Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Detektor kovu smart hunter

Nalezeno:    5 produktů

Bounty Hunter Junior - detektor kovů

Zcela funkční detektor kovů, který je určen pro ty nejmladší hledače pokladů. Dobře fungující diskriminace a citlivost i na drobné mince! Teleskopická konstrukce. Velmi lehký.

Detektor kovů Garrett Sea Hunter Mark II

O hledání pokladů na dně oceánu jste si doteď nechávali jen zdát? Tak zbystřete! Tento oblíbený detektor kovů pro hledače pokladů z celého světa může být použit buď s krátkou násadou cívky pro hledání pod vodou, či v prodloužené verzi pro hledání na souši. S detektorem kovů Garrett Sea Hunter Mark II proto objevíte nejen svět pod hladinou moře, ale i na pláži! Co detektor kovů Garrett Sea Hunter Mark II umí? Detektor kovů Garrett Sea Hunter Mark II je stejně jako ostatní detektory kovů ...

ESPERANZA EOD001 TREASURE HUNTER detektor kovů - EOD001 - 5901299930472

Rozlišujte mezi železnými a neželeznými kovy Vestavěný reproduktor Signál bzučáku pro různé kovy Velká cívka o průměru 19 cm Indikátor vybité baterie <7.8v <li> Pracovní frekvence: 22 kHz Nastavitelná délka: 78 - 106cm Napájení: 6 x baterie AA (není součástí dodávky) Cívka je vodotěsná Velký analogový displej Konektor pro sluchátka: 3,5 mm

Bounty Hunter Junior T.I.D. - detektor kovů

Skvělý tip na vánoční dárek! Díky tomuto skvělému detektoru můžete začít s vychováváním svého potomka a přivést ho tak na cestu hledače pokladů.

Detektor kovů Garrett AT PRO International

Černý elegán – to je detektor kovů Garrett AT PRO International. Univerzální detektor z velmi propracované řady Garett AT, což je samo o sobě záruka kvality. Detektor vydrží snad všechny podmínky, které mu počasí může připravit a zvládne i vodu do hloubky 2m. Pokud se tedy zabýváte tímto krásným koníčkem a přemýšlíte o nějakém univerzálně laděném, ale opravdu vymezleném detektoru – tento je jasná volba. Co detektor kovu Garrett AT PRO umí? Detektor snese déšť, sníh, mráz, vodu (sladko...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: