Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Brio vlacek vlackodrahy vagon jerab

Nalezeno:    6 produktů

Brio WORLD ŽELEZNIČNÍ PARK 33698 Chytrý jeřáb

Vagon a jeřáb se budou hodit do každé vláčkodráhy Brio. Stále se někde staví nové budovy a po kolejích se k nim tito pomocníci nejrychleji dostanou. Bez ohledu na náklad jeřáb zvládne každou práci.

Brio Sada Brio Vláček s překladištěm pro těžbu zlata

Sada Brio Vláček s překladištěm pro těžbu zlata je sada vláčkodráhy s překladištěm která obsahuje mašinku s vagónkem, jeřáb, kterým děti můžou pomocí magnetu manipulovat s nákladem. Scénu doplňují dva průjezdy tunelem ve skále. Sada Brio Vláček s překladištěm pro těžbu zlata je sada vláčkodráhy s překladištěm která obsahuje mašinku s vagónkem, jeřáb, kterým děti můžou pomocí magnetu manipulovat s nákladem. Scénu doplňují dva průjezdy tunelem ve skále. Děti se rády zapojují do důležité práce a...

Brio Sada Vláček s překladištěm pro těžbu zlata

Sada Brio Vláček s překladištěm pro těžbu zlata je sada vláčkodráhy s překladištěm která obsahuje mašinku s vagónkem, jeřáb, kterým děti můžou pomocí magnetu manipulovat s nákladem. Scénu doplňují dva průjezdy tunelem ve skále.

Vláček dřevěné vláčkodráhy Maxim Osobní vagón

Přeprava lidí je důležitá věc, s tímto osobním vagónem se nikdy nestane, že by na někoho nezbylo místo ve vlaku. Klasický kupé vagón se vždycky hodí. Vláčkodráhy a doplňky Maxim lze kombinovat se všemi dalšími dřevěnými vláčkodráhami na trhu (Brio, Bino,Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: