Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Denicek naseho kotatka

Nalezeno:    4 produkty

Kadlecová Eva Deníček našeho koťátka

Máte nové koťátko nebo se právě chystáte si je pořídit? Pak je tato kniha právě pro vás! Do Deníčku si můžete vlepovat fotky s nejhezčími zážitky, zapisovat pokroky svého mazlíčka, jeho první úspěchy i průšvihy! Kromě toho vám Deníček jednoduchými, ale důležitými chovatelskými tipy poradí, co dělat, aby vaší kočičce nebo kocourkovi bylo u vás dobře a aby zdravě prospíval. Užitečná je i kapsička na očkovací průkaz.

Více informací
od 110 Kč
Koupit nejlevněji

Deníček našeho koťátka

Deníček našeho koťátka najdte na Digiboss.cz. Deníček našeho koťátka nabízíme i na splátky. . Poplatky : 0.000000

Deníček našeho koťátka |

Máte nové koťátko nebo se práve chystáte si je pořídit? Pak je tato kniha právě pro vás! Do Deníčku si můžete vlepovat fotky s nejhezčími zážitky, zapisovat pokroky svého mazlíčka, jeho první úspěchy i průšvihy! Kromě toho vám Deníček jednoduchými, ale důležitými chovatelskými tipy poradí, co dělat, aby vaší kočičce nebo kocourkovi bylo u vás dobře, a aby zdravě prospíval. Užitečná je i kapsička na očkovací průkaz.

Deníček našeho koťátka - Eva Kadlecová

Máte nové koťátko nebo se právě chystáte si je pořídit? Pak je tato kniha právě pro vás!

Deníček našeho koťátka (978-80-264-0012-7)

Kniha – 48 stran, česky, Máte nové koťátko nebo se právě chystáte si je pořídit? Pak je tato kniha právě pro vás! Do Deníčku si můžete vlepovat fotky s nejhezčími zážitky, zapisovat pokroky svého mazlíčka, jeho první úspěchy i průšvihy! Kromě toho vám Deníček jednoduchými, ale důležitými chovatelskými tipy poradí, co dělat, aby vaší kočičce nebo kocourkovi bylo u vás dobře a aby zdravě prospíval. Užitečná je i kapsička na očkovací průkaz....Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: