Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Damsky destnik menici barvu

Nalezeno:    7 produktů

Deštník měnící barvy Star Wars - Characters

Tento jedinečný deštník s postavičkami ze Star Wars změní barvu ve chvíli, kdy zvlhne. Umožňuje to tekutý reaktivní materiál uvnitř.

Dámský průhledný deštník Paříž (1 ks)

Dámský průhledný deštník vás upoutá motivem Eiffelovky. Deštník je vystřelovací. Konstrukce je pevná, vyrobena z kovového drátu a tvoří 8 polí. Klasická tyč je zakončena plastovou rukojetí. Rukojeť a špičky mají stejnou barvu jako deštník. Deštník má zapínání na patent. Hloubka deštníku je 35 cm.

Doppler Fiber Magic - Magic Dots plně automatický dámský deštník 7441465M

Dámský deštník Fiber Magic - Magic Dots. Dámský elegantní plně automatický deštník. Měnící efekt - při dešti se bílé puntíky zbarví.

Doppler Magic Fiber MAGIC - dámský skládací plně automatický deštník

Dámský plně-automatický větru odolný deštník s magickým efektem - za deště mění barvu. Deštník je větru odolný.

Dámský skládací mechanický deštník Superslim 2 Bold Stripe L553

Stylový skládací deštník pro ženy od značky Fulton. Kombinuje bílou a černou barvu.

Fulton Dámský skládací mechanický deštník Superslim 2 Bold Stripe L553

Fulton Dámský skládací mechanický deštník Superslim 2 Bold Stripe L553.Počet paprsků: 6. Stylový skládací deštník pro ženy od značky Fulton, kombinuje bílou a černou barvu, na první pohled zaujme motivem proužků, výjimečně lehké provedení, ve složeném stavu oceníte kompaktní rozměry (průměr složeného deštníku je pouhé 3 cm), větruodolná konstrukce ze skelných vláke...

Blooming Brollies Dámský zabarvovací holový vystřelovací deštník Colour Changing Poppy EDSPOPC

Blooming Brollies Dámský zabarvovací holový vystřelovací deštník Colour Changing Poppy EDSPOPC.Počet paprsků: 8. Trendy dámský deštník z dílny britské značky Blooming Brollies, černý podklad s potiskem, na první pohled zaujme květy, které v dešti změní barvu, za sucha jsou květy bílé, za deště rudé, pohodlí zajistí vystřelovací otevírání a zahnutá rukojeť,Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: