Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Certovska paruky s rohy

Nalezeno:    4 produkty

ČERTOVSKÁ ČELENKA s rohy, ďáblice

Krásná čelenka s čertovskými rohy. Ideální jako doplněk na silvestrovský večírek nebo karnevalovou párty ke kostýmu ďáblice. Použijte tyto nádherné rohy a všichni zjistí, že nejste "anděl".

MFP 8881871 paruka čert s rohy krátká ME070

Čertovská paruka s rohy a krátkými černo červenými vlasy. Na vniřní straně paruky je prodyšná sítka, díky tomu se Vám nebude potit v masce hlava. Okraj paruky je opatřený gumičkou, aby maska dobře přilnula a nepadala. Výrobek je zdravotně nezávadný. Uvedená cena je za 1 ks. Dodáváme v sáčku se závěsem.

MFP 8881872 paruka čert s rohy dlouhá ME071

Čertovská paruka s rohy a dlouhými červenými vlasy. Na vniřní straně paruky je prodyšná sítka, díky tomu se Vám nebude potit v masce hlava. Okraj paruky je opatřený gumičkou, aby maska dobře přilnula a nepadala. Výrobek je zdravotně nezávadný. Uvedená cena je za 1 ks. Dodáváme v sáčku se závěsem.

Kostým Čertice

Roztomilá čertovská sada je určena pro holčičky ve věkovém rozmezí 3-10 let (104-146 cm). Tento model je zdoben oslnivými flitry a součástí této sady je senzační TUTU sukně, čelenka s rohy a maska na oči. Věk 3+..Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: