Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Depend vlozky pro muze 1 24ks

Nalezeno:    5 produktů

Kimberly Clark Depend for men 1

Depend pro muže • Ultra absorpční jádro: pro rychlé odvedení a zadržení tekutiny a zamezení nežádoucích pachů • Šedá vnější vrstva: pro maximální diskrétnost • Anatomický tvar: pro zajištění komfortu při nošení Rozměry: 13x19cm Savost: 110ml Balení: 24ks

Více informací
od 109 Kč
Koupit nejlevněji

Depend vložky pro muže 2 14ks

Depend vložky pro muže 2 14ks Pánské inkontinenční pomůcky vhodné pro slabý únik moči. Depend® for Men 2 Vám zajistí dokonalý pocit sucha a pohodlí díky savému jádru, které rychle pohlcuje vlhkost a neutralizuje nežádoucí zápach. Diskrétní a spolehlivá ochrana pro muže se slabým únikem moči.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

TENA Inkontinenční vložky Men Level 1 24ks

TENA Men Level 1 + 50% navíc Tenká a spolehlivá absorpční pomůcka pro malý únik moči speciálně vyvinuta pro muže.

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

DEPEND vložky pro muže 1 24ks

Depend vložky pro muže 1 24ks Pánské inkontinenční pomůcky vhodné pro velmi slabý únik moči. Depend® for Men 1 jsou neuvěřitelně tenké, jejich anatomický tvar a šedá vnější vrstva Vám zajistí maximální komfort a diskrétnost v průběhu celého dne. Savé jádro rychle uzavírá vlhkost a neutralizuje nežádoucí zápach.

VLOŽKY DEPEND PRO MUŽE LIGHT 94ML, 24KS

Vložky pro muže jsou diskrétní ochranou pro muže trpící lehkým stupněm inkontinence. Produkt je anatomicky tvarovaný a má vysoce absorpční savé jádro, které udrží vlhkost uvnitř a povrch zůstává dokonale suchý. Šedá vnější vrstva pro maximální diskrétnost. Balení, které je jednotlivé, zaručuje diskrétní a hygienické použití. Vložky absorbují a neutralizují nežádoucí pachy.Balení obsahuje 24 ks vložek s rozměrem 13x19 cm.

DEPEND For men 1 inkontinenční vložky pro muže 24 kusů

Anatomicky tvarované absorpční kapsy pro muže trpící lehkým únikem moči

Inkontinenční vložky TENA Men Level 1 24ks + 50% navíc

TENA Men Level 1 + 50% navíc Tenká a spolehlivá absorpční pomůcka pro malý únik moči speciálně vyvinuta pro muže.