Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cibule tulipany

Nalezeno:    5 produktů

Nízké tulipány cibule prodej - Tulipán Eastern Star - cibule - 3 ks

Tulipán Eastern star je nízký druh tulipánu vhodný hlavně do skalek. Kvete růžovo/fialovými odstíny s velkým žlutým středem. Dosahuje max. výšky 20 cm , proto je odolný i vůči silnému větru. Kvete během dubna.

Tulipán Urumiensis - koupit cibule - holandské nízké tulipány - prodej cibulovin - 3 ks

Tulipán Urumiensis s drobnými cibulkami o velikosti 6/7 je nízká odrůda vhodná hlavně do skalek či do truhlíků . Dorůstá do výšky max. 10 cm . Kvete od března žlutou barvou, která je doplněná okvětními lístky červené barvy.

Tulipán - Blue parrot - cibule tulipánů koupit - holandské tulipány - 3 ks

Tulipán Blue parrot - v češtině znamená modrý pták. Tulipán má obrovský květ s nápadnými zatočenými květními lístky. Květy tulipánu Blue Parrot jsou tmavě fialové, z dálky vypadají spíš černě. Dorůstá do výšky 55 cm. Kvete během května . Hodí se k řezu, ale doporučujeme ho nechat na zahrádce, vydrží tam dlouho. Velikost cibulek: 11/12

Tulipán plnokvětý - Blue Diamond - cibule tulipánů - podzimní cibuloviny - 3 ks

Plnokvětý tulipán Blue Diamond má temno modro - fialovou barvu. Tulipán Blue Diamond je velice elegantní, který doplní každý tulipánový záhon. Velice dobře se hodí do skupinových výsadeb v kombinaci s růžovými či červenými tulipány. Tulipán Blue Diamond by měl být na místě chráněném větrem. Dosahuje výšky 40 cm. Kvete od dubna do května. Velikost cibulek: 10/11

Tulipán - Little Beauty - prodej holandských tulipánů - 3 ks

Tulipán Little beauty - prodej holandských cibulovin tulipánů - velikost cibule 6/7 Tulipán Little beauty - neboli Malá kráska je nízká odrůda tulipánů dorůstající do výšky okolo 10 až 15 cm. Tulipány kvetou fuchsiovou barvou s výrazným černým středem. Květy se objevují od března do dubna.