Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Chicco choditko

Nalezeno:    14 produktů

Chicco Chodítko Tučňák 2v1

Chicco Chodítko Tučňák 2v1.; ; Na přední straně jsou tři otvory různých barev, které jsou určeny pro prostrkávací tvary. Balení obsahuje i 3 kostky různých tvarů, které dítě vkládá do příslušných otvorů, kostky padají dolů do sběrného koše.

Chicco Chodítko Tučňák 2v1

k.: 763311, barva: modrá <strong>Chicco Chodítko Tučňák 2v1.</strong> <br /> <br />Na přední straně jsou tři otvory různých barev, které jsou určeny pro prostrkávací tvary. Balení obsahuje i 3 kostky různých tvarů, které dítě vkládá do příslušných otvorů, kostky padají dolů do sběrného koše. Na levé straně hračky je umístněno chr...

Chicco Chodítko Activity 2v1 - růžová

Chicco Chodítko Activity 2v1.; Chodítko Activity je skvělá hračka, která bude

CHICCO Chodítko Activity

ideální pomocníkveselá melodieToto aktivní chodítko je ideálním pomocníkem dítěte na koordinacepohybů, na stabilizaci postoje a pohybových a uchopovacích schopností.Dítě se plně věnuje svým prvním krůčkům a k tomu ho doprovázíveselá melodie. Dítě rozumí, že pokud s Chodítkem hýbe, vydávámelodie, a proto ho to navozuje k chůzi.

Chicco Chodítko Walky Talky, Grey

Chicco Chodítko Walky Talky je určeno pro děti od 6 měsíců. Součástí chodítka je hrací panel, který rozvíjí dětské dovednosti, hravost a fantazii. Sedadlo má 3 polohové možnosti, pro pohodlné dosažení děťátka na zem.

Chicco Chodítko Band turquoise 2016

Chodítko Chicco Band je ideálním pomocníkem při prvních krůčcích vašeho dítěte. Určeno dětem od 6 měsíců. V tyrkysové barvě.

Chicco Chodítko Activity 2v1 - růžová

k.: 763323, barva: růžová <strong>Chicco Chodítko Activity 2v1.</strong> <br /> Chodítko Activity je skvělá hračka, která bude věrným průvodcem vašeho dítěte při prvních krůčcích. ...

Chicco Chodítko Walky Talky, Green Wave

Chicco Chodítko Walky Talky je určeno pro děti od 6 měsíců. Součástí chodítka je hrací panel, který rozvíjí dětské dovednosti, hravost a fantazii. Sedadlo má 3 polohové možnosti, pro pohodlné dosažení děťátka na zem.

Chicco Chodítko Band green wave 2016

Chodítko Chicco Band je ideálním pomocníkem při prvních krůčcích vašeho dítěte. Určeno dětem od 6 měsíců.

CHICCO Chodítko 1-2-3 Chicco - GREEN

Jedinečné chodítko, které Vašemu dítěti zaručí nekonečnouzábavu. 3 použitelné konfigurace: Chodítko ( vhodné pro děti od 6 měsíců )Chodítko „první kroky“ ( vhodné od 9 měsíců )Odrážedlo ( vhodné od 18 měsíců )Vlastnosti: dvě nastavitelné výškové poziceodnímatelný interaktivní panelbezpečnostní brzdypodporuje rozvoj chůzeRozměr balení a specifikace: Rozměry: 68×50×75cm Maximální nosnost: 12kg.

Chodítko 1-2-3 Chicco - ORANGE

Jedinečné chodítko, které Vašemu dítěti zaručí nekonečnou zábavu.

Chodítko 1-2-3 Chicco - GREEN

Jedinečné chodítko, které Vašemu děťátku zaručí nekonečnou zábavu.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: