Kde jsem:     >  Katalog

Depilace a epilace

Nalezeny kategorie:

Depilace a epilace 
Nalezeno:    62 produktů

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00

Philips Lumea Series 9000 BRI958/00, , Depilace a epilace pro ženy

Gillette Venus Sensitive jednorázová holítka 3 ks

Gillette Venus Sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkusnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 Sensitive 3 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus 3 sensitive jednorázová holítka 6 ks 6 ks

Gillette Venus 3 sensitive, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulaceJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Bikini Precision zastřihovač linie bikin

Gillette Venus Bikini Precision, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Bikini Precision zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkusnadná manipulacedostane se i do těžko přístupných místJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Advanced BRL140 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Advanced BRL140, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Advanced BRL140 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienickýnedráždí pokožkupřizpůsobí se záhybům tělaJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE285/00 epilátor s pouzdrem BRE285/00

Philips Satinelle Essential BRE285/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE285/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Satinelle Essential BRE235/00 epilátor BRE235/00

Philips Satinelle Essential BRE235/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE235/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips SatinShave Prestige BRL170 dámský holicí strojek

Philips SatinShave Prestige BRL170, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Philips SatinShave Prestige BRL170 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:zajistí důkladné oholení a precizní výsledekstrojek je omyvatelný a tedy vysoce hygienickýobsahuje výkyvnou hlavicinedráždí pokožkuJak používat:Používejte dle přiloženého návodu.

Gillette Satin Care Olay Violet Swirl gel na holení pro ženy 200 ml

Gillette Satin Care Olay Violet Swirl, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Olay Violet Swirl usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujeJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Venus Tropical jednorázové strojky 3 ks

Gillette Venus Tropical, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Tropical zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělanedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledeksnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus ComfortGlide Breeze holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Breeze zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:přizpůsobí se záhybům tělastrojek je vybaven zvlhčovacím páskemholí rychle a snadnonedráždí pokožkuJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Satin Care Dry Skin gel na holení pro ženy Shea Butter 200 ml

Gillette Satin Care Dry Skin, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Dry Skin usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Avocado Twist gel na holení pro ženy Avocado Twist 200 ml

Gillette Satin Care Avocado Twist, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Avocado Twist usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Pure & Delicate gel na holení pro ženy 200 ml

Gillette Satin Care Pure & Delicate, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Pure & Delicate usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholeníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Satin Care Sensitive Skin gel na holení pro ženy Aloe Vera 200 ml

Gillette Satin Care Sensitive Skin, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Sensitive Skin usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuhydratuje a zvláčňujezajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity 5 ks

Gillette Venus Smooth, 5 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnoholí podpaží, nohy i intimní partiezajistí důkladné oholení a precizní výsledeksnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream gel na holení Vanilla Dream 200 ml

Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream, 200 ml, Depilace a epilace pro ženy, Přípravek Gillette Satin Care Olay Vanilla Dream usnadňuje holení a zamezuje nepříjemnému podráždění pleti nebo pokožky.Vlastnosti:usnadňuje skluz holicího strojkuzajišťuje precizní a rychlé oholenízamezuje podrážděníJak používat:Optimální množství přípravku naneste na pokožku, rovnoměrně rozetřete a jemně napěňte.

Gillette Venus Simply jednorázová holítka 8 ks

Gillette Venus Simply, 8 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemnedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledeksnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Simply jednorázová holítka 4 ks

Gillette Venus Simply, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemnedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledeksnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Snap dámský holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Snap, , Depilace a epilace pro muže, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Snap zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí podpaží, nohy i intimní partieJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Platinum holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Platinum, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Platinum zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:přizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí podpaží, nohy i intimní partienedráždí pokožkusnadná manipulaceJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth dámský holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaholí podpaží, nohy i intimní partiezajistí důkladné oholení a precizní výsledekJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive holicí strojek Rose Gold

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí podpaží, nohy i intimní partienedráždí pokožkuJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus 3 jednorázová holítka 3 ks

Gillette Venus 3, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělastrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulacedostane se i do těžko přístupných místJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive holicí strojek

Gillette Venus Extra Smooth Sensitive, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Extra Smooth Sensitive zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí podpaží, nohy i intimní partienedráždí pokožkuJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus 3 jednorázová holítka 6 ks

Gillette Venus 3, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus 3 zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělastrojek je vybaven zvlhčovacím páskemsnadná manipulacedostane se i do těžko přístupných místJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Philips Satinelle Essential BRE245/00 epilátor BRE245/00

Philips Satinelle Essential BRE245/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE245/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacedodává zdravý a zářivý vzhledepilace je dlouhodobáJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus ComfortGlide Olay holicí strojek

Gillette Venus ComfortGlide Olay, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Olay zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:strojek je vybaven zvlhčovacím páskemholí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělanedráždí pokožkuhlavice strojku je měnitelnásnadná manipulaceJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Sensitive Smooth holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlavicistrojek je vybaven zvlhčovacím páskemhlavice strojku je měnitelnáJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Sensitive Smooth holicí strojek + náhradní břity 3 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Sensitive Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:pružně se přizpůsobuje každé křivcebřity zajišťují hladké oholenísnadno vyměnitelné holicí hlavicesnadná manipulaceholí podpaží, nohy i intimní partieJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus Simply 3 Plus jednorázové strojky 6 ks 6 ks

Gillette Venus Simply 3 Plus, 6 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Simply 3 Plus zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnozajistí důkladné oholení a precizní výsledekdostane se i do těžko přístupných místJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy.

Gillette Venus ComfortGlide Breeze holicí strojek + 2 náhradní hlavice

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus ComfortGlide Breeze zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnopřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlavicistrojek je vybaven zvlhčovacím páskemhlavice strojku je měnitelnánedráždí pokožkuJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Sensitive Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Sensitive Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Sensitive Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholeníochranné polštářky šetrně vyhladí pokožkupružně se přizpůsobuje každé křivceJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují.

Philips Satinelle Essential BRE225/00 epilátor BRE225/00

Philips Satinelle Essential BRE225/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Satinelle Essential BRE225/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouvyhlazuje a rozjasňuje pokožkuje rychlejší a důkladnější než klasická depilacepřizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaciJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry epilátor BRE730/10

Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE730/10 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouvyhlazuje a rozjasňuje pokožkuje rychlejší a důkladnější než klasická depilaceepilace je dlouhodobáJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 epilátor

Philips Epilator Series 8000 BRE710/00, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE710/00 vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacenedráždí kůžipřizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilacipřístroj je voděodolnýJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus Smooth holicí strojek + náhradní břity 2 ks

Gillette Venus Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnoobsahuje výkyvnou hlavicihlavice strojku je měnitelnábřity zajišťují hladké oholeníJak používat:Použijte holicí pěnu nebo krém a následně oholte pokožku dlouhými jemnými tahy. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Gillette Venus Swirl Extra Smooth holicí strojek + náhradní hlavice 3 ks 3 ks

Gillette Venus Swirl Extra Smooth, 3 ks, Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Swirl Extra Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:holí rychle a snadnonedráždí pokožkuzajistí důkladné oholení a precizní výsledekpřizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlavicihlavice strojku je měnitelnáJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Philips Epilator Series 8000 BRE715/00 Wet & Dry epilátor BRE715/00

Philips Epilator Series 8000 BRE715/00 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE715/00 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouodstraňuje odumřelé kožní buňkyje rychlejší a důkladnější než klasická depilacenedráždí kůžipřístroj je voděodolnýJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze náhradní hlavice 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Spa Breeze, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Náhradní břity Gillette Venus snadno a rychle doplní váš holicí strojek, který bude rázem jako nový.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholeníochranné polštářky šetrně vyhladí pokožkupružně se přizpůsobuje každé křivceJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Swirl Extra Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Swirl Extra Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Swirl Extra Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholeníintegrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látkyJak používat:Používejte k holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlaviceochranné polštářky šetrně vyhladí pokožkubřity zajišťují hladké oholeníJak používat:Používejte k holení. Používejte společně s přípravkem na holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity.

Gillette Venus Swirl Extra Smooth holicí strojek + náhradní břity 1 ks

Gillette Venus Swirl Extra Smooth, , Depilace a epilace pro ženy, Holicí strojek Gillette Venus Swirl Extra Smooth zajistí vaší pokožce dokonale hladké oholení.Vlastnosti:přizpůsobí se záhybům tělaobsahuje výkyvnou hlaviciholí rychle a snadnostrojek je vybaven zvlhčovacím páskemhlavice strojku je měnitelnánedráždí pokožkuJak používat:Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují nebo se otupí břity.

Philips Epilator Series 8000 BRE700/00 Wet & Dry epilátor BRE700/00

Philips Epilator Series 8000 BRE700/00 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE700/00 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouvyhlazuje a rozjasňuje pokožkuodstraňuje odumřelé kožní buňkysnadno, rychle a precizně odstraní i krátké chloupkyepilace je dlouhodobáJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu.

Philips Epilator Series 8000 BRE740/10 Wet & Dry epilátor pro ženy BRE740/10

Philips Epilator Series 8000 BRE740/10 Wet & Dry, , Depilace a epilace pro ženy, Epilátor Philips Epilator Series 8000 BRE740/10 Wet & Dry vám zajistí krásně hladkou pokožku bez chloupků po celé týdny.Vlastnosti:vytrhává chloupky i s kořínkemzanechává pokožku krásně hladkouje rychlejší a důkladnější než klasická depilacedodává zdravý a zářivý vzhledpřizpůsobuje se konturám těla a tím zajistí důkladnější epilaciJak používat:Postupujte dle přiloženého návodu....

Gillette Venus Extra Smooth náhradní břity 4 ks

Gillette Venus Extra Smooth, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus Extra Smooth snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholeníintegrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látkypružně se přizpůsobuje každé křivceJak používat:Používejte k holení. Používejte společně s přípravkem na holení. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí břity....

Gillette Venus ComfortGlide Breeze náhradní břity 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Breeze, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus ComfortGlide Breeze snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholenínení třeba gel na holení – stačí namočitintegrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látkyJak používat:Používejte k holení. Holicí strojek namočte, aby se vytvořila lehká pěna. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se opotřebují nebo otupí bř...

Gillette Venus ComfortGlide Olay náhradní břity 4 ks

Gillette Venus ComfortGlide Olay, 4 ks, Depilace a epilace pro ženy, Produkt Gillette Venus ComfortGlide Olay snadno a rychle doplní váš holicí strojek o nové náhradní břity.Vlastnosti:snadno vyměnitelné holicí hlavicebřity zajišťují hladké oholenínení třeba gel na holení – stačí namočitintegrované zvlhčující pásky uvolňují pečující látkyJak používat:Holicí strojek namočte, aby se vytvořila lehká pěna. Holicí hlavici vyměňte za novou, jakmile se zvlhčující pásky opotřebují. Používejte k holení....

VEET Minima Dry Skin Cream 100 ml (5000146980339)

Depilační krém vhodný pro oblast podpaží, paží, nohou a bikin, se zklidňujícím účinkem Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Zcela nový prožitek z depilace díky depilačnímu krému pro suchou pokožku s technologií Silk and Fresh. Hydratovaná pokožka po dobu až 24 hodin, bez nepříjemného zápachu a s jemností trvající až jeden týden. Tohle a ještě více můžete mít, pokud zvolíte nový depi...

VEET Minima Sensitive Skin Cream 100 ml (4053700288205)

Depilační krém vhodný pro oblast podpaží, paží, nohou a bikin, se zklidňujícím účinkem Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Zcela nový prožitek z depilace díky depilačnímu krému pro citlivou pokožku s technologií Silk and Fresh. Hydratovaná pokožka po dobu až 24 hodin, bez nepříjemného zápachu a s jemností trvající až jeden týden. Tohle a ještě více můžete mít, pokud zvolíte nový de...

VEET Minima Normal Skin Cream 100 ml (5000146980322)

Depilační krém vhodný pro oblast podpaží, paží, nohou a bikin, se zklidňujícím účinkem Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Zcela nový prožitek z depilace díky depilačnímu krému pro normální pokožku s technologií Silk and Fresh. Hydratovaná pokožka po dobu až 24 hodin, bez nepříjemného zápachu a s jemností trvající až jeden týden. Tohle a ještě více můžete mít, pokud zvolíte nový de...

VEET Wax Strips Face Argan Oil 20 ks (5997321771304)

Depilační pásky odstraní nežádoucí chloupky Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.I vy můžete mít nádherně hebkou pokožku s voskovými pásky Veet. Použití je rychlé, účinné a velmi jednoduché. Studené voskové pásky jsou nejlepším řešením depilace pro dosažení profesionálních výsledků v pohodlí vašeho domova a zanechávají vaši pokožku sametově jemnou po celé čtyři týdny....

VEET EasyWax 50 ml (5011417556368)

Depilační vosk náhradní náplň Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Náhradní náplň do elektrického přístroje Veet EasyWax, díky kterému si dopřejete profesionální depilaci v pohodlí domova. Náplň má speciální širokou hlavu, pro pohodlnou aplikaci na nohy. Horký vosk navíc účinně zachytí i velmi krátké chloupky a pokožka tak zůstane jemná a hladká až po dobu 4 týdnů. Dorůstající c...

VEET Wax Strips Face Sensitive Skin 20 ks (5900627024128)

Depilační pásky odstraní nežádoucí chloupky Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Veet studené voskové pásky pro depilaci obličeje jsou ideálním řešením, jak citlivou pleť zbavit nežádoucích chloupků. Pásky důkladně odstraní chloupky z malých oblastí obličeje, například z tváře, brady či místa nad horním rtem. Jsou účinné již od délky 1,5 mm, takže vaše pleť může být stále dokonale h...

VEET Gen Z Apple Cream 90 ml (5900627092745)

Depilační krém vhodný pro oblast podpaží, paží, nohou a bikin, se zklidňujícím účinkem Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Veet přináší zcela nový prožitek z depilace díky depilačnímu krému Gen Z Apple Cream. Hydratovaná pokožka po dobu až 24 hodin, bez nepříjemného zápachu a s jemností trvající až jeden týden. Tohle a ještě více můžete mít, pokud zvolíte nový depilační krém o...

VEET Wax Strips Bikini and Armpit 16 ks (8592326007952)

Depilační pásky odstraní nežádoucí chloupky Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Veet studené voskové pásky pro depilaci podpaží a bikin jsou ideálním řešením, jak citlivou pleť zbavit nežádoucích chloupků. Pásky důkladně odstraní chloupky z těchto citlivých oblastí. Jsou účinné již od délky 1,5 mm, takže vaše pleť může být stále dokonale hladká a jemná. Další výhodou je, že dorůsta...

VEET Wax Strips Sensitive Skin 12 ks (5900627027259)

Depilační pásky odstraní nežádoucí chloupky Zastřihovač Sensitive Precision si poradí s chloupky na obličeji a v oblasti bikin. Dobře se s ním manipuluje a samotná epilace je navíc bezbolestná.Veet studené voskové pásky jsou ideálním řešením, jak citlivou pleť zbavit nežádoucích chloupků. Jsou účinné již od délky 1,5 mm, takže vaše pleť může být stále dokonale hladká a jemná. Další výhodou je, že dorůstající chloupky budou o poznání řidší a jemnější. Použijte depilační pásky k jednoduché...

BEURER IPL 10000

Produkt Beurer SalonPro System funguje na bázi světla a slouží k depilaci ochlupení s dlouhodobým účinkem pro osobní použití. Proces depilace na bázi laserového paprsku a světla je dobře známý a osvědčený. Celosvětové klinické používání po dobu více než 15 let prokázalo, že je bezpečným a účinným prostředkem pro dosažení dlouhodobého efektu epilace. * dlouhodobé odstranění chloupků * bezpečné, rychlé a bezbolestné * pro obličej, ruce, nohy, podpaží a linie bikin * světelná technologie State-of...

Eveline Cosmetics Smooth Epil Glamour Depilatory Cream Depilační gel s glamour efektem 175 ml

Expresní krémový gel pro depilaci s efektem „Glamour“ je určen k depilaci velkých oblastí těla, jako jsou nohy a ruce. Inovativní technologie smooth EPIL účinně zpomaluje opětovný růst chloupků, díky čemuž zůstává pokožka hladká až 7 dní. Unikátní, delikátní složení nedráždí pokožku a vhodně zvolené, vybrané aktivní složky zanechávají pokožku dokonale hladkou a hebkou na dotek. Extrakt z granátového jablka vyživuje a revitalizu...

Silk'n pulzní laserový epilátor Glide Rapid (400.000 impulsů) + DOPRAVA ZDARMA

Silk’n Glide Rapid TM 400 000 Nejrychlejší zařízení na odstraňování chloupků HPLTM na trhu Celotělové odstranění chloupků za méně než 20 minut! Patentovaná a klinicky ověřená technologie HPLTM umožňuje trvalé odstranění chloupků Nejrychlejší zařízení na odstraňování chloupků HPLTM na trhu * Ošetření celého těla za méně než 20 minut Nastavitelná rychlost: od 1 pulzu každou 1 sekundu do 1 pulzu každé 2 sekundy Až 92% redukce chloupků po dokončení sezení podle pokynů Naplánujte si relace odstraňov...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:depilace p c3 a1sky    •  vosk epilace    •  epilace ipl    •  domaci epilace    •  epilace chloupku    •