Kde jsem:     >  Katalog

Djeco tvoreni sperku zviratka

Nalezeno:    20 produktů

DJECO Tvoření šperků - Květiny

Pomocí těchto barevných korálků můžete vytvářet úžasné šperky. Roztomilá sada korálků a doplňků v něžných barvách, které mohou děti navlékat a vytvářet tak různé šperky a ozdoby. Skvělá zábava při volných chvílích a na večírcích. Navlékání korálku pomáha rozvíjet jemnou motoriku a soustředěnost. Balení obsahuje 285 ozdobných korálků včetně přívěsků na květiny a 6 metrů nití.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

DJECO Tvoření šperků Malá zvířátka

Sada 450ks různých druhů dřevěných korálků včetně korálků ve tvaru sovičky, lišky, zajíčka k dotvoření krásného a jedinečného efektu originality. Pro všechny originální parádnice od 6 let pro volnost v tvoření. Velikost balení: 15 x 15 x 4cm.

DJECO Tvoření šperků Duha

Sada 400ks různých druhů dřevěných korálků. Pro všechny originální parádnice od 6 let. S touto sadou máte volnost v tvoření. Velikost balení: 15 x15 x 4cm.

Djeco Tvoření šperků Láska

Roztomilá sada korálků a doplňků v něžných barvách, které mohou děti navlékat a vytvářet různé šperky a ozdoby. Sada obsahuje vše potřebné pro výrobu krásných šperků podle vlastní fantazie: navlékací šňůrku sadu korálků různých tvarů a přívěsků s motivy srdce.

DJECO Balónkové tvoření zvířátka

Hravé tvoření pomocí dekorací si děti vytvoří obličeje zvířátek a doplní dlouhé uši, čepici i další části obličeje. Zvířátko je velké 30x7cm. Balení obsahuje čtyři balónky plus jeden náhradní, 4 archy s dekoracemi, 10ks jednotlivých dekorací uší a čepic, 4 praktické stojánky ve tvaru tělíčka jednotlivých zvířátek. Pro děti od 4 let. Velikost balení 20 x 26 x 4,5 cm.

Djeco Tvoření šperků Tyrkysoví ptáčci

Překrásná sada korálků, kamínku a doplňků pro navlékání různých šperků či ozdob. Sada obsahuje vše potřebné pro výrobu krásných šperků podle vlastní fantazie: navlékací šňůrku sadu korálků různých tvarů a přívěsků s motivy ptáčků.

Djeco tvoření šperků - Pastelové květiny

Sada 450ks různých druhů dřevěných korálků ve tvaru lístků a květin k vytvoření originálních šperků. Pro všechny tvořivé parádnice od 6 let! Navlékání je stimulující činnost, která rozvíjí jemnou motoriku, představivost a zároveň cvičí soustředění a trpělivost. velikost balení 15 x15 x 4cm

DJECO Tvoření šperků Malí ptáčci

Sada 450ks různých druhů dřevěných korálků včetně korálků ve tvaru ptáčků k dotvoření krásného a jedinečného efektu originality. Pro všechny originální parádnice od 6 let. Velikost balení: 15 x 15 x 4cm.

DJECO Tvoření šperků pastelové květiny

Sada 450ks různých druhů dřevěných korálků včetně korálků ve tvaru lísků a květin k dotvoření krásného a jedinečného efektu originality. Pro všechny originální parádnice od 6 let. Velikost balení: 15 x 15 x 4cm.

Bambulkové tvoření - zvířátka

Děti lepí bambulky podle předlohy, vytvořit mohou 3 zvířátka. Lepidlo není potřeba.

DJECO Tvoření šperků pastelové květiny

Sada 450 ks různých druhů dřevěných korálků včetně korálků ve tvaru lísků a květin k dotvoření krásného a jedinečného efektu originality.

Tečkované tvoření - zvířátka

Zábavná kreativní aktivita, kde děti dotváří 4 předlohy zvířátek na tvrzeném kartonu pomocí malé tyčinky, kterou namáčí do barvy. Dále pak podle jednoduchého ilustrovaného návodu nebo vlastní fantazie dotváří zvířátkům tělíčka. Sada obsahuje 4 dřevěné tyčinky, 4 lahvičky s barvou, paletu na odměření barvy a igelitovou plachtu na ochranu stolu.

Djeco Navlékání a tvoření šperků – korálky a květiny

Djeco kreativní sada tvoření šperků Perly a květiny pro starší děti od 8 let. Děti si s touto sadou vyrobí nejrůznější náramky, náhrdelníky a přívěsky. Sada obsahuje korálky v žlutých a růžových odstínech, medailonky, řetízek, korálky ve tvaru květin a šňůrky k navlékání. Hlavní přednosti a parametry: Vhodné pro děti od 8 let Rozměr balení 21 x 23 x 2,5cm

Djeco Navlékání a tvoření šperků – korálky a ptáčci

Djeco kreativní sada tvoření šperků Perly a ptáčci pro starší děti od 7 let. Děti si s touto sadou vyrobí nejrůznější náramky, náhrdelníky a přívěsky. Sada obsahuje korálky v různých barvách, medailonky, řetízek, korálky ve tvaru květin a ptáčků a šňůrky k navlékání. Hlavní přednosti a parametry: Vhodné pro děti od 7 let Rozměr balení 21 x 23 x 2,5cm

Kreativní sada na tvorbu šperků Djeco Zvířátka

Sada 450 ks různých druhů dřevěných korálků včetně korálků ve tvaru sovičky, lišky, zajíčka k dotvoření krásných šperků nebo korálkových závěsů. Pro všechny originální parádníky a parádnice od 6 let. Velikost balení 15 x 15 x 4 cm. O značce Píší se 50. léta minulého století, když Francouzska Véronique Michel-Dalès hledá pro své děti nové hračky a s tehdejší nabídkou není vůbec spokojená. S přáním, aby hračky její děti nejen zabavily, ale i pozitivně rozvíjely, nakonec prvn...

Djeco - udělej si sám - balónkové tvoření zvířátka - Do it yourself

Sestav svůj rodinný strom pomocí této kreativní sady od DJECA. Obsahuje základní tvar stromu a spoustu samolepek k dotvoření tvé rodinné galerie. Obsah: 5 balónků, 4 listy samolepek, 4 lepenková těla, 4 klíny, 10 lepenkových dílů, 1 vysvětlující leták Věk: od 4 let Rozměr balení: 20 x 26 x 4,5 cm Rozměr produktu: 30 cm x 7 cm

Dřevěné korálky Djeco - malá zvířátka

Sada dřevěných korálků, přívěsků a navlékací nitě k výrobě krásných šperků pro všechny parádnice. Hlavní přednosti a parametry: Sada 450 ks různých druhů dřevěných korálků včetně korálků ve tvaru sovičky, lišky, zajíčka k dotvoření krásného a jedinečného efektu. Pro všechny originální parádnice od 6 let. Velikost balení 15 x15 x 4cm

Omalovánky vodovkami Barevná zvířatka (3070900096585)

Omalovánky Máte doma malého výtvarníka? Pak jsou Omalovánky vodovkami Barevná zvířata tou pravou volbou. V této kreativní sadě najdete 4 obrázky zvířat, které jsou určené k domalování vodovými barvami. Součástí sady jsou také 4 paletky a štětec. Děti mohou při tvoření využít svou fantazii, nebo se držet přiloženého návodu. Výsledný obrázek se pak jistě stane ozdobou interiéru jejich pokojíčku. Omalovánky vodovkami Barevná zvířata jsou uloženy v praktickém kartonovém boxu, můžete je pr...

KREATIVNÍ SADA K UPEČENÍ V TROUBĚ !! LES ,ZVÍŘÁTKA

Vybarvi, vystřihni, strč do trouby a hraj si! Vytvoříte si krásná lesní zvířátka. Jedinečná technika tvoření, kterou si děti zamilují. Děti nejdříve vybarví přes folii předlohu, pak ji vystřihnou a dají na pár minut do trouby zapéct. Výsledkem jsou krásné , plastické postavičky připravené na další hraní. Set obsahuje kulisy, 2 fólie, 2 předlohy na vymalování, 6 stojánků a návod. Pro děti od 7 let.

Djeco Wooden beads

Djeco kreativní sada Tvoření šperků s motivem malých motýlků je určena pro děti od 4 let. Děti si podle vlastních představ vytvoří náramky a náhrdelníky z dřevěných korálků. Sada obsahuje 450 dřevěných korálků, přívěsky a šňůrku na navlékání Určeno pro děti od 4 let

Djeco Wooden beads

Djeco kreativní sada Tvoření šperků s motivem malých ptáčků je určena pro děti od 4 let. Děti si podle vlastních představ vytvoří náramky a náhrdelníky z dřevěných korálků. Sada obsahuje 450 dřevěných korálků, přívěsky a šňůrku na navlékání Určeno pro děti od 4 letPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: