Kde jsem:     >  Katalog

Depilace a epilace

Nalezeny kategorie:

Depilace a epilace 
Nalezeno:    50 produktů

Philips Satinelle Essential BRP533/00 epilátor a čisticí kartáček BRP533/00

Philips Satinelle Essential BRP533/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRP533/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilaceJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Sensitive jednorázová holítka 3 ks

Gillette Venus Sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkusnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 sensitive jednorázová holítka 6 ks 6 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 Sensitive 3 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Bikini Precision zastřihovač linie bikin

Gillette Venus Bikini Precision, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Bikini Precision zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkusnadná manipulacedostane se i do těžko přístupných místJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Advanced BRL140 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Advanced BRL140, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Advanced BRL140 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienickýnedráždí pokožkupřizpůsobí se záhybům tělaJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE235/00 epilátor BRE235/00

Philips Satinelle Essential BRE235/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE235/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE285/00 epilátor s pouzdrem BRE285/00

Philips Satinelle Essential BRE285/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE285/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Prestige BRL170 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Prestige BRL170, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Prestige BRL170 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:zajistí důkladné oholení a precizní výsledekstrojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienickýobsahuje výkyvnou hlavicinedráždí pokožkuJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Treasures jednorázová holítka 3 ks 3 ks

Gillette Venus Treasures, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Treasures zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledekJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Treasures jednorázová holítka 3 ks 3 ks

Gillette Venus Treasures, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Treasures zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledekJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Tropical jednorázové strojky 3 ks

Gillette Venus Tropical, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Tropical zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělanedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledeksnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Satin Care Olay Violet Swirl gel na holení pro ženy 200 ml

Gillette Satin Care Olay Violet Swirl, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Olay Violet Swirl usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujeJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Venus ComfortGlide Breeze holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Breeze zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:přizpůsobí se záhybům tělastrojek je vybaven zvlhčovacím páskemholí rychle a snadnonedráždí pokožkuJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Satin Care Avocado Twist gel na holení pro ženy Avocado Twist 200 ml

Gillette Satin Care Avocado Twist, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Avocado Twist usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Dry Skin gel na holení pro ženy Shea Butter 200 ml

Gillette Satin Care Dry Skin, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Dry Skin usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Pure & Delicate gel na holení pro ženy 200 ml

Gillette Satin Care Pure & Delicate, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Pure & Delicate usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholeníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream gel na holení Vanilla Dream 200 ml

Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuzajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Venus Simply jednorázová holítka 8 ks

Gillette Venus Simply, 8 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemnedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledeksnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Simply jednorázová holítka 4 ks

Gillette Venus Simply, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemnedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledeksnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Snap dámský holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Snap, , Depilace a epilace pro muže, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Snap zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí podpaží, nohy i intimní partieJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Platinum holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Platinum, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Platinum zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:přizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí podpaží, nohy i intimní partienedráždí pokožkusnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth dámský holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaholí podpaží, nohy i intimní partiezajistí důkladné oholení a precizní výsledekJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus 3 jednorázová holítka 6 ks

Gillette Venus 3, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělastrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulacedostane se i do těžko přístupných místJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus 3 jednorázová holítka 3 ks

Gillette Venus 3, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělastrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulacedostane se i do těžko přístupných místJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí podpaží, nohy i intimní partienedráždí pokožkuJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive holicí strojek Rose Gold

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí podpaží, nohy i intimní partienedráždí pokožkuJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Philips Satinelle Essential BRE245/00 epilátor BRE245/00

Philips Satinelle Essential BRE245/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE245/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacedodává zdravý a zářivý vzhledepilace je dlouhodobáJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus ComfortGlide Olay holicí strojek

Gillette Venus ComfortGlide Olay, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Olay zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:strojek je vybaven zvlhčovacím páskemholí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělanedráždí pokožkuhlavice strojku je měnitelnásnadná manipulaceJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Sensitive Smooth holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlavicistrojek je vybaven zvlhčovacím páskemhlavice strojku je měnitelnáJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Sensitive Smooth holicí strojek + náhradní břity 3 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:pružně se přizpůsobuje každé křivcebřity zajišťují hladké oholenísnadno vyměnitelné holicí hlavicesnadná manipulaceholí podpaží, nohy i intimní partieJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Simply 3 Plus jednorázové strojky 6 ks 6 ks

Gillette Venus Simply 3 Plus, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply 3 Plus zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnozajistí důkladné oholení a precizní výsledekdostane se i do těžko přístupných místJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus ComfortGlide Breeze holicí strojek + 2 náhradní hlavice

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Breeze zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlavicistrojek je vybaven zvlhčovacím páskemhlavice strojku je měnitelnánedráždí pokožkuJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Sensitive Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Sensitive Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholeníochranné polštářky šetrně vyhladí pokožkupružně se přizpůsobuje každé křivceJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují.

Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnoobsahuje výkyvnou hlavicihlavice strojku je měnitelnábřity zajišťují hladké oholeníJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry epilátor BRE730/10

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouvyhlazuje a rozjasňuje pokožkuje rychlejší a důkladnější než klasická depilaceepilace je dlouhodobáJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 epilátor

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacenedráždí kůžipřizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilacipřístroj je voděodolnýJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Smooth náhradní břity 8 ks

Gillette Venus Smooth, 8 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlaviceochranné polštářky šetrně vyhladí pokožkubřity zajišťují hladké oholeníJak používat:Používejte k holení. Používejte společně s přípravkem na holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlaviceochranné polštářky šetrně vyhladí pokožkubřity zajišťují hladké oholeníJak používat:Používejte k holení. Používejte společně s přípravkem na holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Swirl Extra Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Swirl Extra Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Swirl Extra Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholeníintegrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látkyJak používat:Používejte k holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Swirl Extra Smooth holicí strojek + náhradní břity 1 ks

Gillette Venus Swirl Extra Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Swirl Extra Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:přizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemhlavice strojku je měnitelnánedráždí pokožkuJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze náhradní hlavice 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Náhradní břity Gillette Venus snadno a rychle doplní váš holicí strojek, který bude rázem jako nový.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholeníochranné polštářky šetrně vyhladí pokožkupružně se přizpůsobuje každé křivceJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Extra Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Extra Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Extra Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholeníintegrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látkypružně se přizpůsobuje každé křivceJak používat:Používejte k holení. Používejte společně s přípravkem na holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity....

Gillette Venus ComfortGlide Breeze náhradní břity 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus ComfortGlide Breeze snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholenínení třeba gel na holení – stačí namočitintegrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látkyJak používat:Používejte k holení. Holicí strojek namočte, aby se vytvořila lehká pěna. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí bř...

Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradní břity 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Olay, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus ComfortGlide Olay snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholenínení třeba gel na holení – stačí namočitintegrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látkyJak používat:Holicí strojek namočte, aby se vytvořila lehká pěna. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují. Používejte k holení....

Multifunkční strojek pro depilaci, epilaci, manikúru a pedikúru - BI 28

Multifunkční strojek depilace-manikúra-pedikúra Strojek má 5 různých funkcí – epilace, holení a zastřihávání chloupků, péče o nehty a pilník na paty. Multifunkční strojek 5v1 s vyměnitelnými hlavicemi je nepostradatelným pomocníkem v kompletní péči o tělo.

BEURER IPL 10000

Produkt Beurer SalonPro System funguje na bázi světla a slouží k depilaci ochlupení s dlouhodobým účinkem pro osobní použití. Proces depilace na bázi laserového paprsku a světla je dobře známý a osvědčený. Celosvětové klinické používání po dobu více než 15 let prokázalo, že je bezpečným a účinným prostředkem pro dosažení dlouhodobého efektu epilace. * dlouhodobé odstranění chloupků * bezpečné, rychlé a bezbolestné * pro obličej, ruce, nohy, podpaží a linie bikin * světelná technologie State-of...

Braun Silk-expert Pro PL5014 IPL + DOPRAVA ZDARMA

IPL epilátor s životností 400 000 světelných záblesků a senzorem odstínu pokožky s UV ochranou. Braun Silk-expert Pro 5 PL5014 IPL disponuje 10 stupni intenzity záblesků a třemi režimy, které se přizpůsobí vašemu typu pokožky. Síťový provoz zajišťuje maximální výkon bez přerušení. Klíčové vlastnosti Braun Silk-expert Pro 5 PL5014 IPL: Průlomový systém IPL pro bezchybnou pleť Rychlé a přesné ošetření Nejrychlejší IPL technologie na trhu Bezbolestné ošetření Braun Silk-expert Pro 5 PL5014 IPL je ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:depilace p c3 a1sky    •  vosk epilace    •  epilace ipl    •  epilace laserem    •  domaci epilace    •