výtok, rychlomontážní systém.

Dřezová baterie stojánková Jika Mio s vytahovací sprškou SIKOBJIMI51713

Elegantní dřezová páková baterie s otočným raménkem a hadicí o délce 150 mm. Hadice je vyrobena z nerezové oceli s dvojitým zámkem proti překroucení. Perlátor umístěný v baterii je vyroben ze speciálního materiálu, na kterém se neusazuje vodní kámen a díky tomu odpadá namáhavé čištění. Přesto nezapomín...

Dřezová baterie stojánková Paffoni Vallone s otočným raménkem STEEL2180AC

Tato dřezová baterie s otočným ramínkem je vyrobena z nerezové oceli, která je považována za nejhygieničtější kov a proto se používá zejména v nemocnicích, kuchyních a restauracích. Hlavní výhodou nerezové oceli je, že neobsahuje olovo a její povrch je hladký, bez pórů či trhlin, kde by se mohly usazovat bakterie nebo plísně. Nerezová baterie...

Dřezová baterie stojánková Grohe Minta Touch s vytahovací sprškou 31360001

Elektronická dřezová baterie Minta Touch od německého výrobce Grohe - to je baterie, kterou si zamilujete doslova na ""první dotyk"". Pro spuštění nebo zastavení vody totiž stačí pouhý dotyk hřbetem vaší ruky, zápěstním nebo předloktím. Díky tomu zůstane baterie vždy čistá, přestože vaše ruce nejsou (ideální použití např. při zpracování...

Dřezová baterie stojánková Multi Multi s otočným raménkem MU282

Praktická dřezová, páková, stojánková baterie s otočným ramínkem v klasickém designu. Série vodovodních baterií Multi je představitelem klasických jednoduchých baterií, u kterých jde především o funkčnost a kvalitu, která jde ruku v ruce s velmi přívětivou cenou.

Dřezová baterie stojánková Paffoni Vallone s vytahovací sprškou RIN185

Originální design, který kombinuje kulaté tvary s hranatými prvky, je umocněn otevřenou pákou dodávající bateriím Ringo nejen moderní vzhled, ale také jemnost a eleganci. Dřezová, stojánková, páková baterie je vybavena praktickou vytahovací sprškou, která bude v kuchyni vaším skvělým pomocníkem.

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Grohe Euroeco s otočným raménkem 32750000

Baterie dřezová stojánková Euroeco, vyrobeno z mosaze, povrch chrom, kovová páka. Jednootvorová montáž, variabilně nastavitelný omezovač průtoku, otočná výtoková trubice s omezovačem zastavení 140°, perlátor, rychlomontážní systém. Možno doobjednat omezovač teploty. K této baterii není možné použít celonerezové propojovací hadičky Flexira....

Dřezová baterie stojánková Grohe Minta s vytahovací sprškou 32168000

Páková dřezová baterie Minta, vyrobeno z mosaze, povrch chrom. Jednoduchá jednootvorová montáž, variabilně nastavitelný omezovač průtoku, otočná výtoková trubice (360°), vytahovací perlátorový výtok, rychlomontážní systém. K této baterii není možné použít celonerezové propojovací hadičky Flexira.

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Hansgrohe HG248 s otočným raménkem SIKOBHGMS282M

Moderní a nadčasový design to je dřezová baterie od HANSGROHE stojánková s EcoSmart technologií, která ušetří až o 60% více vody, se hodí do každé moderní kuchyně, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé používání díky no...

Dřezová baterie stojánková Hansgrohe HG248 s otočným raménkem SIKOBHGMS280

Moderní a nadčasový design to je dřezová baterie od HANSGROHE stojánková, s otočným raménkem, s EcoSmart technologií, která ušetří až o 50% více vody, se hodí do každé moderní kuchyně, kde zaujme na první pohled. Páka lze dát na levou či pravou stranu. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem ...

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Hansgrohe HG248 s otočným raménkem SIKOBHGMS282

Moderní a nadčasový design to je dřezová baterie od HANSGROHE stojánková s funkcí QuickClean a EcoSmart technologií, která ušetří až o 60% více vody, se hodí do každé moderní kuchyně, kde zaujme na první pohled. Výrobky HANSGROHE se vyznačují nejvyšší kvalitou, vynikajícím designem a výrobky jsou pro dlouhodobé použív&aacu...

Dřezová baterie stojánková Hansgrohe Talis S s vytahovací sprškou 14877800

Elegantní stojánková dřezová baterie od známého výrobce Hansgrohe, s rozsahem otáčení 150o, s možností montáže před okno, možností sklopení, s výškou podstavce 70 mm, vertikální polohou rukojeti pro pohodlnou manipulaci i při malém prostoru před stěnou, vhodná pro průtokový ohřívač, nearetovatelným sprchovým proudem, magnetickým ...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue Pure bez výpusti 33251000

Proč byste chtěli kupovat, přenášet a skladovat plastové lahve, když můžete mít vodu stejně skvělé chuti - filtrovanou, chlazenou a dokonce neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou - přímo z kuchyňského kohoutku? Systém GROHE Blue Home toto nabízí a zbavuje vás tím potřeby nákupu plastových lahví. Balená voda je drahá, produkuje obrovské množství plastového...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue s filtrem 31498000

Proč byste chtěli kupovat, přenášet a skladovat plastové lahve, když můžete mít vodu stejně skvělé chuti - filtrovanou, chlazenou a dokonce neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou - přímo z kuchyňského kohoutku? Systém GROHE Blue Home toto nabízí a zbavuje vás tím potřeby nákupu plastových lahví. Balená voda je drahá, produkuje obrovské množství plastového...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue s filtrem 31454000

Proč byste chtěli kupovat, přenášet a skladovat plastové lahve, když můžete mít vodu stejně skvělé chuti - filtrovanou, chlazenou a dokonce neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou - přímo z kuchyňského kohoutku? Systém GROHE Blue Home toto nabízí a zbavuje vás tím potřeby nákupu plastových lahví. Balená voda je drahá, produkuje obrovské množství plastového...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue Pure bez výpusti 31303000

GROHE Blue Pure představuje alternativní řešení pro ty, kteří mají rádi přírodní chuť neperlivé vody. Pomocí jedinečné filtrační technologie GROHE Blue® přemění běžnou kohoutkovou vodu v čerstvou vodu odstraněním veškerých součástí, které mohou ovlivnit její chuť. Tato baterie vlastní povrchovou úpravu GROHE StarLight® a zároveň...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue Pure bez výpusti 31093000

GROHE Blue Pure představuje alternativní řešení pro ty, kteří mají rádi přírodní chuť neperlivé vody. Pomocí jedinečné filtrační technologie GROHE Blue® přemění běžnou kohoutkovou vodu v čerstvou vodu odstraněním veškerých součástí, které mohou ovlivnit její chuť. Tato baterie vlastní povrchovou úpravu GROHE StarLight® a zároveň...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue Pure s filtrem 31301001

Proč byste chtěli kupovat, přenášet a skladovat plastové lahve, když můžete mít vodu stejně skvělé chuti - filtrovanou, chlazenou a dokonce neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou - přímo z kuchyňského kohoutku? Systém GROHE Blue Home toto nabízí a zbavuje vás tím potřeby nákupu plastových lahví. Balená voda je drahá, produkuje obrovské množství plastového...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue Pure s filtrem 33249001

Proč byste chtěli kupovat, přenášet a skladovat plastové lahve, když můžete mít vodu stejně skvělé chuti - filtrovanou, chlazenou a dokonce neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou - přímo z kuchyňského kohoutku? Systém GROHE Blue Home toto nabízí a zbavuje vás tím potřeby nákupu plastových lahví. Balená voda je drahá, produkuje obrovské množství plastového...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue Pure s filtrem 31299DC1

GROHE Blue Pure představuje alternativní řešení pro ty, kteří mají rádi přírodní chuť neperlivé vody. Pomocí jedinečné filtrační technologie GROHE Blue® přemění běžnou kohoutkovou vodu v čerstvou vodu odstraněním veškerých součástí, které mohou ovlivnit její chuť. Tato baterie vlastní povrchovou úpravu GROHE StarLight® a zároveň...

Dřezová baterie stojánková Grohe Blue s filtrem 31456000

Proč byste chtěli kupovat, přenášet a skladovat plastové lahve, když můžete mít vodu stejně skvělé chuti - filtrovanou, chlazenou a dokonce neperlivou, jemně perlivou nebo perlivou - přímo z kuchyňského kohoutku? Systém GROHE Blue Home toto nabízí a zbavuje vás tím potřeby nákupu plastových lahví. Balená voda je drahá, produkuje obrovské množství plastového...

Sapho RHAPSODY stojánková dřezová baterie, výška 295 mm, chrom (5557)

Oblíbená série Rhapsody Dlouholetý bestseller v bateriích, který má na výběr bezpočet variací