Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Catalyst for m halston

Nalezeno:    9 produktů

Cisco RCKMNT-1RU=

Rack Mount Kit for 1RU for 3750,3560,3550,2900-LRE-XL

Více informací
od 1 220 Kč
Koupit nejlevněji

OEM pouzdro 9" pro iPad

Univerzální pouzdro 9" pro iPad tablet. Kvalitní neoprenové pouzdro navržené pro tablety, E-booky, iPady , netbooky a další zařízení do maximální velikosti 9,7". Vynikající pro přepravu tabletu do školy, práce či cestování. Pouzdro je přiléhavé a kvalitní vhodné pro každodenní použití. Pouzdro je vyrobeno z neoprenového materiálu pro dokonalou ochranu vůči vlhkosti a náhlou změnou teploty. Pouzdro lze použít i jako podložku pod myš. Barva černá....

Více informací
od 383 Kč
Koupit nejlevněji

Vodka Politics - Schrad, M. L.

Russia is famous for its vodka, and its culture of extreme intoxication. But just as vodka is central to the lives of many Russians, it is also central to understanding Russian history and politics. In Vodka Politics, Mark Lawrence Schrad argues that debilitating societal alcoholism is not hard-wired into Russians' genetic code, but rather their autocratic political system, which has long wielded vodka as a tool of statecraft. Through a series of historical investigations stretching from Ivan t...

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového sp...

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR-S - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spoj...

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojen...

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR-S - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového ...

Cisco 10GBASE-SR-S SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR-S - LC/PC multi-režimy - až 400 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spoj...

Cisco 10GBASE-SR SFP+ Module

Cisco - Modul SFP+ vysílače - 10GBase-SR - LC/PC multi-režimy - až 300 m - 850 nm - pro Catalyst Switch Module 3012, Switch Module 3110G, Switch Module 3110X; Nexus 5010 Technické specifikace: Popis zařízení Cisco - modul SFP+ vysílače - 10 Gbps Typ zařízení Modul SFP+ vysílače - LC/ PC multi-režimy Provedení Modul plug-in Typ kabeláže 10GBase-SR Přenosová rychlost 10 Gbps Optická vlnová délka 850 nm Protokol datového spojen...

Cisco WS-C2960C-12PC-L (12xFE PoE,2xDL, LAN Base) - WS-C2960C-12PC-L

WS-C2960C-12PC-L Cisco WS-C2960C-12PC-L (12xFE PoE,2xDL, LAN Base) OVERVIEW Cisco® Catalyst® compact switches (Figure 1) easily extend an intelligent, fully managed Cisco Catalyst wired switching infrastructure, including end-to-end IP and Borderless Network services, with a single Ethernet cable or fiber from the wiring closet. These attractive, small form-factor Gigabit and Fast Ethernet switches are ideal for connecting multiple devices on the retail sales floor and in classrooms, hotels,...

Cisco WS-C2960C-8PC-L (8xFE PoE,2xDL, LAN Base) - WS-C2960C-8PC-L

WS-C2960C-8PC-L OVERVIEW Cisco® Catalyst® compact switches (Figure 1) easily extend an intelligent, fully managed Cisco Catalyst wired switching infrastructure, including end-to-end IP and Borderless Network services, with a single Ethernet cable or fiber from the wiring closet. These attractive, small form-factor Gigabit and Fast Ethernet switches are ideal for connecting multiple devices on the retail sales floor and in classrooms, hotels, and factories and for extending wireless LAN network...



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: