Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Capu zimni cepice

Nalezeno:    38 produktů

CAPU Zimní čepice s bambulí 318-F

CAPU Zimní čepice s bambulí 318-F. Zimní čepice pro ženy od českého výrobce CAPU, tříbarevné provedení, univerzální velikost, se slušivou bambulí, vnitřní strana z fleecu.

CAPU Zimní čepice Brown 1665-F

CAPU Zimní čepice Brown 1665-F.Materiál: 100% akryl. Pánská zimní čepice značky CAPU, v hnědé barvě, dvojitá čepice, vzadu nechybí logo značky, kvalitní hřejivý materiál, příjemně se nosí.

CAPU Zimní čepice Blue 1727-C

CAPU Zimní čepice Blue 1727-C.Materiál: 100% akryl. Pánská zimní čepice značky CAPU, v modré barvě, oživena názvem výrobce, univerzální velikost, vyrobená z akrylu a vnitřní strana z fleecu.

CAPU Zimní čepice Brown 1652-A

CAPU Zimní čepice Brown 1652-A.Materiál: 100% akryl. Zimní čepice pro muže od CAPU, v kombinaci černé a hnědé barvy, doplněna proužky, vnitřní strana z fleecu, velmi příjemný materiál.

CAPU Zimní čepice Light Green 725-C

CAPU Zimní čepice Light Green 725-C.Materiál: 100% akryl. Pánská zimní čepice značky CAPU, ve světle zelené barvě, moderní pletený vzor, nechybí logo značky, z velice příjemného materiálu.

CAPU Zimní čepice Grey 4016-E

CAPU Zimní čepice Grey 4016-E.Materiál: 100% akryl. Zimní čepice pro muže značky CAPU, v šedém provedení, oživena názvem výrobce, hřejivý materiál, vnitřní podšívka z fleecu, univerzální velikost.

CAPU Zimní čepice Grey 4031-E

CAPU Zimní čepice Grey 4031-E.Materiál: 100% akryl. Pánská zimní čepice značky CAPU, v černé barvě, oživena šedými svislými proužky, vnitřní podšívka z fleecu, kvalitní hřejivý materiál, příjemně se nosí.

CAPU Zimní čepice Yellow 4031-B

CAPU Zimní čepice Yellow 4031-B.Materiál: 100% akryl. Pánská zimní čepice značky CAPU, v černé barvě, oživena žlutými svislými proužky, vnitřní podšívka z fleecu, kvalitní hřejivý materiál, příjemně se nosí.

CAPU Zimní čepice s bambulí 828-B

CAPU Zimní čepice s bambulí 828-B.Materiál: 70% akryl, 30% vlna. Stylová zimní čepice pro ženy od značky CAPU, krásná barevná kombinace, vyrobena z příjemného materiálu, zdobena bambulí, součástí fleecová podšívka, moderní pletený vzor.

CAPU Zimní čepice Red 4018-E

CAPU Zimní čepice Red 4018-E.Materiál: 50% vlna, 50% akryl. Zimní čepice pro muže značky CAPU, oživena názvem výrobce, kvalitní Merino vlna, zajišťující prodyšnost a dobrou tepelnou izolaci, snadná údržba, vysoce odolná, certifikát Oeko-tex garantuje absenci škodlivých látek, univerzální velikost.

CAPU Zimní čepice s bambulí Blue 18413-H

CAPU Zimní čepice s bambulí Blue 18413-H. Dámská zimní čepice od českého výrobce CAPU, univerzální velikost, se slušivou bambulí, módní pletený vzor.

CAPU Zimní čepice s bambulí Dark Gray 649-A

CAPU Zimní čepice s bambulí Dark Gray 649-A.Materiál: 50% akryl, 50% merino vlna. Dámská zimní čepice od českého výrobce CAPU, pletený vzor s krystaly Swarovski, oživena motivem jelena, se slušivou bambulí, univerzální velikost.

CAPU Zimní čepice s bambulí Beige 649-C

CAPU Zimní čepice s bambulí Beige 649-C.Materiál: 50% akryl, 50% merino vlna. Slušivá dámská zimní čepice od CAPU, ozdobena motivem jelena, který je tvořen z krystalů Swarovski, slušivá chlupatá bambule, univerzální velikost, příjemný hřejivý materiál.

CAPU Zimní čepice s bambulí Purple 18413-A

CAPU Zimní čepice s bambulí Purple 18413-A.Materiál: 100% akryl. Dámská zimní čepice značky CAPU, fialová barva oživena bílou chlupatou bambulí, v univerzální velikosti, módní pletený vzor, z příjemného materiálu.

CAPU Zimní čepice s bambulí Green 18404-E

CAPU Zimní čepice s bambulí Green 18404-E.Materiál: 100% akryl. Originální dámská zimní čepice od značky CAPU, pletené zelené provedení, obohacena bambulí, 100% akryl s lurexem, fleecová podšívka, plaketka s logem.

CAPU Zimní čepice s bambulí Pink 18404-F

CAPU Zimní čepice s bambulí Pink 18404-F.Materiál: 100% akryl. Moderní zimní čepice pro ženy CAPU, zářivá růžová barva, obohacena bambulí, 100% akryl s lurexem, fleecová podšívka, plaketka s logem.

CAPU Zimní čepice s bambulí z králíka Brown 308-C

CAPU Zimní čepice s bambulí z králíka Brown 308-C.Materiál: 100 akryl. Stylová zimní čepice pro ženy značky CAPU, z materiálu příjemného na dotek, v hnědé barvě, trendy bambule-králík, moderní pletený vzor, nechybí název značky.

CAPU Zimní čepice s bambulí Beige 348P-E

CAPU Zimní čepice s bambulí Beige 348P-E.Materiál: 100% akryl. Stylová zimní čepice pro ženy od značky CAPU, krásná kombinace béžové a šedé barvy, vyrobena z příjemného materiálu, zdobena bambulí, součástí fleecová podšívka, moderní pletený vzor.

CAPU Zimní čepice s bambulí Grey 348P-F

CAPU Zimní čepice s bambulí Grey 348P-F.Materiál: 100% akryl. Slušivá zimní čepice pro ženy od značky CAPU, provedena v kombinaci šedé a bílé barvy, vyrobena z příjemného materiálu, zdobena bambulí, součástí fleecová podšívka, moderní pletený vzor.

CAPU Zimní čepice s bambulí Beige 668-F

CAPU Zimní čepice s bambulí Beige 668-F.Materiál: 100% akryl.Stylová zimní čepice pro ženy od CAPU, v krásné béžové barvě, v univerzální velikosti, hřejivý materiál, vnitřní podšívka z fleecu, oceníte všité reflexní prvky.

CAPU Zimní čepice s bambulí White 346-C

CAPU Zimní čepice s bambulí White 346-C.Materiál: 70% akryl, 30% vlna. Moderní dámská zimní čepice značky CAPU, pletený vzor, s chlupatou bambulí, univerzální velikost, vnitřní strana z fleecu.

CAPU Zimní čepice s bambulí Green 669-D

CAPU Zimní čepice s bambulí Green 669-D.Materiál: 100% akryl. Stylová zimní čepice značky CAPU, v zelené barvě, univerzální velikost, oživena bambulí, vnitřní strana z fleecu, oceníte i všité reflexní prvky.

CAPU Zimní čepice s bambulí Black 649-D

CAPU Zimní čepice s bambulí Black 649-D.Materiál: 50% akryl, 50% merino vlna. Trendy zimní čepice pro ženy od značky CAPU, doplněna prvkem jelena tvořeného z krystalů Swarovski, moderní chlupatá bambule, univerzální velikost, slušivý tvar, materiál, který zahřeje.

CAPU Zimní čepice s bambulí Blue 18404-C

CAPU Zimní čepice s bambulí Blue 18404-C.Materiál: 100% akryl. Zimní čepice pro ženy od českého výrobce CAPU, v modré barvě s kovovým leskem, zajímavý pletený vzor s bambulí, 100% akryl s lurexem, univerzální velikost, vnitřní strana z fleecu.

CAPU Zimní čepice s bambulí Brown 649-B

CAPU Zimní čepice s bambulí Brown 649-B.Materiál: 50% akryl, 50% merino vlna. Moderní zimní dámská čepice značky CAPU, výrazný prvek v podobě jelena tvořený z krystalů Swarovski, se slušivou bambulí, univerzální velikost, vyrobena z akrylu a Merino vlny, hřejivý materiál.

CAPU Zimní čepice s bambulí Blue 374-D

CAPU Zimní čepice s bambulí Blue 374-D.Materiál: 70% akryl, 30% vlna. Stylová zimní čepice pro ženy od značky CAPU, modro-černé provedení, na dotek příjemný materiál, součástí název značky na kovovém podkladu, doplněna o fleecovou podšívku, zdobena bambulí, okraj s moderním žebrováním.

CAPU Zimní čepice s bambulí Blue 381-C

CAPU Zimní čepice s bambulí Blue 381-C.Materiál: 70% akryl, 30% vlna. Stylová zimní čepice pro ženy od CAPU, v modrém provedení, nechybí trendy bambule, ozdobená kamínky Swarovski, moderní design, v univerzální velikosti, hřejivý materiál, vnitřní podšívka z fleecu.

CAPU Zimní čepice s bambulí z polární lišky Beige 1828-C

CAPU Zimní čepice s bambulí z polární lišky Beige 1828-C. Trendy zimní čepice pro ženy od CAPU, v jemné béžové barvě s bambulí z polární lišky, zdobena krystaly Swarovski, moderní pletený vzor, v univerzální velikosti, hřejivý materiál.

Zimní čepice Capu (1 ks)

Stylová pletená čepice z jemného úpletu má mladistvý ležérní střih se spuštěným zadním koncem. Na levém boku je ozdobená kovovým štítkem s nápisem Capu. Čepice díky pletené podšívce příjemně hřeje. Čepice je vhodná i pro starší dívky a chlapce. Volně položený obvod lemu je 41 cm, natažený je až 64 cm. Výška čepice je 27 cm.

Zimní čepice Capu (1 ks)

Stylová pletená čepice z jemného řádkovaného úpletu patří k modelům unisex. Má mladistvý ležérní střih se spuštěným zadním koncem. Díky dvojitému úpletu příjemně hřeje. Volně položený obvod lemu je 44 cm, natažený až 68 cm. Výška čepice je 26 cm.

Zimní čepice Capu (1 ks)

Čepice sportovního vzhledu s pruhy [je určena pro muže.] Hladká pletenina je z příjemného materiálu. Čepice vás bude hřát celou zimu, uvnitř je podšitá pásem teplého fleecu. Volně položený obvod lemu je 52 cm, natažený až 64 cm. Výška čepice je 21 cm.

Dětská zimní čepice Capu s reflexními prvky (1 ks)

Dětská zimní čepice sportovního vzhledu s proužky. Na čele je vetkaný reflexní proužek, nahoře má bambulku s reflexními nitkami. Úplet je měkký, příjemný na dotek. Čepice bude hřát celou zimu, neprofoukne, je podšitá pásem teplého fleecu. Hodí se do města i na hory. Volně položený obvod lemu je 45 cm, natažený až 62 cm. Výška čepice je 18 cm.

Chlapecká zimní čepice Capu s reflexními prvky (1 ks)

Zimní čepice laponka s copánky. Na čele je ozdobená reflexní nášivkou s motivem sněhové vločky, nahoře má bambulku s reflexními nitkami. Její úplet má hrubou strukturu, je měkký, velice příjemný na dotek. Čepice bude hřát celou zimu, neprofoukne, je podšitá pásem teplého fleecu až pod uši. Hodí se do města i na hory. Volně položený obvod lemu je 46 cm, natažený až 52 cm. Výška čepice je 20 cm.

Dětská zimní čepice s odnímatelnou bambulí Capu (1 ks)

Dětská pletená čepice s velkou bambulí z umělé kožešiny je oblíbeným módním kouskem. Čepice má ohrnutý okraj. Je ozdobená copánky. Materiál z merino vlny je hřejivý, příjemný a měkký na dotek. Volně položený obvod lemu je 35 cm, natažený až 58 cm. Výška čepice je 17 cm bez bambule. Bambuli nedoporučujeme prát, mohla by se poškodit, je nutné ji před praním odvázat.

Dívčí zimní čepice Capu se srdíčky (1 ks)

Stylová dívčí čepice se srdíčky z hladkého úpletu. Má mladistvý ležérní střih. Čepici už nemusíte složitě a zdlouhavě rovnat, spuštěný zadní konec je už nařasený. Na levém boku má srdíčka z třpytivých kamínků. Okraj čepice je teplý, dvojitý, žebrování je zpevněné jemnou pruženkou. Volně položený obvod lemu je 44 cm, natažený až 56 cm. Výška čepice je 22 cm.

Chlapecká zimní čepice s bambulí Capu (1 ks)

Pletená čepice s bambulí skandinávského vzhledu. Díky Thermolite úpravě podšívka poskytuje lehkou izolaci pro teplo a pohodlí v chladném počasí. Úplet je jemný, příjemný na dotek, vzor vloček a jelenů je vetkaný. Volně položený obvod lemu je 46 cm, natažený až 56 cm. Výška čepice je 20 cm bez bambule.

Čepice s reflexním prvkem Capu (1 ks)

Zimní čepice sportovního vzhledu[ má na přední straně] reflexní prvek s motivem vločky. Hladká pletenina má vzor s puntíky, je vyrobená z příjemného, měkkého materiálu. Uvnitř je zateplená fleecem, zahřeje i v těch největších mrazech. [Čepice je vhodná i pro starší dívky a chlapce.] Volně položený obvod lemu je 48 cm, natažený až 60 cm. Výška čepice je 20 cm.

Dětská fleece čepice Capu (1 ks)

Dětská zimní čepice z chlupatého fleecu vaše děti doslova nadchne. Z boku nad čelem je ozdobená výšivkou sněhové vločky, nahoře má střapeček. Fleec je velice příjemný a měkký materiál. Čepice bude hřát děti celou zimu, neprofoukne, je podšitá pásem teplého fleecu až pod uši. Díky zavazovacích šňůrek dobře drží na hlavě. Volně položený obvod lemu je 46 cm, natažený až 56 cm. Výška čepice je 16 cm v přední části, 18 cm v zadní části.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: