Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dittrich pexesa

Nalezeno:    3 produkty

Pexeso Natotata Barvy německy

Pexeso Natotata Barvy německy z kategorie Hry | Společenské hry | Karetní hry | Pexesa | Papírová pexesa od DITTRICH naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Pexeso Natotata Vynálezy a objevy - Mgr. Blanka Dittrichová

Autor : Mgr. Blanka Dittrichová, Chytré PEXESO NATOTATA je společenská hra, která na rozdíl od klasického pexesa, kde je nutná především paměť, nutí hráče přemýšlet a učit se, a přitom mu umožňuje okamžitě si ověřit správnost své odpovědi. Je určena pro jednoho a více hráčů. Předností je, že nejsou třeba nůžky. Kartičky jsou předsekané, stačí vyloupat a pak uložit do krabičky, která se dá také vyloupnout a ihned složit.Druh sortimentu : Karty, Pexeso Natotata Vynálezy a objevy, Jazyk : Čeština,...

Pexeso Natotata Vynálezy a objevy - Blanka Dittrichová

Chytré PEXESO NATOTATA je společenská hra, která na rozdíl od klasického pexesa, kde je nutná především paměť, nutí hráče přemýšlet a učit se, a přitom mu umožňuje okamžitě si ověřit správnost své odpovědi. Je určena pro jednoho a více hráčů. Předností je, že nejsou třeba nůžky. Kartičky jsou předsekané, stačí vyloupat a pak uložit do krabičky, která se dá také vyloupnout a ihned složit.