Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bruder 2031

Nalezeno:    3 produkty

Bruder 2031 Pásový dopravník

Pásový dopravník je plně mechanicky funkční zemědělské příslušenství k trektorům Bruder řady 2000 a 3000. Přepravník je velmi hezky propracované a plně funkční zemědělské příslušenství, které má nastavitelnou výšku a dokáže přepravovat balíky slámy a jiný materiál.

Bruder 2031 Pásový dopravník

Tento dopravníkový pás má skutečně širokou škálu využití. Ulehčuje lidskou práci nejen ve stavebnictví, ale také v zemědělství. Pomocí něj je možné transportovat různé materiály. Dopravník má rozkládací táhlo, výškově nastavitelný podvozek a ručně poháněný pohyb pásu. Již od dávných dob, dopravní pásy pomáhaly člověku dopravovat a zvedat a spouštět těžká břemena. Aby dokončení úkolů bylo pro naše stavitele jednodušší, přinášíme tento pásový dopravník. Dopravníkový pás může být napojen na trakto...

Bruder 2031 Pásový dopravník

Tento dopravníkový pás má skutečně širokou škálu využití. Ulehčuje lidskou práci nejen ve stavebnictví, ale také v zemědělství. Pomocí něj je možné transportovat různé materiály. Dopravník má rozkládací táhlo, výškově nastavitelný podvozek a ručně poháněný pohyb pásu.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: