Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Buon appetito

Nalezeno:    6 produktů

Porcelánový podnos PPD Buon Appetito Boat

Kousky značky PPD v sobě snoubí jemnost, vytříbený styl i jemný nádech vintage. Ať už si doma budete vychutnávat jakoukoliv dobrotu, s tímto nádobím budete styloví za každých okolností.

Kuchyňská předložka Buon Appetito - délka 150 cm a šířka 50 cm

Nabízíme naprostou novinku do kuchyně v podobě předložek-koberců-běhounů pro tento rok! Vlastnosti těchto předložek do kuchyně jsou více než fantastické. Klade se důraz na design i funkčnost. -micro-flex podklad s extrémní protiskluzovou úpravou -5 mm výška vlasu -možnost praní v pračce na 30 st.C -1 praktický rozměr 50x150 cmMateriál: 100% polyamid Struktura: krátký vlas Hmotnost materiálu: 300g/m2 g/m2 Lemování: ne Barva: červená Tvar: obdélníkový Odstín barvy: tmavý...

Těstoviny - 50 snadných receptů

Nejznámější italský pokrm nejrozmanitějších tvarů i chutí. Kolektiv Academia Barilla přináší více než 130 receptů z 20 regionů, z nichž každý má svou vlastní historii. Chutné vzorky zahrnují maltagliati v artyčokové omáčce, tagliolini s lanýži či fusilli s tuňákem, olivami, kapary apod. Buon Appetito!

Těstoviny 50 snadných receptů (978-80-206-1354-7)

Kniha – 128 stran, česky, pevná bez přebalu matná Nejznámější italský pokrm nejrozmanitějších tvarů i chutí. Kolektiv Academia Barilla přináší více než 130 receptů z 20 regionů, z nichž každý má svou vlastní historii. Chutné vzorky zahrnují maltagliati v artyčokové omáčce, tagliolini s lanýži či fusilli s tuňákem, olivami, kapary apod. Buon Appetito!

Těstoviny - 50 snadných receptů - neuveden

Nejznámější italský pokrm nejrozmanitějších tvarů i chutí. Kolektiv Academia Barilla přináší více než 130 receptů z 20 regionů, z nichž každý má svou vlastní historii. Chutné vzorky zahrnují maltagliati v artyčokové omáčce, tagliolini s lanýži či Fusilli s tuňákem, olivami, kapary apod. Buon Appetito!

Těstoviny 50 snadných receptů

, Nejznámější italský pokrm nejrozmanitějších tvarů i chutí. Kolektiv Academia Barilla přináší více než 130 receptů z 20 regionů, z nichž každý má svou vlastní historii. Chutné vzorky zahrnují maltagliati v artyčokové omáčce, tagliolini s lanýži či fusilli s tuňákem, olivami, kapary apod. Buon Appetito!Druh sortimentu : Kniha, Těstoviny 50 snadných receptů, Jazyk : Čeština, Počet stran : 128