Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Drezova baterie blanco se sprchou

Nalezeno:    168 produktů

Blanco baterie dřezová Daras antracit 517732

Dřezová baterie DARAS BLANCO, v elegantním provedení silgranit antracit, s výsuvnou sprchou a otočným raménkem o 80o, je vhodná i pro malé dřezy a hodí se tak do každé kuchyně. Baterie BLANCO jsou vyrobeny z kvalitních materiálů na nejvyšší současné úrovni vědy, techniky a designu. Povrchová úprava je pochromováním nebo speciálními laky...

Blanco baterie dřezová Daras-S jasmín 517736

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení jasmín, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Tradon CR 515990

BLANCO Tradon dřezová baterie chrom 515990 Moderní ovládání v tradiční formě. Klasická forma zejména se hodící k aktuálnímu venkovskému stylu.

Blanco LINUS baterie dřezová aluminium 516699

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se silgranitovým povrchem v provedení aluminium, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS baterie dřezová antracit 516698

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se silgranitovým povrchem v provedení antracit, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS baterie dřezová kávová 516707

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se silgranitovým povrchem v kávovém provedení, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS baterie dřezová jasmín 516703

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se silgranitovým povrchem v provedení jasmín, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Daras champagne 517726

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení béžová champagne, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Antas antracit 515345

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se silgranitovým povrchem v provedení antracit/chrom, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová antracit/chrom 517805

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení antracit/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Nea kávová 519411

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v kávovém provedení, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Antas champagne 515341

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se silgranitovým povrchem v provedení champagne/chrom, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Tivo jasmín 517604

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení jasmín/chrom, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Mida šedá skála 519424

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení šedá skála, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS baterie dřezová bílá 516702

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se silgranitovým povrchem v bílém provedení, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Antas tartufo/CR 517639

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení tartufo/chrom, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřezová Tivo aluminium/CR 517601

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení aluminium/chrom, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřez. Zenos antracit/CR 517819

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení antracit/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco baterie dřez.Daras-S kávová 517740

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v kávovém provedení, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco dřez.baterie Antas-S per.šedá/CR 520733

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení perlově šedá/chrom, v kompaktním provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco dřez.baterie Daras-S perl.šedá 520736

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení perlově šedá, v kompaktním provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco Tivo S - chrom

Dřezová baterie Tivo-S se vyznačuje především svou funkčností. Baterie je vybavena výsuvným odtokem a je otočná v úhlu 360 stupňů. Baterie je snadno ovladatelná.

Blanco dřez.baterie TIVO-S cham./CR 517615

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení béžová champagne/chrom, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco Daras-S chrom

Kuchyňská baterie se sprchou Blanco Daras-S chrom je klasickou baterií vhodná do každé kuchyně. Teleskopickou sprchu využijete hlavně při oplachování velkých nádob, vaničky dřezu, nebo při napouštění nádob vedle dřezu. Keramická kartuš, otočné ramínko, sprcha a kvalitní provedení Blanco jsou atributy, které Vás přesvědčí o dobré koupi.

Blanco Daras-S granit

uchyňská baterie se sprchou Blanco Daras-S granit je klasickou baterií vhodná do každé kuchyně. Teleskopickou sprchu využijete hlavně při oplachování velkých nádob, vaničky dřezu, nebo při napouštění nádob vedle dřezu. Keramická kartuš, otočné ramínko, sprcha a kvalitní provedení Blanco jsou atributy, které Vás přesvědčí o dobré koupi.

Blanco LINUS-S antracit

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení antracit, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS-S aluminium

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení aluminium, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS-S jasmín

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení jasmín, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco Linee-S tartufo

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení tartufo/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco Linee-S kávová

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení kávová/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS-S tartufo

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení tartufo, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco ANTAS - S tartufo/chrom 517637

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, kompaktní se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení tartufo/chrom, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco Avona-S Kávová

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco Avona-S Jasmín

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®

Blanco Avona-S Bílá

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco Avona-S Tartufo

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco Avona-S Aluminium

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco Avona-S Antracit

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco LINUS - S kávová 516697

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v kávovém provedení, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco ANTAS-S jasmín

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení jasmín/chrom, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco ANTAS-S aluminium

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení aluminium/chrom, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS-S bílá

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v bílém provedení, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco ZENOS - S jasmín/chrom 517823

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení jasmín/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco ZENOS - S tartufo/chrom 517828

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení tartufo/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS - S šedá skála 518813

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení šedá skála/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco DARAS-S aluminium 517733

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení aluminium, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco DARAS-S bílá 517735

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v bílém provedení, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco DARAS-S tartufo 517741

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení tartufo, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco Mida-S Silgranit muškát

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se Silgranit-look povrchem v barevném provedení muškát, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco DARAS-S šedá skála

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení šedá skála/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit jasmín

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení jasmín, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit béžová champagne

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení béžová champagne, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINEE-S šedá skála

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení šedá skála/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco TIVO-S šedá skála

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení šedá skála/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit aluminium

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení aluminium, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit antracit

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení antracit, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS-S keramik basalt

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se Keramik-look povrchem v barevném provedení basalt, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit bílá

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v bílém provedení, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit perlově šedá

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení perlově šedá, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit tartufo

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení tartufo, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit kávová

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v kávovém provedení, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS-S Silgranit perlově šedá

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se Silgranit-look povrchem v barevném provedení perlově šedá, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco Antas-S Šedá skála

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení šedá skála/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

BLANCO Linus-S keramik magnolie

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se Keramik-look povrchem v barevném provedení lesklá magnolie, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco DARAS-S béžová champagne 517737

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení béžová champagne, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINEE S Silgranit perlově šedá/chrom

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení perlově šedá/chrom, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco Linus-S Silgranit muškát

Elegantní dřezová baterie BLANCO, praktická designem i funkčností, dřezová baterie s otočným raménkem a výsuvnou sprchou, které je ideální pro snadné plnění hrnců a váz, baterie je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®

Blanco Avona-S Silgranit muškát

Elegantní dřezová baterie BLANCO, kombinace oblých a hranatých tvarů, dřezová baterie s otočným vysokým raménkem a výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco Zenos-S Silgranit muškát

Elegantní dřezová baterie BLANCO, výborná funkčnost v kompaktním designu, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, dřezová baterie s otočným raménkem a výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu S...

Blanco Daras-S Silgranit muškát

Elegantní dřezová baterie BLANCO, výborná funkčnost v kompaktním designu, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, dřezová baterie s otočným raménkem a výsuvnou sprchou v kvalitním provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®....

Blanco Avona-S Perlově šedá

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco Avona-S Béžová Champagne

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco Avona-S Šedá skála

Elegantní dřezová baterie BLANCO, s kónickým tělem s jemně stoupajícím otočným raménkem o 190 stupňů a s výsuvnou sprchou v kvalitním kovovém provedení, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně. Barevná verze perfektně sladěná se dřezy z materiálu SILGRANIT®.

Blanco ANTAS - S antracit/chrom 515356

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení antracit/chrom, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco ANTAS - S kávová/chrom 515357

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení kávová/chrom, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco ANTAS - S bílá/chrom 515350

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení bílá/chrom, přímočarý design v kompaktním provedení, zvlášť vhodná pro malé a kompaktní dřezy, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco NEA-S Silgranit šedá skála

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení šedá skála, s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINUS-S béžová champagne

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se silgranitovým povrchem v provedení béžová champagne, minimalistický design s vysokým raménkem pro snadné plnění hrnců a váz, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINEE-S bílá/chrom 518441

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení bílá/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.

Blanco LINEE-S jasmín/chrom 518442

Elegantní dřezová baterie BLANCO, páková s výsuvnou sprchou, se SILGRANIT-look povrchem v barevném provedení jasmín/chrom, s otočným raménkem pro usnadnění práce u dřezu, je díky svému designovému provedení vhodnou volbou do každé kuchyně.