Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cerny rytir agata a doktor lupa

Nalezeno:    3 produkty

Černý rytíř | Jörg Sommer, Gerit Kopietz

Agáta Bystrá a doktor Lupa opět v akci! Nadšení z opravdového rytířského turnaje uvadne, když Agátin tatínek náhle zmizí beze stopy. Má s tím co dělat tajemný rytíř, který se jim stále plete do cesty? A kde vzal kravatu pana Bystrého? Pomoci objasnit tuhle záhadu můžeš i ty prostřednictvím své kouzelné lupy, která je součástí knihy!

Černý rytíř - Jörg Sommer,Gerit Kopietzová

Černý rytíř - Jörg Sommer,Gerit Kopietzová Agáta Bystrá a doktor Lupa opět v akci! Nadšení z opravdového rytířského turnaje uvadne, když Agátin tatínek náhle zmizí beze stopy. Má s tím co dělat tajemný rytíř, který se jim stále plete do cesty? A kde vzal kravatu pana Bystrého? Pomoci objasnit tuhle záhadu můžeš i ty prostřednictvím své kouzelné lupy, která je součástí knihy! z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro školáky | Detektivní a dobrodružné příběhy od FRAGMENT naleznete ne e-s...

Černý rytíř: Detektiv s kouzelnou lupou (80-7200-798-X)

Kniha – autor Gerit Kopietzová; Jörg Sommer, 120 stran, česky, pevná bez přebalu matná Opravdický rytířský turnaj! Agáta Bystrá a její kamarád, doktor Lupa, jsou nadšeni. Zatímco napjatě sledují rytířská klání, Agáty tatínek náhle beze stopy zmizí. Má s tím co dělat tajemný rytíř, který se jim stále plete do cesty? A kde vzal kravatu pana Bystrého? Agáta a doktor Lupa se rozhodnou, že bude nejjistější ho nenápadně sledovat...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: