Kde jsem:     >  Katalog

Cartier eau de cartier 100 ml edp unisex

Nalezeno:    4 produkty

Cartier Eau De Cartier EdT 100 ml U

Cartier Eau De Cartier EdT 100 ml U Složení: Yuzu, bergamot, fialka, květiny, levandule, cedrové dřevo, pačuli, ambra Charakteristika: Jemná, svěží květinová

Více informací
od 896 Kč
Koupit nejlevněji

Cartier Eau de Cartier toaletní voda unisex 100 ml

Toaletní voda Eau de Cartier od značky Cartier byla vytvořená pro muže i ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

Cartier Eau de Cartier Essence de Paradis toaletní voda unisex 100 ml

Toaletní voda Eau de Cartier Essence de Paradis od značky Cartier byla vytvořená pro muže i ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně.

Cartier Must De Gold 100 ml Parfémová Voda (EdP)

První vůně do Cartier, která ohromila svět. Je orientální, ale díky zeleným tónům galbana, je také velmi svěží. Must de Cartier Gold Eau de Parfum je jasmínovo-vonokvětková variace na legendární smyslnou vůni Must de Cartier.

Cartier Déclaration De Le Parfum 100 ml Parfémová Voda (EdP)

Odvaž se to prohlásit. Měj odvahu říct to všem. Sleduj svůj instinkt. Avantgardní vůně Declaration Eau de Toilette se během dvaceti let stala vizitkou pro muže, kteří chtějí vyjádřit svoji lásku. Mathilde Laurent, která je autorkou parfému pro Maison Cartier zvedá závoj novému pocitu, parfému silnému jako cedr, smyslnému v orientálních tónech a elegantnímu jako kůže, s celkovou kompozicí, která jako manifest intenzivních a vášnivých prohlášení láká může k vyjádření....