Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Dekoracni stredovy pas na stul

Nalezeno:    23 produktů

Papstar dekorační středový pás na stůl In Motion 10808

Dekorační středový pás na stůl "In Motion" značky Papstar. - dekorační  středový pás na stůl - pro hezky prostřednou tabuli - motiv květin - rozměry  3 m x 40 cm

Barevná dekorace středový pás na stůl

Středový pás 40cm x 24m rolovaný- vhodný na stolování k slavnostním příležitostem. Pás je po 120 cm perforován a lze jej tedy snadno ručně oddělit.Barva-bílá,béžová,červená,modrá,žlutá,zelená,hnědá,černá,žlutozelená,bordo,aprikot

EverGreen Dekorační přehoz na stůl, 35 cm x 200 cm

Středový pás v barvě Vánoc s rozměry 35×200 cm je ideální volbou pro dotvoření krásné sváteční tabule. Hladký materiál je ve svém středu doplněný o proplétanou aplikaci.

Pavučinka dekorační vanilková 50 cm

Pavučinka je kvalitní a pevná. Skvěle vám poslouží k dekoračním a aranžérským účelům. Pavučinku využijete jako jednoduchý, ale zato efektní pás na stůl.

Dekorační juta hnědá 0,36 x 4,5m

Imitace juty hnědá. Neobšitá. Šíře: 36 cm Návin: 4,5 m Gramáž: 156 g/m² Dokonale se hodí jako středový pás na stůl - stolová šerpa či prostírání i aranžování.

Stuha - šerpa - pás na židle červená

Široká saténová stuha - šerpa v barvě červená, obšitá, v šíři 12cm a 36cm a délce navinutého materiálu 8,5m. Středový, ozdobný pás na stůl, stuha na svatební křesla.

Stuha - šerpa - pás na židle zelená

Široká saténová stuha - šerpa v barvě zelená, obšitá, v šíři 12cm a 36cm a délce navinutého materiálu 8,5m. Středový, ozdobný pás na stůl, stuha na svatební křesla.

Stuha - šerpa - pás na židle zlatá

Široká saténová stuha - šerpa v barvě zlaté, obšitá, v šíři 12cm a 36cm a délce navinutého materiálu 8,5m. Středový, ozdobný pás na stůl, stuha na svatební křesla.

Stuha - šerpa - pás na židle bordó

Široká saténová stuha - šerpa v barvě bordó, obšitá, v šíři 12cm a 36cm a délce navinutého materiálu 8,5m. Středový, ozdobný pás na stůl, stuha na svatební křesla.

Pavučinka dekorační zelené jablko 50 cm

Pavučinka je kvalitní a pevná. Skvěle vám poslouží k dekoračním a aranžérským účelům. Pavučinku využijete jako jednoduchý, ale zato efektní pás na stůl.

Pavučinka dekorační růžová tmavá (fuchsie) 48 cm

Pavučinka je kvalitní a pevná. Skvěle vám poslouží k dekoračním a aranžérským účelům. Pavučinku využijete jako jednoduchý, ale zato efektní pás na stůl.

Toro Běhoun na stůl 40x140 cm šedý s hvězdičkami

Středový pás v šedém provedení může váš stůl zdobit nejen o svátcích. Běhoun s hvězdičkami je vyrobený o rozměru 40×140 cm. Rafinovaný kus látky který vytvoří u vás doma příjemnou atmosféru.

Juta hnědá ornament

Juta hnědá s bílým ornamentem. Dodáváme v šíři 12cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl - dekorační stolová šerpa či prostírání.

Stuha satén 12 (36) cm x 8,5m

Široká saténová stuha - šerpa v barvě bílé, obšitá, v šíři 12cm a 36cm a délce navinutého materiálu 8,5m. Středový, ozdobný pás na stůl, stuha na svatební křesla.

Juta hnědá ornament

Juta hnědá, bílý ornament. Dodáváme v šíři 36cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání.

Juta tmavě šedá

Juta tmavě šedá. Dodáváme v šíři 36cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání.

Juta světle šedá

Juta světle šedá. Dodáváme v šíři 36cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání.

Juta zelená

Juta zelená. Dodáváme v šíři 36cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání.

Juta bílá černý ornament

Juta bílá černý ornament. Dodáváme v šíři 36cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání.

Juta hnědá, šíře 47cm, návin 4,5m

Juta hnědá. Dodáváme v šíři 47 cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání.

Juta modrá ornament

Juta Vánoční tmavě modrá, bílý ornament. Dodáváme v šíři 36cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání.

Juta tmavě šedá s ornamentem

Juta tmavě šedá s bílým ornamentem. Dodáváme v šíři 12cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání. Vhodná jako stolová šerpa.

Juta světle šedá ornament

Juta světle šedá s bílým ornamentem. Dodáváme v šíři 12cm a délce navinutého materiálu 4,5m. Dokonale se hodí jako středový pás na stůl či prostírání nebo stolová šerpa.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: