Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cisco swcat 1 0

Nalezeno:    247 produktů

Cisco RV042

Konektory Rozhraní: RJ-45 Základní parametry Typ routeru: Firewall, Router, VPN Cisco RV042 Dual WAN VPN Router je navržen pro menší podniky a kanceláře. Poskytuje vysoce zabezpečené, vysoce výkonné a spolehlivé připojení k internetu a umožní zabezpečený přístup zaměstnancům pracujícím na cestách či doma. Tento osvědčený router poskytuje výkon a bezpečnost, kterou potřebujete pro své zaměstnance, vaše podnikání a...

Více informací
od 3 874 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco RV082

Konektory Rozhraní: RJ-45 Základní parametry Typ routeru: Firewall, Router, VPN Cisco RV082 Dual WAN VPN Router je navržen pro menší podniky a kanceláře. Poskytuje vysoce zabezpečené, vysoce výkonné a spolehlivé připojení k internetu a umožní zabezpečený přístup zaměstnancům pracujícím na cestách či doma. Tento osvědčený router poskytuje výkon a bezpečnost, kterou potřebujete pro své zaměstnance, vaše podnikání a m...

Více informací
od 7 009 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF100D-05

Porty Počet portů RJ-45: 5 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 1 Podporované rychlosti [Mb/s]: 100 Funkce QoS: Ano Přepínače Cisco řady 100 poskytují spolehlivé připojení k Ethernet síti pro malé podniky, kanceláře i domácnosti bez složitého nastavení. Tyto přepínače poskytují všechny funkce a kvalitu, které očekáváte od společnosti Cisco ...

Více informací
od 377 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SF300-08

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 1,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 100 Funkce QoS: Ano Řiditelný: Ano Rack: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Firma Cisco patří k nejznámějším a nejuznávanějším výrobcům síťových komponent po celém světě, proto pro Vás od nich přinášíme 8-portový switch Cisco SF300-08 z kateg...

Více informací
od 2 490 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco RV042G

Konektory Počet WAN portů: 2 Počet portů HUB/Switche: 4 Základní parametry Typ routeru: Firewall, Router, VPN Podpora IPv6: Ano Firewall: Ano Přenosové rychlosti Přenosové rychlosti pro HUB/Switch [Mb/s]: 1 000 Přenosové rychlosti pro WAN [Mb/s]: 1 000 Cisco RV042G Dual Gigabit WAN VPN Router je navržen pro menší podniky a kanceláře. Posky...

Více informací
od 3 038 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG200-08

* Cisco * WWW stránky ve světě: www.cisco.com/hu

Více informací
od 1 783 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SG200-08P

Porty Počet portů RJ-45: 8 Rychlosti Max. přenosová rychlost [Gbps]: 13,6 Podporované rychlosti [Mb/s]: 1 000 Funkce QoS: Ano Poe: Ano Řiditelný: Ano Tabulka MAC adres: 8 000 Společnost Cisco patří k jednomu z největších světových výrobců síťových zařízení a prvků. Je synonymem pro profesionální řešení s extrémním důrazem pro spolehlivos...

Více informací
od 3 677 Kč
Koupit nejlevněji

Cisco SRW208

Cisco SRW208 Switch, 8-port, 10/100MB Cisco SRW208 je prostřednictvím webového rozhraní plně manageovatelný switch, který uživatelům přináší 100Mbit rychlost připojení při nové úrovni inteligentní správy a zabezpečení sítě. K dispozici je osm 10/100 Mbps portů nabízejících moderní rozhraní pro současnou generaci síťových zařízení (serverů, pracovních stanic a zálohovacích strojů). Technické parametry: * Connector Type: RJ-45 * Interface: Ethernet 10Base-T/100Base-TX * Connector Type: 9 pin D-Su...

Více informací
od 3 490 Kč
Koupit nejlevněji

Minor Release: Requires existing CWSNMS 1.0 -Aug. 2003 - CWSNM-1.5-WINMR-K9

Prosím, před závaznou objednávkou se informujte na aktuální cenu a dostupnost. Významné slevy při vypracování projektu.

Upgrade to ITEM 2.0 for WIN from ITEM 1.X - CWITEM-2.0-UP-K9

Prosím, před závaznou objednávkou se informujte na aktuální cenu a dostupnost. Významné slevy při vypracování projektu.

LMS 2.0 2.1 2.2 Minor Update Kit to LMS 2.5.1 UR - CWLMS-DEC05URMR-K9

Prosím, před závaznou objednávkou se informujte na aktuální cenu a dostupnost. Významné slevy při vypracování projektu.

MCS 7825 Unity; 512MB; RAID 1; Win2K - MCS-7825H-3.0-ECS1

Prosím, před závaznou objednávkou se informujte na aktuální cenu a dostupnost. Významné slevy při vypracování projektu.

CiscoWorks Small NMS Solution, Incl. WUG 8, CV 6.0, RME 3.5 - CWSNM-1.5-K9

Prosím, před závaznou objednávkou se informujte na aktuální cenu a dostupnost. Významné slevy při vypracování projektu.

Cisco Aironet 1702i Controller-based - Bezdrátový access point - 802.11ac (draft 5.0) - 802.11a/b/g/n/ac (draft 5.0) - D

Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac; ; napájecí zdroj není součástí produktu; Výrobce: CiscoRychlost přenosu wifi: 300Mbps (802.11n)Pásmo: 2,4 GHzPodpora PoE: AnoSkladem: 1

Cisco CP-7811-K9=

OVERVIEW The IP Phone 7811 delivers simple, highly secure, and cost-effective VoIP communications for small to large businesses. It is ideal for occasional-to-light communications needs, such as in lobbies, cafeterias, and conference centers. Cisco on-premises, hosted, Spark Cloud, and third-party hosted call control* offer flexible deployment options. TECHNICAL SPECS Screen * 384 x 106 pixel (83.3 mm) Ethernet switch * 10/100 Programmable line keys * 0 Full duplex speakerphone * Yes (nar...

Cisco CP-7811-K9=

OVERVIEW The IP Phone 7811 delivers simple, highly secure, and cost-effective VoIP communications for small to large businesses. It is ideal for occasional-to-light communications needs, such as in lobbies, cafeterias, and conference centers. Cisco on-premises, hosted, Spark Cloud, and third-party hosted call control* offer flexible deployment options. TECHNICAL SPECS Screen * 384 x 106 pixel (83.3 mm) Ethernet switch * 10/100 Programmable line keys * 0 Full duplex speakerphone * Yes (nar...

Cisco CP-7811-K9=

OVERVIEW The IP Phone 7811 delivers simple, highly secure, and cost-effective VoIP communications for small to large businesses. It is ideal for occasional-to-light communications needs, such as in lobbies, cafeterias, and conference centers. Cisco on-premises, hosted, Spark Cloud, and third-party hosted call control* offer flexible deployment options. TECHNICAL SPECS Screen * 384 x 106 pixel (83.3 mm) Ethernet switch * 10/100 Programmable line keys * 0 Full duplex speakerphone * Yes (nar...

Cisco CP-8831-K9=

Cisco CP-8831-K9= OVERVIEW * Superior wideband acoustics with the first two-element speaker in a conference phone; this feature allows the phone to capture the full voice spectrum without having to compromise with a single-element speaker * Expanded room coverage with support for daisy chaining two units * Support for DECT wireless extension microphones * Session Initiation Protocol (SIP) signaling * Device authentication and signaling encryption using Transport Layer Security (TLS) with Adv...

Cisco CP-8831-K9=

Cisco CP-8831-K9= OVERVIEW * Superior wideband acoustics with the first two-element speaker in a conference phone; this feature allows the phone to capture the full voice spectrum without having to compromise with a single-element speaker * Expanded room coverage with support for daisy chaining two units * Support for DECT wireless extension microphones * Session Initiation Protocol (SIP) signaling * Device authentication and signaling encryption using Transport Layer Security (TLS) with Adv...

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojen...

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojen...

Cisco Meraki MR18-HW

Počet LAN: 1 Rychlost LAN: 1 Gbit Rychlost [Mbps]: 600 Typ zařízení: router Odnímatelná anténa: ne Typ umístění: desktop Hloubka [cm]: 3 Šířka [cm]: 14.5 Výška [cm]: 18.5 Šifrování: TKIP, AES Wi-Fi standard: 802.11a (5 GHz), 802.11b (2,4 GHz), 802.11g (2,4 GHz), 802.11n Zabezpečení: WPA, WPA2 PoE: ano Rozměry: 186 x 146 x 30 mm Hmotnost: 0,73 kg

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR-S - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spoj...

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR-S - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spoj...

Cisco Aironet 2702e Controller-based

Cisco Aironet 2702e Controller-based - Bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac - Dual Band Popis výrobku Cisco Aironet 2702i Controller-based - bezdrátový access point Typ zařízení Bezdrátový access point Tvar Externí - do interiéru RAM 512 MB Paměť flash 64 MB Protokol datového spojení IEEE 802.11b,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac Frekvenční pásmo 2.4 GHz,5 GHz Podpora PoE: POE ANO Rozměry (ŠxHxV) 22.1 cm x 22.1 cm x 5.1 cm Váha 1.00 kg Zá...

Cisco Aironet 2702e Controller-based

Cisco Aironet 2702e Controller-based - Bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac - Dual Band Popis výrobku Cisco Aironet 2702i Controller-based - bezdrátový access point Typ zařízení Bezdrátový access point Tvar Externí - do interiéru RAM 512 MB Paměť flash 64 MB Protokol datového spojení IEEE 802.11b,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac Frekvenční pásmo 2.4 GHz,5 GHz Podpora PoE: POE ANO Rozměry (ŠxHxV) 22.1 cm x 22.1 cm x 5.1 cm Váha 1.00 kg Zá...

Cisco Aironet 2702e Controller-based

Cisco Aironet 2702e Controller-based - Bezdrátový access point - 802.11 a/b/g/n/ac - Dual Band Popis výrobku Cisco Aironet 2702i Controller-based - bezdrátový access point Typ zařízení Bezdrátový access point Tvar Externí - do interiéru RAM 512 MB Paměť flash 64 MB Protokol datového spojení IEEE 802.11b,IEEE 802.11a,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n,IEEE 802.11ac Frekvenční pásmo 2.4 GHz,5 GHz Podpora PoE: POE ANO Rozměry (ŠxHxV) 22.1 cm x 22.1 cm x 5.1 cm Váha 1.00 kg Zá...

Cisco AIR-CT2504-5-K9

Cisco AIR-CT2504-5-K9 SPECIFIKACE Protokoly • Protokoly pro management: SNMP v1, v2c, v3 Bezpečnost • Šifrování/zabezpečení: 128-bit AES, 3DES, DES, SSL/TLS, WPA, WPA2 Počítačová síť • Technologie kabeláže: 10BASE-T/100BASE-T/1000BASE-T Možnosti připojení • Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 Hmotnost a rozměry • Hmotnost: 1.59 kg • Rozměry (š x h x v): 203.2 x 271.5 x 43.9 mm Provozní prostředí • Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C • Rozsah teplot při skladování (T-T): -25 - 70 °C...

Cisco AIR-CT2504-5-K9

Cisco AIR-CT2504-5-K9 SPECIFIKACE Protokoly • Protokoly pro management: SNMP v1, v2c, v3 Bezpečnost • Šifrování/zabezpečení: 128-bit AES, 3DES, DES, SSL/TLS, WPA, WPA2 Počítačová síť • Technologie kabeláže: 10BASE-T/100BASE-T/1000BASE-T Možnosti připojení • Počet portů Ethernetu (RJ-45): 4 Hmotnost a rozměry • Hmotnost: 1.59 kg • Rozměry (š x h x v): 203.2 x 271.5 x 43.9 mm Provozní prostředí • Provozní rozsah teplot (T-T): 0 - 40 °C • Rozsah teplot při skladování (T-T): -25 - 70 °C...

Cisco AIR-CAP1702I-E-K9

AIR-CAP1702I-x-K9: Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac The 1700 series supports 802.11ac Wave 1 standard capabilities. That includes a theoretical connection rate of up to 867 Mbps SPECIFICATIONS 802.11n version 2.0 (and related) capabilities * 3x3 MIMO with two spatial streams * Maximal ratio combining (MRC) * 802.11n and 802.11a/g beamforming * 20- and 40-MHz channels * PHY data rates up to 300 Mbps (40 MHz with 5 GHz) * Packet aggregation: A-MPDU (Tx/Rx), A-MSDU (Tx/Rx) * 802.11 Dy...

Cisco AIR-CAP1702I-E-K9

AIR-CAP1702I-x-K9: Dual-band, controller-based 802.11a/g/n/ac The 1700 series supports 802.11ac Wave 1 standard capabilities. That includes a theoretical connection rate of up to 867 Mbps SPECIFICATIONS 802.11n version 2.0 (and related) capabilities * 3x3 MIMO with two spatial streams * Maximal ratio combining (MRC) * 802.11n and 802.11a/g beamforming * 20- and 40-MHz channels * PHY data rates up to 300 Mbps (40 MHz with 5 GHz) * Packet aggregation: A-MPDU (Tx/Rx), A-MSDU (Tx/Rx) * 802.11 Dy...

Cisco SF110-16-EU - SF110-16-EU

Flow Control Layer 2 Switching Auto-negotiation Auto-uplink (auto MDI/MDI-X) Weighted Round Robin (WRR) Queuing Quality Of Service (QoS) Diagnostika kabelu Detekce smyčky Energy Efficient Ethernet Typ zařízení Switch - 16 portů - neřízený Provedení Desktop, rack-mountable Porty 16 x 10/100 Výkon Switching capacity: 3.2 Gbps ¦ Forwarding performance (64-byte packet size) : 2.4 Mpps Velikost MAC tabulky 8000 záznamů Vyhovující standardům IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ab, IEEE 8...

Cisco SF110D-05 5-Port 10/100 Desktop Switch

Cisco SF 100D-05-EU switch - 5x 10/100, desktop, kov Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle potřeby zajistit plné gigabitové rychlosti připojení pro pracovní stanice s vysokými nároky, současně nadále slouží ostatním klientům při aktuálních rychlostech. Pře...

Cisco WS-C2960+48TC-L, 48xFE, 2xT/SFP

Cisco WS-C2960+48TC-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený Podpora MIB • Ano QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 48 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Fast Ethernet (10/100) Combo SFP ports quantity • 2 Konzolový port • RJ-45 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1p, IEEE 802.1x Plně duplexní režim • Ano Podpora...

Cisco SPA122 - 2 port Phone Adapter with Router - SPA122

IEEE 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.3af, 802.3u, 802.1X (security authentication), 802.1Q (VLAN), 802.1D (Spanning Tree), 802.11i (WPA2 security), 802.11e (wireless QoS), IPv4 (RFC 791), IPv6 (RFC 2460) Category 5e or better Internal antennas optimized for desktop installation with vertical orientation Power, WLAN, LAN Linux 10/100/1000 Ethernet, with support for 802.3af/at PoE, Power Port for AC adapter External 12V 1.5A DC power jack (Energy Star 2.0 compliant with Efficiency Level 5) and 802...

Cisco SF302-08 8-port 10/100 Managed Switch REFRESH

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • BOOTP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Fi...

Cisco SF302-08 8-port 10/100 Managed Switch REFRESH

Cisco -RF (REFRESH) je program, který nabízí opravené produkty a produkty z kvartálových rotací, které mají stejnou funkcionalitu, záruku, podporu a servis jako zcela nový produkt FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • BOOTP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Fi...

Cisco RV130-K9-G5 - RV130-K9-G5

FUNKCE Switching NAT support VPN support PAT support VLAN support Stateful Packet Inspection (SPI) content filtering IPv6 support VPN passthrough firmware upgradable SNTP support quality of service (QoS) DHCP server multiple SSID support DNS proxy port forwarding reset button IPv4 support Ring Rapid Spanning Tree Protocol (RRSTP) 3G/4G USB failover Typ zařízení Router - 4-portový switch (zahrnut) Provedení Desktop Typ konektivity Drát Protokoly pro přenos dat Ethernet, Fast Ethernet, Gigabit E...

Cisco SRW2016-K9 - SRW2016-K9-EU

FUNKCE Layer 3 Switching Layer 2 Switching DHCP Support BOOTP Support VLAN Support IGMP Snooping Syslog Support DoS Attack Prevention Port Mirroring DiffServ Support Weighted Round Robin (WRR) Queuing Broadcast Storm Control IPv6 Support Multicast Storm Control Unicast Storm Control Firmware Upgradable Spanning Tree Protocol (STP) Support Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) Support Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) Support Trivial File Transfer Protocol (TFTP) Support Access Control List (...

Cisco SF500-48 48-Port 10/100 Managed Stackable Switch

FUNKCE • Stacking • flow control • Layer 2 switching • VLAN support • IPv6 support • Spanning Tree Protocol (STP) support • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support • access control list (ACL) support • quality of service (QoS) • reset button • LACP support • Energy Efficient Ethernet • dynamic VLAN support (GVRP) TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch - 48 portů - řízený - stackable Provedení • Rack-mountable Porty • 48 x 10/10...

Cisco SF500-48 48-Port 10/100 Managed Stackable Switch

FUNKCE • Stacking • flow control • Layer 2 switching • VLAN support • IPv6 support • Spanning Tree Protocol (STP) support • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support • access control list (ACL) support • quality of service (QoS) • reset button • LACP support • Energy Efficient Ethernet • dynamic VLAN support (GVRP) TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch - 48 portů - řízený - stackable Provedení • Rack-mountable Porty • 48 x 10/10...

Cisco RV325-K9-G5 - RV325-K9-G5

FUNKCE SPI Firewall protection NAT support Port Address Translation (PAT) support Network Address Port Translation (NAPT) support IPSec NAT Traversal Dual WAN with load balancing and Failover 17 Vlans supported Port based authentication DNS proxy DNS local Database Port Forwarding Port Triggering Access Rules DoS attack prevention Blocking (Java, cookies, ActiveX, HTTP proxy) port mirroring IPv6 support VPN IPSec Site to Site VPN IPSec Client to gateway SSL Client VPN PPTP VPN Server VPN passth...

Cisco SF110-24-EU, 24x10/100 Desktop Switch

FUNKCE • Flow Control • Layer 2 Switching • Auto-negotiation • Auto-uplink (auto MDI/MDI-X) • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Quality Of Service (QoS) • Diagnostika kabelu • Detekce smyčky • Energy Efficient Ethernet TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch - 24 portů - neřízený Provedení • Desktop, rack-mountable Porty • 24 x 10/100 Power over Ethernet (PoE) • Není k dispozici Výkon • Switching capacity: 4.8 Gbps ¦ Forwarding performance (64-byte packet size) : 3.6...

Cisco SLM2008T-EU, 8×LAN, Gigabit Smart Switch - SLM2008T-EU

Cisco SLM2008T-EU, 8×LAN, Gigabit Smart Switch Přenos dat: 1 Gbit/s, 10/100/1000 Mb/s, 13.66 Gbit/s, 11.9 mpps. Připojení sítě: 8000 položky, Gigabit Ethernet. Management vlastnosti: Managed, RMON, L2. Protokol: IGMP v1/v2, IPv4/v6, ICMP v6, ISATAP, SNTP, TFTP, BOOTP, LLDP. Možnosti propojení: 10BASE-T, 100BASE-TX, 1000BASE-TX. Paměť: 4 MB, 32 MB, 8 MB. Bezpečnost: MD5, 802.1x RADIUS, HTTPS. Hmotnost a rozměry: 113 x 130 x 27 mm, 0.75 kg, 750 g. Napájení: 7.21 W, 0.5 A, 50/60 Hz, 100 - 240 V, ...

Cisco WS-C2960X-24PS-L, 24xGigE PoE 370W, 4x SFP - WS-C2960X-24PS-L

Cisco WS-C2960X-24PS-L Cisco WS-C2960X-24PS-L, 24xGigE PoE 370W, 4x SFP SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE...

Cisco WS-C2960X-24TS-L, 24xGigE, 4x SFP, LAN Base - WS-C2960X-24TS-L

Cisco WS-C2960X-24TS-L Cisco WS-C2960X-24TS-L, 24xGigE, 4x SFP, LAN Base FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, I...

Cisco WS-C2960X-48TD-L,48xGigE, 2x10G SFP+, LAN B

Cisco WS-C2960X-48TD-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 48 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 2 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q...

Cisco WS-C2960X-48TD-L,48xGigE, 2x10G SFP+, LAN B

Cisco WS-C2960X-48TD-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 48 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 2 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q...

Cisco WS-C2960X-48LPS-L,48xGigE PoE 370W, 4x SFP - WS-C2960X-48LPS-L

WS-C2960X-48LPS-L Cisco WS-C2960X-48LPS-L,48xGigE PoE 370W, 4x SFP SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 48 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802....

Cisco WS-C2960X-48FPS-L,48xGigE PoE 740W, 4x SFP - WS-C2960X-48FPS-L

WS-C2960X-48FPS-L Cisco WS-C2960X-48FPS-L,48xGigE PoE 740W, 4x SFP SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 48 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802....

Cisco WS-C2960X-48FPS-L,48xGigE PoE 740W, 4x SFP

Cisco WS-C2960X-48FPS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 48 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1...

Cisco WS-C2960X-24PS-L, 24xGigE PoE 370W, 4x SFP

Cisco WS-C2960X-24PS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q...

Cisco WS-C2960X-24TS-L, 24xGigE, 4x SFP, LAN Base

Cisco WS-C2960X-24TS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q...

Cisco WS-C2960X-24TS-L, 24xGigE, 4x SFP, LAN Base

Cisco WS-C2960X-24TS-L SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Gigabit Ethernet (10/100/1000) SFP ports quantity • 4 Konzolový port • RJ-45 Počet portů USB 2.0 • 2 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1ab, IEEE 802.1D, IEEE 802.1p, IEEE 802.1Q...

Cisco WS-C2960C-12PC-L (12xFE PoE,2xDL, LAN Base) - WS-C2960C-12PC-L

WS-C2960C-12PC-L Cisco WS-C2960C-12PC-L (12xFE PoE,2xDL, LAN Base) OVERVIEW Cisco® Catalyst® compact switches (Figure 1) easily extend an intelligent, fully managed Cisco Catalyst wired switching infrastructure, including end-to-end IP and Borderless Network services, with a single Ethernet cable or fiber from the wiring closet. These attractive, small form-factor Gigabit and Fast Ethernet switches are ideal for connecting multiple devices on the retail sales floor and in classrooms, hotels,...

Cisco SG300-10PP, 8x Gigabit PoE+ + 2xSFP Switch - SG300-10PP-K9-EU

SG300-10PP-K9-EU Cisco SG300-10PP, 8x Gigabit PoE+ + 2xSFP Switch FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round-robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • Spanning Tree Protocol (STP) Support • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) Support • Multiple Spanning Tree Pr...

Cisco WS-C2960+24LC-S, 24x FE PoE (8xPoE), 2xT/SFP

Cisco WS-C2960+24LC-S SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený Podpora MIB • Ano QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Fast Ethernet (10/100) Combo SFP ports quantity • 2 Konzolový port • RJ-45 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af Plně duplexní režim ...

Cisco WS-C2960+24LC-S, 24x FE PoE (8xPoE), 2xT/SFP

Cisco WS-C2960+24LC-S SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený Podpora MIB • Ano QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Fast Ethernet (10/100) Combo SFP ports quantity • 2 Konzolový port • RJ-45 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af Plně duplexní režim ...

Cisco WS-C2960+24LC-S, 24x FE PoE (8xPoE), 2xT/SFP

Cisco WS-C2960+24LC-S SPECIFIKACE FUNKCE MANAGEMENTU Přepínač vrstev • L2 Typ přepínače • řízený Podpora MIB • Ano QoS • Ano Podpora pro multicast • Ano Management prostřednictvím webového rozhraní • Ano MOŽNOSTI PŘIPOJENÍ Basic switching RJ-45 Ethernet ports quantity • 24 Basic switching RJ-45 Ethernet ports type • Fast Ethernet (10/100) Combo SFP ports quantity • 2 Konzolový port • RJ-45 POČÍTAČOVÁ SÍŤ Síťový standard • IEEE 802.1p, IEEE 802.1x, IEEE 802.3af Plně duplexní režim ...

Cisco WS-C2960C-8PC-L (8xFE PoE,2xDL, LAN Base) - WS-C2960C-8PC-L

WS-C2960C-8PC-L OVERVIEW Cisco® Catalyst® compact switches (Figure 1) easily extend an intelligent, fully managed Cisco Catalyst wired switching infrastructure, including end-to-end IP and Borderless Network services, with a single Ethernet cable or fiber from the wiring closet. These attractive, small form-factor Gigabit and Fast Ethernet switches are ideal for connecting multiple devices on the retail sales floor and in classrooms, hotels, and factories and for extending wireless LAN network...

Cisco WAP131-E-K9, Wifi AP Dual Radio 802.11n - WAP131-E-K9-EU

IEEE 802.11n, 802.11g, 802.11b, 802.3af, 802.3u, 802.1X (security authentication), 802.1Q (VLAN), 802.1D (Spanning Tree), 802.11i (WPA2 security), 802.11e (wireless QoS), IPv4 (RFC 791), IPv6 (RFC 2460) Category 5e or better Internal antennas optimized for desktop installation with vertical orientation Power, WLAN, LAN Linux 10/100/1000 Ethernet, with support for 802.3af/at PoE, Power Port for AC adapter External 12V 1.5A DC power jack (Energy Star 2.0 compliant with Efficiency Level 5) and 802...

Cisco WiFi AP Dual B, 802.11ac, PoE, WAP371-E-K9 - WAP371-E-K9

WAP371-E-K9 Cisco WiFi AP Dual B, 802.11ac, PoE, WAP371-E-K9 FUNKCE • DHCP support • load balancing • VLAN support • syslog support • email alert • IPv6 • Wireless Distribution System (WDS) • firmware upgradable • wall mountable • Spanning Tree Protocol (STP) • Wi-Fi Multimedia (WMM) • access control list (ACL) • quality of service (QoS) • RADIUS • multiple SSID • wireless bridge mode • Wireless Scheduler • IPv4 • rogue access point detection • captive portal • band steering • Single Point S...

Cisco RV130W Wireless-N VPN Router, RV130W-E-K9-G5

FUNKCE • Switching • NAT support • VPN support • PAT support • VLAN support • Stateful Packet Inspection (SPI) • content filtering • IPv6 support • VPN passthrough • URL filtering • firmware upgradable • SNTP support • QoS • DHCP server • multiple SSID support • DNS proxy • port forwarding • reset button • IPv4 support • RRSTP • 3G/4G USB failover TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Bezdrátový router - 4-portový switch (zahrnut) Provedení • Desktop Typ konektivity • Bezdrát,...

Cisco Wifi AP Single Radio 802.11n, WAP121-E-K9-G5

FUNKCE • DHCP support • load balancing • VLAN support • syslog support • email alert • IPv6 • Wireless Distribution System (WDS) support • firmware upgradable • wall mountable • Spanning Tree Protocol (STP) • Wi-Fi Multimedia (WMM) support • access control list (ACL) support • quality of service (QoS) • RADIUS support • Wi-Fi Protected Setup (WPS) • multiple SSID support • wireless bridge mode • IPv4 support • rogue access point detection • captive portal • Single Point Setup TECHNICKÉ SP...

Cisco WRP500-E-K9 Wi-fi AC Broad. router, 2 phone ports - WRP500-E-K9

Hardware One WAN 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet port Four LAN 10/100/1000BASE-T Gigabit Ethernet ports Two RJ-11 foreign-exchange-station (FXS) phone ports for analog circuit telephone devices Concurrent dual-band 802.11ac/n/b/g wireless access point supporting both voice and data applications One USB 2.0 port (support for 3G and 4G mobile broadband modems **, available separately) Reset button to restore factory defaults LEDs: Power, Internet, Ethernet, Wireless, Phone(s), Wi-Fi Protected ...

Linksys SPA8000, Internet Telephony Gateway, 8xFXS - SPA8000-G5

Počet / typ LAN portů nedostatek dat Počet / typ WAN portů 1 x RJ-45 Ethernet Počet FXO portů (pro linku PSTN) 0 ks Počet FXO portů (pro analogové telefony) 8 ks Podpora ISDN Ne Podporované protokoly VoIP • SIP v2 - Session Initiation Protocol ver.2 • SIP - Session Initiation Protocol Protokoły kódování zvuku G.729E Management, monitoring a konfigurace • FTP - File Transfer Protocol • TFTP - Trivial File Transfer Protocol Funkce IP telefonie • DTMF - Dual Tone Multi-Frequency • C...

Cisco SPA112 - 2 port Phone Adapter

Product Overview The Cisco SPA112 2 Port Adapter enables high-quality VoIP service with a comprehensive feature set through a broadband Internet connection. Easy to install and use, it works over an IP network to connect analog phones and fax machines to a VoIP service provider and provides support for additional LAN connections. The Cisco SPA112 includes two standard telephone ports to connect existing analog phones or fax machines to a VoIP service provider. Each phone line can be configured...

Cisco SPA112 - 2 port Phone Adapter

Product Overview The Cisco SPA112 2 Port Adapter enables high-quality VoIP service with a comprehensive feature set through a broadband Internet connection. Easy to install and use, it works over an IP network to connect analog phones and fax machines to a VoIP service provider and provides support for additional LAN connections. The Cisco SPA112 includes two standard telephone ports to connect existing analog phones or fax machines to a VoIP service provider. Each phone line can be configured...

Cisco SPA112 - 2 port Phone Adapter

Product Overview The Cisco SPA112 2 Port Adapter enables high-quality VoIP service with a comprehensive feature set through a broadband Internet connection. Easy to install and use, it works over an IP network to connect analog phones and fax machines to a VoIP service provider and provides support for additional LAN connections. The Cisco SPA112 includes two standard telephone ports to connect existing analog phones or fax machines to a VoIP service provider. Each phone line can be configured...

Cisco SG500X-24, 24xGig, 4x10G Stack switch

FUNKCE • Stacking • RIP • VRRP • Flow control • layer 2 switching • VLAN support • IPv6 support • Spanning Tree Protocol (STP) support • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support • Access Control List (ACL) support • Quality of Service (QoS) • reset button • LACP support • Energy Efficient Ethernet • Dynamic VLAN Support (GVRP) TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch - 24 portů - L3 - řízený - stackable Provedení • Rack-mou...

Cisco SG500X-24, 24xGig, 4x10G Stack switch

FUNKCE • Stacking • RIP • VRRP • Flow control • layer 2 switching • VLAN support • IPv6 support • Spanning Tree Protocol (STP) support • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support • Access Control List (ACL) support • Quality of Service (QoS) • reset button • LACP support • Energy Efficient Ethernet • Dynamic VLAN Support (GVRP) TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch - 24 portů - L3 - řízený - stackable Provedení • Rack-mou...

Cisco SG500X-24, 24xGig, 4x10G Stack switch

FUNKCE • Stacking • RIP • VRRP • Flow control • layer 2 switching • VLAN support • IPv6 support • Spanning Tree Protocol (STP) support • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) support • Access Control List (ACL) support • Quality of Service (QoS) • reset button • LACP support • Energy Efficient Ethernet • Dynamic VLAN Support (GVRP) TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch - 24 portů - L3 - řízený - stackable Provedení • Rack-mou...

Cisco Gigabit VPN 4-Port Router RV042G

FUNKCE • Firewall protection • NAT support • PAT support • NAPT support • Stateful Packet Inspection (SPI) • DoS attack prevention • port mirroring • IPv6 support • VPN passthrough • URL filtering • domain blocking • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support • Quality of Service (QoS) • DHCP server • port forwarding • port triggering • DHCP client TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Router - 4-portový switch (zahrnut) Provedení • Desktop Typ konektivity • Drát Protokoly p...

Cisco Gigabit VPN 4-Port Router RV042G

FUNKCE • Firewall protection • NAT support • PAT support • NAPT support • Stateful Packet Inspection (SPI) • DoS attack prevention • port mirroring • IPv6 support • VPN passthrough • URL filtering • domain blocking • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) support • Quality of Service (QoS) • DHCP server • port forwarding • port triggering • DHCP client TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Router - 4-portový switch (zahrnut) Provedení • Desktop Typ konektivity • Drát Protokoly p...

Cisco SG300-52, 50xGigabit + 2x SFP Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • BOOTP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • Spanning Tree Protocol (STP) Support • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) Support • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) Support • Trivial File Transfer Pro...

Cisco SG300-52, 50xGigabit + 2x SFP Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • BOOTP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • Spanning Tree Protocol (STP) Support • Rapid Spanning Tree Protocol (RSTP) Support • Multiple Spanning Tree Protocol (MSTP) Support • Trivial File Transfer Pro...

Cisco SF110D-16 16-Port 10/100 Desktop Switch

Výrobce: Cisco Systems; Třída produktu: SWITCH - bez administrace; Síťová architektura: FastEthernet; Počet portů 10/100BaseTX (RJ45): 16 ks; Podporované protokoly a standardy: IEEE 802.3 - 10BaseT, IEEE 802.3u - 100BaseFX, IEEE 802.3x - Flow Control, IEEE 802.1p - Priority, IPv4 - Internet Protocol version 4, IPv6 - Internet Protocol version 6; Rychlost sběrnice: 3.2 Gb/s; Kapacita (propustnost): 1.4 Mpps; Paměťový buffer: 128 MB; Vrstva (Layer) přepínání: nedostatek dat; Typ počítačové skříně...

Cisco SF110D-05-EU, 5x10/100 Desktop Switch

Cisco SF 100D-05-EU switch - 5x 10/100, desktop, kov Základní popis zařízení - Přepínače Cisco Small Business poskytují neblokující přepínání s rychlostí fyzického rozhraní klientům využívajícím sítě o rychlosti 10, 100 a 1000 Mb/s. Těmito přepínači lze nahradit aktuální rozbočovač nebo přepínač pracovní skupiny a podle potřeby zajistit plné gigabitové rychlosti připojení pro pracovní stanice s vysokými nároky, současně nadále slouží ostatním klientům při aktuálních rychlostech. Pře...

Cisco SG300-28MP 28x Gigabit Max-PoE Manag. Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • STP Support • RSTP Support • MSTP Support • TFTP Support • ACL Support • QoS • Jumbo Frames Support • MLD Snooping TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch -...

Cisco SF300-24MP 24x 10/100 Max PoE Manag. Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • STP Support • RSTP Support • MSTP Support • TFTP Support • ACL Support • QoS • Jumbo Frames Support • MLD Snooping TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch -...

Cisco SF300-24MP 24x 10/100 Max PoE Manag. Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • STP Support • RSTP Support • MSTP Support • TFTP Support • ACL Support • QoS • Jumbo Frames Support • MLD Snooping TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch -...

Cisco SG300-28MP 28x Gigabit Max-PoE Manag. Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • STP Support • RSTP Support • MSTP Support • TFTP Support • ACL Support • QoS • Jumbo Frames Support • MLD Snooping TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch -...

Cisco SF300-24MP 24x 10/100 Max PoE Manag. Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • STP Support • RSTP Support • MSTP Support • TFTP Support • ACL Support • QoS • Jumbo Frames Support • MLD Snooping TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch -...

Cisco SG300-52P 52x Gigabit PoE Managed Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • STP Support • RSTP Support • MSTP Support • TFTP Support • ACL Support • QoS • Jumbo Frames Support • MLD Snooping TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch -...

Cisco SG300-52P 52x Gigabit PoE Managed Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • STP Support • RSTP Support • MSTP Support • TFTP Support • ACL Support • QoS • Jumbo Frames Support • MLD Snooping TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch -...

Cisco SG300-28MP 28x Gigabit Max-PoE Manag. Switch

FUNKCE • Layer 3 Switching • Layer 2 Switching • DHCP Support • VLAN Support • IGMP Snooping • Syslog Support • DoS Attack Prevention • Port Mirroring • DiffServ Support • Weighted Round Robin (WRR) Queuing • Broadcast Storm Control • IPv6 Support • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • Firmware Upgradable • STP Support • RSTP Support • MSTP Support • TFTP Support • ACL Support • QoS • Jumbo Frames Support • MLD Snooping TECHNICKÉ SPECIFIKACE Hlavní Typ zařízení • Switch -...

Cisco SF220-48-K9-EU 48x10/100 Smart+ Switch

FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support • Weighted Round Robin (WRR) queuing • Broadcast Storm Control • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • IPv6 support • SNTP support • STP support • RSTP • MSTP • TFTP support • HTTPS • QoS • acces control list • QinQ VLAN • guest VLAN • auto voice VLAN • GVRP/GARP • BPDU Guard • SSH • SSL • Jumbo Frames ...

Cisco SF220-48-K9-EU 48x10/100 Smart+ Switch

FUNKCE • Layer 2 switching • DHCP support • BOOTP support • VLAN support • IGMP snooping • IGMP Querier • Syslog support • DoS attack prevention • port mirroring • DiffServ support • Weighted Round Robin (WRR) queuing • Broadcast Storm Control • Multicast Storm Control • Unicast Storm Control • IPv6 support • SNTP support • STP support • RSTP • MSTP • TFTP support • HTTPS • QoS • acces control list • QinQ VLAN • guest VLAN • auto voice VLAN • GVRP/GARP • BPDU Guard • SSH • SSL • Jumbo Frames ...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:



cisco 1721    •  cisco 1711    •  cisco 1921    •  cisco nm 1ge    •  cisco wic 1t    •