Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Caj london

Nalezeno:    63 produktů

Great Tea Garden Sítko na čaj Konvička London

Sítka na čaj z ušlechtilé oceli Sítka na čaj z ušlechtilé oceli mají celou řadu výhod. Jen v krátkosti k těm nejdůležitějším: jsou hygienická; chuť ani vzhled Vašeho čaje nijak nepoznamenají; ani po několika umytích se nezničí; s trochou nadsázky lze říct, že s jedním nerezovým sítkem si čaj může vařit hned několik generací; jsou odolná - nezničí je ani pád na zem, či náraz; lze je mýt i v myčce na nádobí.

Hampstead Tea London heřmánkový čaj BIO 20ks

Bylinný čaj s léčivými účinky. Heřmánkový čaj ulevuje při zánětech, zklidňuje a pomáhá relaxovat. Přirozeně bez kofeinu.

Hampstead Tea London zelený čaj BIO 20ks

Osvěžující čistý zelený čaj z indické provincie Dajeeling s detoxikačními účinky, bohatý na antioxidanty. Nefermentovaný.

Hampstead Tea London BIO zelený čaj 250ks

Osvěžující čistý zelený čaj z indické provincie Dajeeling s detoxikačními účinky, bohatý na antioxidanty. Nefermentovaný. Výhodné balení.

Hampstead Tea London mátový čaj BIO 20ks

Mátový čaj zklidňuje zažívací ústrojí, zmírňuje poruchy trávení, ulevuje od bolesti hlavy, osvěžuje dech a má detoxikační a zklidňující účinky. Přirozeně bez kofeinu.

London Fruit & Herb borůvkový čaj 20x2g

Vzrušující čajové směsi, které uspokojí Vaši žízeň po něčem neobvyklém

Hampstead Tea London zelený čaj s kakaovými slupkami BIO 20ks

Povzbuzující, osvěžující zelený čaj z indické provincie Dajeeling s kakaovými slupkami s překvapivě příjemným čokoládovým podtónem.

Hampstead Tea London citrónový čaj se zázvorem BIO 20ks

Výrazný a povzbuzující bylinný čaj s citronovou trávou, zázvorem a citronovou kůrou. Přirozeně bez kofeinu.

Hampstead Tea London Darjeeling černý čaj BIO 25ks

Lehký odpolední černý čaj z indické provincie Darjeeling pěstovaný v podhůří Himalájí s muškátovými a ovocnými tóny.

Hampstead Tea London BIO zelený čaj s jasmínem 250ks

Povzbuzující zelený čaj z indické provincie Dajeeling s okouzlující vůní jasmínových květů a chutí bergamotového oleje. Výhodné balení.

Hampstead Tea London šípkový čaj s ibiškem BIO 20ks

Osvěžující bylinný čaj s příjemnými ovocnými tóny podporuje imunitní systém a potlačuje pocit ospalosti. Přirozeně bez kofeinu.

Hampstead Tea London English Breakfast černý čaj BIO 20ks

Výrazná a plná chuť pečlivě namíchaných černých čajů Darjeeling a Assam ze severní Indie.

London Fruit & Herb citrónový čaj se zázvorem 20x2g

Lehká, osvěžující chuť citrusů a jemně pikantního zázvoru, to je povzbuzující zážitek z tohoto čaje. V zimě zahřeje, ale také skvěle chutná chlazený v horkých letních dnech.

Hampstead Tea London BIO English Breakfast černý čaj 250ks

Výrazná a plná chuť černého čaje English Breakfast spočívá v pečlivě namíchaných čajích Darjeeling a Assam ze severní Indie. Výhodné balení.

Hampstead Chai zelený čaj s orientálním kořením BIO 20ks

Osvěžující silný zelený čaj z indické provincie Darjeeling

Hampstead Chai černý čaj s orientálním kořením BIO 20ks

Povzbuzující silný černý čaj z indické provincie Darjeeling doplněný tradiční směsí orientálních bylinek a aromatického východního koření. Směs pro přípravu tradičního orientálního čaje Masala.

AHMAD TEA Teddy Bears černý sypaný čaj 60 g

Udělejte radost tímto srdcem, které vám nabídne sypaný černý čaj s kousky jahod a plátky růžových květů. To vše zahalené ve vůni vanilky.

Cukřenka Rex London Retro

Okořeňte si život s klasickou cukřenkou od Rex London. Protože tihle angličtí gentlemani vědí, jak si život a čaj o páté pořádně užít.

Čaj Banán se skořicí n.s.20x2g LONDON HERB

Čaj s příchutí banánu se skořicí. Banán bohatý na vitamín B, minerální látky a vlákninu.

Santoro London - Hrneček 250ml - Gorjuss - Purrrrrfect Love

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku Purrrrrfect Love od firmy Santoro London. Panenku z kolekce Gorjuss zahřeje nejen její čepice, ale i Váš teplý nápoj!Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obdarovat. ...

Santoro London - Hrneček 250ml - Willow - The Guide

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku The Guidel od firmy Santoro London.Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obdarovat.

Santoro London - Hrneček 250ml - Grumpy Owl

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku Grumpy Owl od firmy Santoro London.Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obdarovat.

Santoro London - Hrneček 250ml - Mademoiselle Snow

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku Mademoiselle Snow od firmy Santoro London.Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obdarovat.

Santoro London - Plechová krabička - Mirabelle - Augustine

Plechová krabička Mirabelle – Augustine od Santoro Londonskladujte, uchovávejte a uschovávejte stylově! S plechovou krabičkou Augustine, která na Vás svým barevným provedením dýchne vůní vanilky, máty a rozkvetlé třešně, není nic jednoduššího! v krabičce uchováte čaj, kávu, koření, využít ji můžete při šití, tvoření nebo jen jako oz...

Santoro London - Plechová krabička - Mirabelle - Curiosity

Plechová krabička Mirabelle – Curiosity od Santoro Londonskladujte, uchovávejte a uschovávejte stylově! S plechovou krabičkou Curiosity, která na Vás svým barevným provedením dýchne vůní vanilky, máty a rozkvetlé třešně, není nic jednoduššího! v krabičce uchováte čaj, kávu, koření, využít ji můžete při šití, tvoření nebo jen jako oz...

Santoro London - Plechová krabička - Willow - The Guide

Plechová krabička Willow - The Guide od Santoro Londonskladujte, uchovávejte a uschovávejte stylově! S plechovou krabičkou The Guide, která na Vás svým barevným provedením dýchne vůní vanilky, máty a rozkvetlé třešně, není nic jednoduššího! v krabičce uchováte čaj, kávu, koření, využít ji můžete při šití, tvoření nebo jen jako ozdob...

Santoro London - Hrneček 250ml - Gorjuss - Sweet Cake

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku Sweet Cake od firmy Santoro London. Nejen Váš teplý nápoj, ale i pohled na roztomilou panenku z kolekce Gorjuss Vás zahřeje!Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obdarovat....

Santoro London - Plechová krabička - Willow - Mademoiselle Snow

Plechová krabička Willow - Mademoiselle Snow od Santoro Londonskladujte, uchovávejte a uschovávejte stylově! S plechovou krabičkou Mademoiselle Snow, která na Vás svým barevným provedením dýchne vůní vanilky, máty a rozkvetlé třešně, není nic jednoduššího! v krabičce uchováte čaj, kávu, koření, využít ji můžete při šití, tvoření neb...

Santoro London - Hrneček 250ml - Gorjuss - The Fox

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku The Fox od firmy Santoro London. Nejen Váš teplý nápoj, ale i pohled na roztomilou panenku z kolekce Gorjuss Vás zahřeje!Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obdarovat.

Santoro London - Hrneček 330ml - Kori Kumi - Blowing Kisses

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku Blowing Kisses od firmy Santoro London. Nejen Váš teplý nápoj, ale i pohled na hravý obrázek kolekce Kori Kumi Vás zahřeje!Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obdarovat. ...

Santoro London - Plechová krabička - Mirabelle - All For Love

Plechová krabička Mirabelle – All For Love od Santoro Londonskladujte, uchovávejte a uschovávejte stylově! S plechovou krabičkou All For Love, která na Vás svým barevným provedením dýchne vůní vanilky, máty a rozkvetlé třešně, není nic jednoduššího! v krabičce uchováte čaj, kávu, koření, využít ji můžete při šití, tvoření nebo jen j...

Santoro London - Plechová krabička - Mirabelle - Traveller`s Rest

Plechová krabička Mirabelle – Traveller`s Rest od Santoro Londonskladujte, uchovávejte a uschovávejte stylově! S plechovou krabičkou Traveller`s Rest, která na Vás svým barevným provedením dýchne vůní vanilky, máty a rozkvetlé třešně, není nic jednoduššího! v krabičce uchováte čaj, kávu, koření, využít ji můžete při šití, tvoření ne...

Santoro London - Hrneček 250ml - Gorjuss - The Little Friend

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku The Little Friend od firmy Santoro London. Nejen Váš teplý nápoj, ale i pohled na roztomilou panenku z kolekce Gorjuss Vás zahřeje!Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obd...

Santoro London - Hrneček 250ml - Gorjuss - Sugar And Spice

Vychutnejte si svůj čaj, kávu nebo jiný oblíbený nápoj z tohoto úžasného porcelánového hrnečku Sugar And Spice od firmy Santoro London. Nejen Váš teplý nápoj, ale i pohled na roztomilou panenku z kolekce Gorjuss Vás zahřeje!Hrneček lze mýt v myčce na nádobí a používat v mikrovlnné troubě. Hrneček je dodáván v působivém dárkovém balení. Tímto dárkem potěšíte nejen sebe, ale všechny, které si přejete obdar...

Santoro London - Termoska 500ml - Gorjuss - I Found My Family In A Book

Termoska s motivem Gorjuss I Found My Family In A BookPití teplého čaje nebo jiného nápoje z této termosky vyrobené z prvotřídní nerezové oceli bude neopakovatelným zážitkem. Nejen teplý čaj, ale i pohled na tuto roztomilou holčičku Vás zahřejeme na srdci. Objem termosky: 0,5 l

Citrón se zázvorem čaj 20x2g n.s. + zázvařeninový džem 340g

Ovocný čaj té nejlepší kvality - pro osvěžení i sváteční chvíle. Nyní v dárkovém balení se zázvorovým džemem.

Hampstead Tea London selekce zelených čajů BIO 20ks

Selekce zelených čajů Hampstead Tea London: čistý zelený čaj, zelený čaj s mátou, zelený čaj s limetkou a zelený čaj s jasmínem.

Čaj LFH Broskev 20x2g n.s. London Fruit herb

Čaj LFH Broskev. Čajové sáčky baleny jednotlivě.

AHMAD TEA Lesní jahoda 20x2 g

Čaj, který zahřeje i osvěží! Oslaďte si život šťavnatými a sladkými lesními jahodami.

AHMAD TEA Šípek a třešeň 20x2 g

Vychutnejte si kombinaci šípku a třešně s jemným nádechem ibišku.Čaj je ideální k pití během celého dne.

Hampstead Chai směs orientálního koření BIO 20ks

Osvěžující silný zelený čaj z indické provincie Darjeeling doplněný povzbuzující směsí orientálních bylinek a aromatického východního koření. Směs pro přípravu tradičního orientálního čaje Masala.

Čaj LFH Černý rybíz 20x2g n.s. London Fruit herb

Čaj LFH Černý rybíz. Čajové sáčky baleny jednotlivě.

Basilur London hrací plech 100g

Černý čaj aromatizovaný s ochucujícími částmi rostlin (kousky ovoce), sypaný

Hrnek Latte 325ml London love

Originální srdce, kterým můžete vyjádřit svou lásku k jednomu z nejbáječnějších měst vůbec. Najdete v něm všechny jeho hlavní symboly zpracované v populárním flat designu.. Glazovaný hrnek nejen na latte, ale samozřejmě i dobrý čaj :-) Rozměry: Výška - 9,8 cm Objem: 325ml

Hrnek Latte Grande 500 ml London love

Originální srdce, kterým můžete vyjádřit svou lásku k jednomu z nejbáječnějších měst vůbec. Najdete v něm všechny jeho hlavní symboly zpracované v populárním flat designu.. Glazovaný hrnek nejen na latte, ale samozřejmě i dobrý čaj :-) Rozměry: Výška - 15 cm Objem: 500 ml

Great Tea Garden Konvice na čaj Londýn - černá s bílými puntíky - 1100 ml +4 šálky

Konvička Londýn je součástí kolekce London Pottery a pochází z dílny britské firmy Dexam.  

Xavax London kovová dóza, 6 ks v balení (cena uvedená za 1 ks)

- kovová dóza na čaj, kávu a jiné pochutiny - ochrana před světlem, uchovává aroma - motiv Londýna - rozměry (průměr x výška): 7,5 x 17,5 cm - 6 ks v balení, cena uvedená za 1 ks, možno objednávat po 1 ks

Great Tea Garden Konvice na čaj Čajová zahrada - matná bílá 1,1 l

Konvice Čajová zahrada je součástí kolekce Pebbles, kterou pro britskou společnost London Pottery navrhl designér David Birch. Tato krásná konvička s moderním designem ve Vás vyvolá vzpomínku na léto strávené u moře, kdy jste se bezstarostně procházeli po pláži a sbírali jemné, mořem omývané oblázky. Konvici je možné mýt v myčce nádobí. Konvička je dodávána v nádherné krabici v atraktivním plážovém designu.

Great Tea Garden Konvice na čaj Čajová zahrada - matná krémová 1,1 l

Konvice Čajová zahrada je součástí kolekce Pebbles, kterou pro britskou společnost London Pottery navrhl designér David Birch. Tato krásná konvička s moderním designem ve Vás vyvolá vzpomínku na léto strávené u moře, kdy jste se bezstarostně procházeli po pláži a sbírali jemné, mořem omývané oblázky. Konvici je možné mýt v myčce nádobí. Konvička je dodávána v nádherné krabici v atraktivním plážovém designu.

Great Tea Garden Konvice na čaj Čajová zahrada - černá 1,1 l

Konvice Čajová zahrada je součástí kolekce Pebbles, kterou pro britskou společnost London Pottery navrhl designér David Birch. Tato krásná konvička s moderním designem ve Vás vyvolá vzpomínku na léto strávené u moře, kdy jste se bezstarostně procházeli po pláži a sbírali jemné, mořem omývané oblázky. Konvici je možné mýt v myčce nádobí. Konvička je dodávána v nádherné krabici v atraktivním plážovém designu.

Great Tea Garden Konvice na čaj Čajová zahrada - šedá 1,1 l

Konvice Čajová zahrada je součástí kolekce Pebbles, kterou pro britskou společnost London Pottery navrhl designér David Birch. Tato krásná konvička s moderním designem ve Vás vyvolá vzpomínku na léto strávené u moře, kdy jste se bezstarostně procházeli po pláži a sbírali jemné, mořem omývané oblázky. Konvici je možné mýt v myčce nádobí. Konvička je dodávána v nádherné krabici v atraktivním plážovém designu.

Great Tea Garden Konvice na čaj Čajová zahrada - bledě modrá 1,1 l

Konvice Čajová zahrada je součástí kolekce Pebbles, kterou pro britskou společnost London Pottery navrhl designér David Birch. Tato krásná konvička s moderním designem ve Vás vyvolá vzpomínku na léto strávené u moře, kdy jste se bezstarostně procházeli po pláži a sbírali jemné, mořem omývané oblázky. Konvici je možné mýt v myčce nádobí. Konvička je dodávána v nádherné krabici v atraktivním plážovém designu.

Great Tea Garden Konvice na čaj Čajová zahrada - tmavě modrá 1,1 l

Konvice Čajová zahrada je součástí kolekce Pebbles, kterou pro britskou společnost London Pottery navrhl designér David Birch. Tato krásná konvička s moderním designem ve Vás vyvolá vzpomínku na léto strávené u moře, kdy jste se bezstarostně procházeli po pláži a sbírali jemné, mořem omývané oblázky. Konvici je možné mýt v myčce nádobí. Konvička je dodávána v nádherné krabici v atraktivním plážovém designu.

Great Tea Garden Konvice na čaj Čajová zahrada - černá 1,1 l

Konvice Čajová zahrada je součástí kolekce Pebbles, kterou pro britskou společnost London Pottery navrhl designér David Birch. Tato krásná konvička s moderním designem ve Vás vyvolá vzpomínku na léto strávené u moře, kdy jste se bezstarostně procházeli po pláži a sbírali jemné, mořem omývané oblázky. Konvici je možné mýt v myčce nádobí. Konvička je dodávána v nádherné krabici v atraktivním plážovém designu.

Sir Winston Collection box 3x10 nálevových sáčků

Kolekce černých čajů. Prémiová kolekce luxusních anglických čajů. Značka Sir Winston, to jsou značkové čaje, špičkové kvality, z prvotřídních čajových plantáží. Kolekce obsahuje čaj Royal Earl Grey, Supreme English Breakfast, Heart of London.