Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Celly armband xxl pro samsung galaxy s4

Nalezeno:    9 produktů

CELLY Armband XXL pro Samsung Galaxy S4

Společnost CELLY představila na trhu sportovní neoprenové pouzdro, které je určeno pro smartphone Samsung Galaxy S4. Toto pouzdro využijte zejména při běhu, ale i při jiné sportovní aktivitě. Pouzdro se připevňuje na paži pomocí nastavitelného suchého zipu a je odolné proti potu a dešti. Nachází se zde otvor pro připojení sluchátek. Do praktické kapsy můžete umístit drobnosti například klíč.

Více informací
od 86 Kč
Koupit nejlevněji

Pouzdro CELLY ARMBAND XXL

Sportovní neoprénové pouzdro CELLY určené při sportu pro kompletní ochranu Vašeho mobilního telefonu. Obal disponuje reflexním páskem pro snadné a bezpečné uchycení na ruku, tak aby byl Váš mobil v bezpečí a stále po ruce. Kryt má rovněž praktickou kapsičkou pro uschování klíčů či jiných drobností. Svým provedením je obal ideální pro běhání či chůzi, mobil je tak chráněn proti dešti a prachu, díky průhledné čelní části můžete bez problémů obsluhovat telefon v pouzdře, vhodné například pro sledo...

Více informací
od 198 Kč
Koupit nejlevněji

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / béžové (ARMBAND04)

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / béžové

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / černé (ARMBAND01)

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / černé

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro velikost XXL / pro Samsung Galaxy S4 a telefony podobných rozměrů / oranžová (AIRBAND02)

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro velikost XXL / pro Samsung Galaxy S4 a telefony podobných rozměrů / oranžová

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / šedé (ARMBAND02)

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / šedé

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / žlutá (AIRBAND01)

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro XXL / neopren / pro Samsung Galaxy S4 / žlutá

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro velikost XXL / pro Samsung Galaxy S4 a telefony podobných rozměrů / růžové (ARMBAND05)

CELLY Sportovní neoprénové pouzdro velikost XXL / pro Samsung Galaxy S4 a telefony podobných rozměrů / růžové

Sportovní neoprénové pouzdro CELLY, velikost XXL pro Samsung Galaxy S4 a telefony podobných rozměrů, zelené

Sportovní neoprénové pouzdro CELLY určené především pro sport. Pouzdro disponuje reflexním páskem pro uchycení na ruku a praktickou kapsičkou pro klíč. Svým provedením je ideální pro běhání, díky průhledné čelní části můžete bez problémů obsluhovat telefon v pouzdře, vhodné například pro sledování tréninku pomocí aplikace v mobilním telefonu.Vlastnosti:- pouzdro pro uchycení na paži- reflexní provedení pouzdra- vhodné pro nejběžnéjší typy telefo...

CELLY ARMBAND01 (ARMBAND01)

Pouzdro na mobilní telefon sportovní, neoprénové, univerzální, velikost XXL, kompatibilní s Samsung Galaxy S4 S neoprenovým pouzdrem Celly Armband si budete moci jít zasportovat a zároveň mít při sobě mobilní telefon. Jednoduše jej totiž uchytíte na paži. Vlastníte mobilní telefon Samsung Galaxy S4 či zařízení podobných rozměrů a chcete jej mít u sebe i při sportovních aktivitách? Neoprenové pouzdro Celly Armband o velikost XXL jednoduše uchytíte na paži, vložíte ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: