Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Darkova kazeta citrus

Nalezeno:    5 produktů

Saloos Dárková kazeta Citrus pro každodenní péči

Dárková kazeta Citrus pro každodenní použití obsahuje: Bio tělový a masážní olej – Celulinie 50 ml, Bio Karité balzám – Limeta Lemongrass 50 ml, Bio Karité balzám – Vanilla 19 ml. .

Saloos Dárková kazeta Citrus pro každodenní péči

Dárková kazeta Citrus pro každodenní použití obsahuje: Bio tělový a masážní olej - Celulinie 50 ml, Bio Karité balzám - Limeta Lemongrass 50 ml, Bio Karité balzám - Vanilla 19 ml.

Ťuli a Ťuli - Dárková kazeta Ťuli a Ťuli Citrus s balzámem

Dárková kazeta Ťuli a Ťuli vyrobena z přírodních materiálů, do které se nevešel ani kousek plastu. Potěšte sebe a své blízké přírodním balíčkem, který vám na rtech a na celém těle roztančí veselé citrusové plody. Ideální vánoční či narozeninový dárek, který nakopne do nového dne s extra dávkou svěžesti.Balíček obsahuje:Přírodní sprchový gel Citron - LimetkaPřírodní šampon Citron - LimetkaPřírodní balzám na rty Mandarinka

Ťuli a Ťuli - Dárková kazeta Ťuli a Ťuli Citrus s krémem

Dárková kazeta Ťuli a Ťuli vyrobená z přírodních materiálů, do které se nevešel ani kousek plastu. Potěšte sebe a své blízké přírodním balíčkem, který vám na obličeji a na celém těle roztančí veselé citrusové plody a bohaté aroma pomerančového květu neroli. Ideální vánoční či narozeninový dárek, který nakopne do nového dne s extra dávkou svěžesti, ale také zklidní pleť po namáhavém dni. Citrusové silice obsažené v naší kosmetice do koupele výborně odmastí pokožku a vlasy a zároveň její pozitivn...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: