Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Britva na holeni

Nalezeno:    79 produktů

Razolution břitva Deep Forest

Razolution břitva Deep Forest, Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele o velikosti 5/8 je vyrobena v Solingenu v Německu. Plastová rukojeť je s dekorem. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 2 090 Kč
Koupit nejlevněji

Razolution břitva Olive Wood

Razolution břitva Olive Wood, Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele o velikosti 5/8 je vyrobena v Solingenu v Německu. Rukojeť je vyrobena z olivového dřeva. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 2 540 Kč
Koupit nejlevněji

Břitva na holení Razolution Vintage Ebony Wood

Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele a s dřevěnou rukojetí. Vyrobena v Solingenu v Německu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Razolution Vintage Amber Look

Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele a s plastovou rukojetí. Vyrobena v Solingenu v Německu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Razolution Vintage Black Marble

Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele a s plastovou rukojetí. Vyrobena v Solingenu v Německu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Razolution Vintage Olive Wood

Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele a s dřevěnou rukojetí. Vyrobena v Solingenu v Německu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Razolution Vintage Deep Forest

Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele a s plastovou rukojetí. Vyrobena v Solingenu v Německu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Dovo Solingen 5/8 1055835

Břitva na holení s výškou čepele 5/8 značky Dovo Solingen. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál nerezová ocel + micarta✓ Ostří zdobené leptáním✓ Hmotnost 61 g Vyrobeno v Solingenu.

Břitva na holení a seřezávání vlasů Original Best Buy - 205 mm (7722000) + DÁREK ZDARMA

Břitva na holení a seřezávání vlasů, kterou je možné použít i pro více technik střihu. Balení obsahuje 1x břit o délce 60 mm. Vlastnosti: - ergonomický tvar nástroje umožňuje lehce a obratně kombinovat techniky střihu - seřezávání vlasů, holení vlasů na krku atd. - holení vousů - jednoduchý systém výměny nožů - bezpečnostní kryt břitu je součástí balení Barva: stříbrná Délka nože: 60 mm Celková délka: 205 mm

Klasická břitva na holení vousů Sibel Gentleness Chrome - stříbrná (7750000) + DÁREK ZDARMA

Sibel kvalitní klasická břitva je vhodná pro každodenní holení vousů. Rukojeť je vyrobena z pevného plastu v chromové barvě. Do břitvy je možno zakoupit náhradní výměné břity. Břitva se velice snadno čistí. Vlastnosti: - vhodná pro každodenní holení - pro holení vousů - břit z kvalitní nerezové oceli - rukojeť z pevného plastu - precizní propracování - výměnné břity - snadná údržba Barva: chrom Celková délka: 220 mm Dodáváno bez břitů.

Klasická břitva na holení vousů Sibel Gentleness - černá rukojeť (7750002) + DÁREK ZDARMA

Sibel kvalitní klasická břitva je vhodná pro každodenní holení vousů. Rukojeť je vyrobena z pevného plastu v černé barvě. Do břitvy je možno zakoupit náhradní výměné břity. Břitva se velice snadno čistí. Vlastnosti: - vhodná pro každodenní holení - pro holení vousů - břit z kvalitní nerezové oceli - rukojeť z pevného plastu - precizní propracování - výměnné břity - snadná údržba Barva: černá Celková délka: 220 mm Dodáváno bez břitů.

Klasická břitva na holení vousů Sibel Agitator Chrome - stříbrná (7750007) + DÁREK ZDARMA

Sibel kvalitní klasická břitva je vhodná pro každodenní holení vousů. Rukojeť je vyrobena z pevného plastu v chromové barvě. Do břitvy je možno zakoupit náhradní výměnné břity. Břitva se velice snadno čistí. Vlastnosti: - vhodná pro každodenní holení - pro holení vousů - břit z kvalitní nerezové oceli - rukojeť z pevného plastu - precizní propracování - možnost výměny břitů - snadná údržba Barva: chromová Celková délka: 220 mm Dodáváno bez břitů....

Klasická břitva na holení vousů Sibel Agitator Black - černá rukojeť (7750005) + DÁREK ZDARMA

Sibel kvalitní klasická břitva je vhodná pro každodenní holení vousů. Rukojeť je vyrobena z kvalitního a pevného plastu v černé barvě. Do břitvy je možno zakoupit náhradní výměnné břity. Břitva se velice snadno čistí. Vlastnosti: - vhodná pro každodenní holení - pro holení vousů - břit z kvalitní nerezové oceli - rukojeť z pevného plastu - precizní propracování - možnost výměny břitů - snadná údržba Barva: černá Celková délka: 245 mm Dodáváno bez břitů....

Klasická břitva na holení vousů Sibel - plastová rukojeť (7740010) + DÁREK ZDARMA

Sibel kvalitní klasická břitva je vhodná pro každodenní holení vousů. Rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu v černé barvě. Vlastnosti: - vhodná pro každodenní holení - pro holení vousů - břit z kvalitní nerezové oceli - rukojeť z plastu v černé barvě Barva: černá Délka nože: 70 mm Celková délka: 165 mm

Klasická břitva na holení vousů Sibel - tmavá dřevěná rukojeť (7740012) + DÁREK ZDARMA

Sibel kvalitní klasická břitva je vhodná pro každodenní holení vousů. Rukojeť je vyrobena z kvalitního dřeva v tmavě hnědé barvě. Vlastnosti: - vhodná pro každodenní holení - pro holení vousů - břit z kvalitní nerezové oceli - rukojeť z kvalitního dřeva v tmavě hnědé barvě Barva: tmavá hnědá Délka nože: 70 mm Celková délka: 165 mm

Dovo Bismarck břitva 26820

Kvalitní břitva na holení v provedení 6/8 s perleťovou rukojetí z akrylátu.

Břitva BraveHead s 10 bezpečnostními čepelemi

Břitva BraveHead s 10 bezpečnostními čepelemi: Luxusní břitva na holení

Břitva Styling s černou gumovou rukojetí

Břitva Styling s černou gumovou rukojetí: Elegantní břitva na holení

Dovo Bismarck břitva 26820

Kvalitní břitva na holení s čepelí z prvotřídní uhlíkové ocele v provedení 6/8 s perleťovou rukojetí z akrylátu.

Dovo Carre břitva 6 6810

Kvalitní břitva na holení s čepelí z prvotřídní uhlíkové ocele v provedení 6/8 s rukojetí ze dřeva Blackwood.

Dovo Flowing břitva 118 6810

Kvalitní břitva na holení s čepelí 6/8 z uhlíkové ocele a s tvarovanou rukojetí ze dřeva Blackwood.

Bezpečnostní břitva BreaveHead s 10 výměnými čepelemi

Bezpečnostní břitva BreaveHead s 10 výměnými čepelemi: Luxusní břitva na holení

Břitva BraveHead long s 10 výměnými čepelemi

Břitva BraveHead long s 10 výměnými čepelemi: Luxusní břitva na holení

Boker břitva Wiener Scraper 4/8

Břitva na holení Böker s 4/8 palcovou čepelí s mimořádně elegantními a plynulými liniemi je vhodná na každodenní holení.

Kadeřnická břitva T.D.J. Gold

Nerezová zlacená břitva na žiletky na holení nebo na seřezávání.

A. P. Donovan břitva Excellent Black Sandal

Luxusní břitva na holení s čepelí je vyrobena z japonské ocele Shiro-Gami. Tato ocel má tvrdost 63 podle Rockwelly stupnice. Rukojeť je vyrobena ze dvou kusů černé santalového dřeva z Madagaskaru.

Břitva Böker Waldorf 5/8

Kvalitní břitva na holení od značky Böker s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele s vyleptaným zlatým logem Waldorf. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + odolný plast Dodáváme v historickém balení s certifikátem pravosti.

Břitva Puma Zebrano 5/8

Krásná břitva na holení značky Puma ze Solingenu s čepelí 5/8 z kvalitní uhlíkové ocele a s rukojetí z exotického dřeva zebrano. Rukojeť má pokaždé jinou barevnou strukturu, takže každý kus je originál. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + dřevo✓ Hmotnost 43 g Dodáváme v dárkové krabičce.

J.A.D. kadeřnická břitva s vkládací žiletkou

Kovová břitva na žiletky na holení nebo na seřezávání.

Břitva Böker Edelweiss 5/8

Povedená břitva na holení s masivní 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele s vyleptaným logem Edelweiss. Rukojeť je vyrobena z elforynu jde o kvalitní materiál napodobující slonovinu. Břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + elforyn✓ Hmotnost 44 g Dodáváme v historickém dárkovém balení....

Boker břitva Wiener Scraper 4/8

Břitva na holení Böker s 4/8 palcovou čepelí s mimořádně elegantními a plynulými liniemi je vhodná na každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z uhlíkové ocele s mimořádně jemnou mikrostrukturou a rukojeť z vysoce odolného černého plastu. Dodává se s certifikátem pravosti v historickém balení.

Břitva Puma Zoll Horn 5/8

Kvalitní uhlíková břitva na holení s rukojetí z rohoviny ve velikosti 5/8 od značky Puma. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + rohovina✓ Hmotnost 65 g Dodáváme v dárkové krabičce.

Břitva Dovo Solingen Black 5/8 101581

Kvalitní břitva na holení od značky Dovo Solingen. Vhodná pro každodenní holení, vyrobená z uhlíkové oceli ve velikosti 5/8. Rukojeť je z černého plastu cellidor. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Ideální pro začátečníky✓ Materiál uhlíková ocel + odolný plast

Giesen & Forsthoff Břitva Timor Titanium 5/8

Krásná břitva na holení s čepelí z uhlíkové ocele ve velikosti 5/8. Díky titanové rukojeti patří břitva mezi lehčí. Na rukojeti je nápis Titanium. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + titan✓ Hmotnost 51 g Dodáváme v dárkové krabičce.

Břitva Ersen Solingen Ebony 5/8

Kvalitní břitva na holení značky Ersen Solingen s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s rukojetí z ebenového dřeva. Vyrobeno za použití tradičních metod. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + ebenové dřevo✓ Na čepeli je vyleptané logo Ersen Solingen Dodáváme v dárkové krabičce.

Břitva Puma Celluloid Blue 5/8

Krásná břitva na holení značky Puma ze Solingenu s čepelí 5/8 z kvalitní uhlíkové ocele a s rukojetí z modrého celluloidu. Rukojeť má pokaždé jinou barevnou strukturu, takže každý kus je originál. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + celluloid✓ Hmotnost 44 g Dodáváme v dárkové krabičce.

Böker břitva Arbolito

Böker břitva Arbolito Signature 140519 BÖKER® je německá firma, která vyrábí nože té nejvyšší kvality. Nože s pevnou čepelí, zavírací nože, kuchyňské nože a stojany si díky výjimečné kvalitě oblíbila řada zákazníků z celého světa. Všechny nože jsou vyrobeny z nejlepších, odolných materiálů a budou nepostradatelným pomocníkem doma, v dílně, na lovu i na výletě do přírody. Budou skvělým dárkem pro vaše blízké i obchodní partnery. Buďte originální, využijte možnosti gravírování a přidejte na nůž l...

Böker břitva Stainless Olive

Böker břitva Stainless Olive Signature 140507 BÖKER® je německá firma, která vyrábí nože té nejvyšší kvality. Nože s pevnou čepelí, zavírací nože, kuchyňské nože a stojany si díky výjimečné kvalitě oblíbila řada zákazníků z celého světa. Všechny nože jsou vyrobeny z nejlepších, odolných materiálů a budou nepostradatelným pomocníkem doma, v dílně, na lovu i na výletě do přírody. Budou skvělým dárkem pro vaše blízké i obchodní partnery. Buďte originální, využijte možnosti gravírování a přidejte ...

Böker břitva King Cutter

Böker břitva King Cutter Signature 140521 BÖKER® je německá firma, která vyrábí nože té nejvyšší kvality. Nože s pevnou čepelí, zavírací nože, kuchyňské nože a stojany si díky výjimečné kvalitě oblíbila řada zákazníků z celého světa. Všechny nože jsou vyrobeny z nejlepších, odolných materiálů a budou nepostradatelným pomocníkem doma, v dílně, na lovu i na výletě do přírody. Budou skvělým dárkem pro vaše blízké i obchodní partnery. Buďte originální, využijte možnosti gravírování a přidejte na nů...

Břitva Böker Stainless Black 5/8

Klasická břitva na holení značky Böker s 5/8 palcovou čepelí. Snadné a velmi dobré oholení i pro méně zkušené. Břitva je vyrobena z oceli Solingen, rukojeť je z vysoce odolného plastu. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Vhodná pro začátečníky✓ Materiál ocel Solingen + odolný plast✓ Hmotnost 40 g Dodává se s certifikátem pravosti v historickém balení....

Břitva Böker Waldorf Gold 5/8

Břitva na holení od značky Böker s 5/8 palcovou čepelí z kvalitní uhlíkové ocele potažené 24 karátovým zlatem s vyleptaným zlatým logem Waldorf. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + odolný plast✓ Hmotnost 45 g Dodáváme v historickém balení s certifikát...

Břitva Böker Silver Steel White 6/8

Povedená břitva na holení s masivní 6/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s plastovou rukojetí v barvě slonové kosti. Krček je žebrovaný povrch pro bezpečnou manipulaci. Tato břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu ve 120 jednotlivých krocích. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + kvalitní plast✓ Hmotnost 55 g Je dodávána v historickém ba...

Břitva Ralf Aust Ovangkol Wood 6/8

Kvalitní břitva na holení značky Ralf Aust Solingen s 6/8 palcovou čepelí s lesklým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele s vyleptaným logem. Rukojeť je vyrobena ze dřeva Ovangkol, které pochází ze západní Afriky a používá se hlavně na prvotřídní nábytek a podlahy. Tato břitva je vyráběna ručně v Německu. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + dřevo Ovangkol✓ Na krčku je vyražen výrobce

Břitva Dovo Solingen Pearl 5/8 41 5815

Klasická břitva na holení od značky Dovo Solingen s čepelí 5/8 z nerezové ocele a rukojetí v imitaci perleti. Rukojeť je zdobena retro logem značky Dovo. Na čepeli je zlatý vyleptaný nápis Dovo Inox. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál nerezová ocel + imitace perletí✓ Hmotnost 47 g Dodáváme v dárkové krabičce.

Břitva Dovo Solingen Grenadille 6/8 117 6815

Břitva na holení od značky Dovo Solingen se zdobenou čepelí 6/8 z prvotřídní uhlíkové ocele. Rukojeť břitvy je vyrobena ze dřeva. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + dřevo✓ Hmotnost 62 g Dodáváme v dárkové krabičce.

Břitva Dovo Solingen Prima Klang 5/8 106 5831

Kvalitní břitva na holení od značky DOVO Solingen s čepelí 5/8 z uhlíkové ocele a zdobeným ostřím. Rukojeť je z červeného dřeva. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + dřevo✓ Hmotnost 43 g Dodáváme v dárkové krabičce.

Břitva Böker Classic Anthracite Spanish Head 5/8

Břitva na holení značky Böker z kvalitní uhlíkové ocele s 5/8 palcovou čepelí zakončenou španělskou hlavou a s rukojetí z odolného plastu v antracitové barvě. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + odolný plast✓ Hmotnost 42 g Dodáváme v historickém balení s certifikátem pravosti.

Břitva Dovo Solingen Buffalo Horn 5/8 3 580

Klasická břitva na holení od značky Dovo Solingen s čepelí 5/8 z kvalitní švédské uhlíkové ocele a s rukojetí z pravého bůvolího rohu. Část čepele je zlacená. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + buvolí roh✓ Hmotnost 42 g Dodáváme v kovové dárkové krabičce. Vyrobeno v Německu v Solingenu.

Břitva Dovo Solingen Encina 6/8 119 6860

Krásná břitva na holení značky Dovo Solingen s 6/8 čepelí z uhlíkové ocele a s rukojetí ze španělského dubu. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + španělský dub✓ Hmotnost 61 g Dodáváme v dárkové krabičce.

Böker břitva H. & Co Bone

Böker břitva H. & Co Bone Signature 140503 BÖKER® je německá firma, která vyrábí nože té nejvyšší kvality. Nože s pevnou čepelí, zavírací nože, kuchyňské nože a stojany si díky výjimečné kvalitě oblíbila řada zákazníků z celého světa. Všechny nože jsou vyrobeny z nejlepších, odolných materiálů a budou nepostradatelným pomocníkem doma, v dílně, na lovu i na výletě do přírody. Budou skvělým dárkem pro vaše blízké i obchodní partnery. Buďte originální, využijte možnosti gravírování a přidejte ...

Giesen & Forsthoff Břitva Timor Real Horn 5/8

Kvalitní břitva na holení s 5/8 palcovou čepelí značky Timor. Břitva je vyrobená z uhlíkové ocele a s rukojetí z rohoviny (Tur domácí). Na čepeli je vyleptané logo Timor DeLuxe. Vyrobeno ručně v Německu za použití tradičních metod. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + rohovina✓ Hmotnost 48 g Dodáváme v dárkové krabičce....

Břitva Thiers Issard Le Dandy White 6/8

Kvalitní břitva na holení od značky Thiers Issard s 6/8 palcovou čepelí se saténovým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Le Dandy. Bílá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Tato břitva je vyráběna ručně ve Francii. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + kvalitní plast✓ Hmotnost 50 g

Břitva Ralf Aust Carbon Steel Black 6/8

Kvalitní břitva na holení značky Ralf Aust Solingen s 6/8 palcovou čepelí s lesklým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele s vyleptaným logem. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Na krčku je vyražen výrobce. Tato břitva je vyráběna ručně v Německu. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + plast✓ Hmotnost 52 g Břitvy značky Ralf Aust jsou od výrobce nabroušené a připravené ihne...

Břitva Ralf Aust Carbon Steel Black 5/8

Kvalitní břitva na holení Ralf Aust Solingen s 5/8 palcovou čepelí s lesklým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele s vyleptaným logem. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Břitvy značky Ralf Aust jsou od výrobce nabroušené a připravené ihned k použití "shave ready". Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + plast✓ Na krčku je vyražen výrobce✓ Hmotnost 41 g

Břitva Thiers Issard Le Dandy Black 6/8

Kvalitní břitva na holení od značky Thiers Issard s 6/8 palcovou čepelí se saténovým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Le Dandy. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Tato břitva je vyráběna ručně ve Francii. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + kvalitní plast✓ Délka zavřené ...

Břitva Böker Tree Brand Brown Canvas Micarta 5/8

Břitva na holení od značky Böker s 5/8 palcovou uhlíkovou čepelí a rukojetí vyrobenou z micarty. Micarta je materiál, který je kombinací plátna a pryskyřice. Je oblíbená především pro svou odolnost a pevnost. Kompletně ručně vyráběno v továrně Böker v Solingenu. Parametry:✓ 5/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + micarta✓ Hmotnost 45 g Dodáváme v historickém balení s pořa...

Nůž na dopisy - Suicide Squad: Jokerova břitva

Stylová zmenšená replika Jokerovy břitvy (a oblíbené zbraně) - nože na dopisy na motivy filmu o komiksovém týmu sebevražedných antihrdinů Suicide Squad. Oficiálně licencovaný produkt. Upozornění: jedná se o repliku, nikoli skutečnou břitvu na holení. Není vhodné pro děti a mladistvé.

Břitva Thiers Issard Evide Sonnant Extra 5/8 Micarta

Kvalitní břitva na holení značky Thiers Issard s 5/8 palcovou čepelí leštěnou do hedvábného lesku. Břitva je vyrobena z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Evide Sonnant Extra. Rukojeť je vyrobena z micarty (micarta je materiál, který je kombinací plátna a pryskyřice. Je oblíbená především pro svou odolnost a pevnost). Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Břitvy značky Thiers Issard jsou od výrobce nabroušené a připravené ih...

Břitva Thiers Issard Evide Sonnant Extra Cedar 6/8

Kvalitní břitva na holení značky Thiers Issard s 6/8 palcovou čepelí leštěnou do hedvábného lesku. Je vyrobena z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Evide Sonnant Extra. Rukojeť je vyrobena z cedrového dřeva. Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Tato břitva je vyráběna ručně ve Francii. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + cedarové dřevo✓

Efilační břitva na seřezávání vlasů - celokovová, 177 mm (998) - DUKO

Efilační břitva pro seřezávání vlasů je celokovová, můžete ji použít i pro více technik střihu. Balení obsahuje 1x břit o délce 58 mm. Vlastnosti: - ergonomický tvar nástroje umožňuje lehce a obratně kombinovat techniky střihu - seřezávání vlasů, holení vlasů na krku atd. - jednoduchý system výměny nožů Barva: černá Délka nože: 58 mm Celková délka: 177 mm

Efilační břitva na seřezávání vlasů - kovová, 197 mm (982) - DUKO

Efilační břitva pro seřezávání vlasů je kovová, můžete ji použít i pro více technik střihu. Balení obsahuje 1x břit o délce 58 mm. Vlastnosti: - ergonomický tvar nástroje umožňuje lehce a obratně kombinovat techniky střihu - seřezávání vlasů, holení vlasů na krku atd. - jednoduchý system výměny nožů Délka nože: 58 mm Celková délka: 197 mm

Břitva na seřezávání vlasů Hairway - černá (24003) + DÁREK ZDARMA

Břitva pro seřezávání vlasů Hairway, kterou je možné použít i pro více technik střihu. Součástí balení je 1x břit. Vlastnosti: - ergonomický tvar nástroje umožňuje lehce a obratně kombinovat techniky střihu - seřezávání vlasů, holení vlasů na krku atd. - atraktivní design - jednoduchý system výměny nožů Barva: černá Délka nože: 58 mm Celková délka: 180 mm

Břitva na seřezávání vlasů - 242 mm, černá (972) - DUKO

Břitva pro seřezávání vlasů kterou je možné použít i pro více technik střihu. Balení obsahuje 1x břit o délce 37 mm. Vlastnosti: - ergonomický tvar nástroje umožňuje lehce a obratně kombinovat techniky střihu - seřezávání vlasů, holení vlasů na krku atd. - jednoduchý system výměny nožů Barva: černá Délka nože: 37 mm Celková délka: 242 mm

Efilační břitva na seřezávání vlasů - nastavitelná, červená (7919) - DUKO

Efilační břitva pro seřezávání vlasů ,kterou je možné použít i pro více technik střihu. Na břitvě můžete nastavit úhel na 30, 60, 90, 120, 150, 180 a 210°. V tomto setu je 1x břitva o délce 58 mm. Vlastnosti: - ergonomický tvar nástroje umožňuje lehce a obratně kombinovat techniky střihu - seřezávání vlasů, holení vlasů na krku atd. - nastavitelný úhel 30, 60, 90, 120, 150, 180 a 210° - jednoduchý system výměny nožů Barva: červená Délka nože: 58 mm...

Kompletní sada na holení s břitvou 6/8 Thiers Issard

Sada na holení Thiers Issard s kompletním vybavením pro vyznavače holení břitvou. Sada obsahuje:✓ Břitva na holení Thiers Issard 6/8 s bílou plastovou rukojetí✓ Obtahovací řemen Thiers Issard s dřevěnou rukojetí✓ Štětka na holení Thiers Issard 21 mm s jezevčími vlasy Pure Badger✓ Nerezová miska s víkem✓ Mýdlo na holení Lavender 70 g✓ Kamenec Thiers ...

Bluebeards Revenge shavetta na holení

Břitva s vkládacím břitem je ideální, pokud by jste vždy chtěli vyzkoušet holení břitvou, ale nejste si jisti, zda se vám to bude líbit. Břitva umožňuje holení za velmi nízkou cenu, ale se skvělými výsledky. Bez údržby, kromě výměny jednorázových žiletek. V břitvě se používá polovina žiletky.

Efilační břitva na seřezávání vlasů - kovová, černá, 175 mm (988) - DUKO

Efilační břitva pro seřezávání vlasů je kovová, můžete ji použít i pro více technik střihu. Balení obsahuje 1x břit o délce 58 mm. Vlastnosti: - ergonomický tvar nástroje umožňuje lehce a obratně kombinovat techniky střihu - seřezávání vlasů, holení vlasů na krku atd. - jednoduchý system výměny nožů Barva: černá Délka nože: 58 mm Celková délka: 175 mm

Břitva na seřezávání vlasů Tondeo Fun Cut Set - černá (1102) + DÁREK ZDARMA

Břitva pro seřezávání vlasů, kterou je možné použít i pro více technik střihu. V tomto setu je 10 náhradních nožů. Délka nože: 5 mm Barva: černá Vlastnosti: - ergonomický tvar nástroje umožňuje lehce a obratně kombinovat techniky střihu - seřezávání vlasů, holení vlasů na krku atd. - atraktivní design - jednoduchý system výměny nožů - výměné náhradní nože jak klasické tak efilační Příslušenství: - 10 náhradních nožů

Chladivý a hydratační gel na holení (Shaving Gel) 100 ml

Jemný holicí gel s výtažky ze slézu a kopřivy vytváří lehkou pěnu, díky které břitva jemně klouže po pokožce. Díky tomu zabraňuje zarudnutí nebo podráždění. Gel obsahuje směs éterických olejů, které dodávají gelu jemnou mužnou vůni.

Břirva Dovo Solinge Bismarck 6/8

Kvalitní břitva na holení od firmy DOVO Solingen. Břitva s čepelí z prvotřídní uhlíkové ocele v provedení 6/8 s perleťovou rukojetí z akrylátu. Parametry:✓ 4/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + akrylát✓ Hmotnost 57 g

Biofficina Toscana Chladivý a hydratační gel na holení (Shaving Gel) 100 ml

Jemný holicí gel s výtažky ze slézu a kopřivy vytváří lehkou pěnu, díky které břitva jemně klouže po pokožce. Díky tomu zabraňuje zarudnutí nebo podráždění. Gel obsahuje směs éterických olejů, které dodávají gelu jemnou mužnou vůni.

Biofficina Toscana Chladivý a hydratační gel na holení (Shaving Gel) 100 ml

Jemný holicí gel s výtažky ze slézu a kopřivy vytváří lehkou pěnu, díky které břitva jemně klouže po pokožce. Díky tomu zabraňuje zarudnutí nebo podráždění. Gel obsahuje směs éterických olejů, které dodávají gelu jemnou mužnou vůni.

Biofficina Toscana Chladivý a hydratační gel na holení (Shaving Gel) 100 ml

Jemný holicí gel s výtažky ze slézu a kopřivy vytváří lehkou pěnu, díky které břitva jemně klouže po pokožce. Díky tomu zabraňuje zarudnutí nebo podráždění. Gel obsahuje směs éterických olejů, které dodávají gelu jemnou mužnou vůni.

Břiva Dovo Carre 6/8 6 6810

Klasická břitva na holení od značky Dovo Solingen s čepelí 6/8 z prvotřídní uhlíkové ocele a s rukojetí ze dřeva Blackwood. Parametry:✓ 6/8 palce vysoká čepel✓ Materiál uhlíková ocel + dřevo blackwood✓ Hmotnost 63 g Dodáváme v kovové dárkové krabičce. Vyrobeno v Německu v Solingenu.

Holicí shavetta černá matná

Nerezová černá břitva na žiletky na holení nebo na seřezávání vlasů. Klasickou žiletku přehněte (nejlépe v papírovém obalu) po její délce a zlomte ji na půl. Vyrobíte tak pro shavettu dva kusy žiletek.

Böker King Cutter Black dárková sada

Krásná dárková sada holicích potřeb od německé značky Böker. Vyrobeno v Německu. Sada obsahuje: - Böker břitva King Cutter Black 5/8 Břitva na holení s 5/8 palcovou čepelí z kvalitní uhlíkové ocele ze Solingenu a s rukojetí z vysoce odolného plastu, ideální i pro začátečníky. - Mýdlo na holení Tobacco (70 g) Mýdlo na holení s vůní tabáku. Lehce se rozšlehává do krémové pěny. - Böker štětka na holení Modern Black Štětka v moderním designu je vyrobena z kvalitních syntetických v...

Mühle Black RM30

Břitva na holení Mühle Solingen, černá, zlaté leptání, čepel 5/8 Kvalitní břitva pro každodenní použití, která je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro zkušené. Čepel o velikosti 5/8 je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli ze Solingenu a je zdobena zlatým leptaným logem Mühle. Po holení břitvu vždy pečlivě očistěte čistou vodou a nechte důkladně oschnout. Uchovávejte ji na suchém místě. Pro udržení své břitvy na holení v dokonalém stavu po celý ži...

Dárková sada MENROCK The Cut Throat Starter Pack (0633090057526)

Dárková sada obsahuje: Štětka na holení + Břitva + Žiletky + Krém na holení + Dárková krabice Dárková sada MEN ROCK The Cut Throat Starter Pack, která obsahuje všechny důležité produkty pro dokonalé oholení jako od profesionála přímo u vás doma. V setu najdete břitvu, štětku na holení, krém na holení, žiletky a dárkovou krabici. Skvělý dárek pro muže, který chce mít kvalitu oholení ve vlastních rukách. Vhodné i pro nováčky. Klíčové vlastnosti sady MEN ROCK The Cut Throat Sta...

A. P. Donovan Excellent Black Sandal sada s břitvou

Kompletní set na holení od A. P. Donovan obsahuje břitvu, obtahovací řemen, mýdlo a štětku na holení. Břitva je s 7/8 palcovou čepelí z japonské ocele s tvrdostí 60-63 HRC. Rukojeť je vyrobena ze santalového dřeva z Madagaskaru. Dodáváno v elegantní dřevěné dárkové krabičce. Dále je v sadě obtahovací řemen z kvalitní hovězí kůže. Mýdlo na holení má lehkou vůni mandlí a oliv. Štětka na holení má jezevčí vlasy Pure Badger, rukojeť je ze santalového dřeva....

A. P. Donovan Excellent Black Sandal sada s břitvou

Kompletní set na holení od A. P. Donovan obsahuje břitvu, obtahovací řemen, mýdlo a štětku na holení.Břitva je s 7/8 palcovou čepelí z japonské ocele s tvrdostí 60-63 HRC. Rukojeť je vyrobena ze santalového dřeva z Madagaskaru. Dodáváno v elegantní dřevěné dárkové krabičce. Dále je v sadě obtahovací řemen z kvalitní hovězí kůže. Mýdlo na holení má lehkou vůni mandlí a oliv. Štětka na holení má jezevčí vlasy Pure Badger, rukojeť je ze santalového dřeva....

Gillette Holicí strojek Gillette Mach3 + 2 náhradní břity

Dokonale hladké oholení s Gillette Mach3! Mach 3 břitva + 2 kazety 3-bladed ruční holicí systém blade a 2 kazety. Revoluční trojnásobný-blade holicí systém. 3 listy ... speciálně umístěné , oholit si postupně blíže v jednom tahu. Čím blíže, tím méně je potřeba reshave, což znamená menší podráždění. Exkluzivní DLC ™ pohodlí hrany ... každá čepel má unikátní DLC komfort hraně, takže Mach3...