Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dentalni nit voskovana 50m spokar

Nalezeno:    7 produktů

Spojené Kartáčovny Pelhřimov Spokar dentální nit voskovaná 50 m

Dentální nit voskovaná: * pro čištění mezizubních prostorů * zabraňuje vzniku zubního povlaku, který způsobuje záněty a onemocnění dásní V naší nabídce naleznete i další produkty ústní hygieny.

Více informací
od 67 Kč
Koupit nejlevněji

Dentální nit mentolová

Dentální nit zvláště šetrná k dásním se svěžím mentolem a fluoridem.

Více informací
od 62 Kč
Koupit nejlevněji

Spokar dentální nit voskovaná 50 m

Dentální nit voskovaná: pro čištění mezizubních prostorů zabraňuje vzniku zubního povlaku, který způsobuje záněty a onemocnění dásní

Dentální nit voskovaná mentolová 50m Profi-care

Dentální nit - voskovaná, mentolová. S touto dentální nití odstraníte důkladně všechny nečistoty z těžko dostupných mezizubních prostor. Voskovaný povrch navíc umožní snadnější proniknutí mezi zuby i následný pohyb. Mentolová chuť zpříjemní čištění.

Elmex dentální nit voskovaná mentolová (50 m)

Voskovaná dentální nit Elmex mentolovou příchutí je ideální pro čištění úzkých mezizubních prostor. Odstraňuje zachycené zbytky jídla a plak z míst, kde se nedostanete zubním kartáčkem. Je impregnovaná aminfluoridem. Díky voskování povrchu se dostane i do úzkých štěrbin. Netrhá se. Délka 50m.

Dentální nit SOFTdent 50m 1ks

Hladká voskovaná nit s čerstvou mátou pro zdravé zuby a dásně účinně odstraňuje zbytky jídla z mezizubních prostor. Rovněž zabraňuje zápachu z úst a snižuje riziko paradontózy.

Lacalut zubní nit 50m

Lacalut zubní nit je voskovaná, pevná nylonová nit, která důkladně vyčistí mezizubní prostory, které zubní kartáček nevyčistí. Zároveň lehce osvěží Váš dech díky mátové příchuti. Výhody zubní nitě Lacalut: účinně vyčistí mezizubní prostory osvěžuje dech díky mátové chuti v praktickém malém balení Ostraňování nečistot z mezizubních prostorů by mělo být součastí každodenní ústní hygieny, proto dbejte na používání dentální nitě....