Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dooky buggy bar

Nalezeno:    5 produktů

Dooky Buggy Bar spojené madlo na golfový kočárek

Jedinečný pomocník pro manipulaci s golfkami pouze jednou rukou! Univerzální, lze uchytit na jakýkoliv typ golfek. Rychle a snadno se přichytí na rukojeť golfek. S jeho pomocí máte vždy jednu ruku volnou (můžete držet dítě, deštník, mobilní telefon, nápoj, ...). Pomocí Buggy Bar je ovládání golfek méně namáhavé. Hmotnost 250 g. Barva: černá. Patentováno. Buggy Bar získal ocenění za inovační produkt.

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

DOOKY Buggy Bar

DOOKY Buggy BarPopis:Jedinečný pomocník pro manipulaci s golfkami pouze jednou rukou!Univerzální, lze uchytit na jakýkoliv typ golfek. Rychle a snadno sepřichytí na rukojeť golfek. S jeho pomocí máte vždy jednu ruku volnou(můžete držet dítě, deštník, mobilní telefon, nápoj, …). PomocíBuggy Bar je ovládání golfek méně namáhavé. Barva: černá. Patentováno.Buggy Bar získal ocenění za inovační produkt.

Dooky Buggy Bar

Jedinečný pomocník pro manipulaci s golfkami pouze jednou rukou!

Dooky Buggy Bar madlo na golfky

Madlo na pro ovládání golfek jednou rukou! Ocenění za inovativní produkt 2014.

Buggy Bar Dooky

Dooky Buggy Bar Jedinečný pomocník pro manipulaci s golfkami pouze jednou rukou! Univerzální, lze uchytit na jakýkoliv typ golfek. Rychle a snadno se přichytí na rukojeť golfek. S jeho pomocí máte vždy jednu ruku volnou (můžete držet dítě, deštník, mobilní telefon, nápoj, ...). Pomocí Buggy Bar je ovládání golfek méně namáhavé. Buggy Bar získal ocenění za inovační produkt. Patentováno....Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: