Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Decke popruhy na akordeony

Nalezeno:    6 produktů

Rockbag RB 25201 B

Popruhy na akordeon Popruh na akordeon. Určeno pro akordeony s 72-80 basy.

Rockbag RB 25200 B

Popruhy na akordeon Popruh na akordeon. Určeno pro akordeony s 32-48 basy.

Rockbag RB 25202 B

Popruhy na akordeon Kožený popruh na akordeon. Určeno pro akordeony s 96-120 basy.

Hohner Gigbag Size S

Pouzdro na akordeon Obaly na akordeon jsou určeny k snadné a rychlé manipulaci s nástroji. Gig bag od značky Hohner je vyroben z odolné umělé textilie Cordura s vnitřní vycpávkou a vyztužením, takže i v případě nenadálého nárazu nedojde k poškození akordeonu. Kapsa pro příslušenství, ergonomické popruhy a kvalitní zipy jsou samozřejmostí. Model S je vhodný pro diatonické akordeony.

Hohner Gigbag Size L

Pouzdro na akordeon Vnitřní plášť tohoto obalu je vyroben z cordury, tj. odolné tkaniny z texturovaných polyamidových vláken, které se vyznačují obrovskou pevností a odolností vůči otěru a jiným mechanickým rizikům poškození. Jeho vnitřek je vypolstrován a zpevněn tak, aby dostatečně ochránil nástroj proti poškození. Velké prostorné kapsy pro příslušenství, menší pro propisky a držák pro notový stojánek jsou u tohoto obalu samozřejmostí. Nastavitelné vypolstrované ramenní popruhy po...

Hohner Gigbag Size XL

Pouzdro na akordeon Vnitřní plášť tohoto obalu je vyroben z cordury, tj. odolné tkaniny z texturovaných polyamidových vláken, které se vyznačují obrovskou pevností a odolností vůči otěru a jiným mechanickým rizikům poškození. Jeho vnitřek je vypolstrován a zpevněn tak, aby dostatečně ochránil nástroj proti poškození. Velké prostorné kapsy pro příslušenství, menší pro propisky a držák pro notový stojánek jsou u tohoto obalu samozřejmostí. Nastavitelné vypolstrované ramenní popruhy po...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: