Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Desive storky kletba egyptske mumie

Nalezeno:    4 produkty

Robert L. Stine: Děsivé storky Kletba egyptské mumie

Pojďte se bát! Hororový příběh, ze kterého vám bude zaručeně běhat mráz po zádech, vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, která je plná mumií. Ty jsou však podezřele zachovalé! Jaké záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je prokletá?

Více informací
od 121 Kč
Koupit nejlevněji

Děsivé storky Kletba egyptské mumie

Děsivé storky Kletba egyptské mumie najdte na Digiboss.cz. Děsivé storky Kletba egyptské mumie nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

Děsivé storky Kletba egyptské mumie - Robert L. Stine

Autor : Robert L. Stine, Pojďte se bát! Hororový příběh, ze kterého vám bude zaručeně běhat mráz po zádech, vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, která je plná mumií. Ty jsou však podezřele zachovalé! Jaké záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je prokletá?Druh sortimentu : Kniha, Děsivé storky Kletba egyptské mumie, Jazyk : Čeština, Počet stran : 128

Děsivé storky – Kletba egyptské mumie - R.L. Stine

Hororový příběh, ze kterého vám bude zaručeně běhat mráz po zádech,vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, která je plná mumií. Ty jsou však podezřele zachovalé! Jaké záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je prokletá?

Děsivé storky Kletba egyptské mumie (978-80-253-2124-9)

Kniha – autor Robert L. Stine, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá Pojďte se bát! Hororový příběh, ze kterého vám bude zaručeně běhat mráz po zádech, vás zavede do ztracené komnaty jedné z egyptských pyramid, která je plná mumií. Ty jsou však podezřele zachovalé! Jaké záhady pyramida skrývá? A je něco pravdy na tom, že je prokletá?