Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Brio vagony

Nalezeno:    12 produktů

Brio Safari vláček

Pro rozšíření vašeho vozového parku se bude hodit i Safari vláček se dvěma vagóny. V každém vagónku může býýt přepravováno jedno zvířátko, součástí balení je žirafa a zebra.

BRIO Nákladní vlak souprava

Potřebuješ doplnit svou vláčkodráhu? Tato žlutá nákladní lokomotiva, která táhne dva vagony se dřevem, je pro to ideální! Jednotlivé vagony soupravy jsou spojeny pomocí magnetů. Obsah balení: lokomotiva, 2× vagon, dřevo. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. - Věk: 3+ - Rozměry: 27 × 5 × 3 cm - Rozměr balení: 27 × 15 × 5 cm

Brio WORLD 33888 Vláčkodráha nákladní set

Nejnovější nákladní vláček z řady vláčků BRIO, se kterým si hrály celé generace dětí. Vláček má otevírací kapotu motoru a dva vagóny. Jeden s nákladem dřeva a cisternu. Nákladní vláček BRIO je dokonale kompatibilní se všemi prvky řady Svět BRIO.

Brio Můj první vláček

Svezte se pestrobarevným vlakem. Každý vagónek nabízí nové možnosti na prozkoumání třeba pohyblivé kolárky. Vlak se napojuje za sebe z libovolné strany díky chytrému magnetu. Materiál: dřevo Sada obsahuje mašinku a dva vagony s celkovými rozměry: 216 x 34 x 49 mm Rozměry balení: 290 x 50 x 150 mm

Brio WORLD 33886 Nákladní helikoptéra

Létání helikoptérou je prostě nejlepší. Za pilotem nové hračky Nákladní helikoptéry se nachází nákladní prostor, a že se do něj vejde hodně i dva plně naložené vagóny. Všechno je připraveno, roztoč rotor tvé helikoptéry BRIO, vzlétni a vystoupej do výšky nad Světem BRIO. Specifikace: Kvalitní provedení značky Brio. Materiál: plast / dřevo. Rozměr balení: 29 × 15 × 12 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Brio WORLD 33886 Nákladní helikoptéra

Létání helikoptérou je prostě nejlepší. Za pilotem nové hračky Nákladní helikoptéry se nachází nákladní prostor, a že se do něj vejde hodně i dva plně naložené vagóny. Všechno je připraveno, roztoč rotor tvé helikoptéry BRIO, vzlétni a vystoupej do výšky nad Světem BRIO.

BRIO Můj první železniční vagón se světlem

Vagón s barevnými světly z edice pro nejmenší milovníky vláčků My First Railway . Vláček má magnetický závěs, takže na ni lze zapojit vagóny (nejsou součástí balení). Provoz vláčku je na 2LR44 baterie (také nejsou součástí balení). Mašinka je kompatibilní s ostatními Vláčkodráhami Brio. Balení obsahuje 1 vagón, který bliká třemi barvami (červená, zelená a oranžová). Vhodné pro děti od 19 měsíců.

Brio WORLD 33893 Vozík s letištními zavazadly

Tohoto jedinečného vozíku s letištními zavazadly si prostě nejde nevšimnout! Postará se, aby se zavazadla bezpečně dostala z odbavovacího místa až do letadla. Součástí Vozíku s letištními zavazadly je figurka pracovníka obsluhy, terénní vozidlo a dva vagóny. Dokonalý doplněk k ostatním hračkám BRIO s letištní tématikou.

Brio WORLD 33888 Vláčkodráha nákladní set

Nejnovější nákladní vláček z řady vláčků BRIO, se kterým si hrály celé generace dětí. Vláček má otevírací kapotu motoru a dva vagóny. Jeden s nákladem dřeva a cisternu. Nákladní vláček BRIO je dokonale kompatibilní se všemi prvky řady Svět BRIO. Specifikace: Počet kusů v balení: 7. Materiál: dřevo / plast. Vhodné pro děti od 3 let. Vláčkodráhy Brio jsou kvalitní a designově zpracované dřevěné hračky, které zaujmou nejen vaše děti.

Brio WORLD 33893 Vozík s letištními zavazadly

Tohoto jedinečného vozíku s letištními zavazadly si prostě nejde nevšimnout! Postará se, aby se zavazadla bezpečně dostala z odbavovacího místa až do letadla. Součástí Vozíku s letištními zavazadly je figurka pracovníka obsluhy, terénní vozidlo a dva vagóny. Dokonalý doplněk k ostatním hračkám BRIO s letištní tématikou. Specifikace: Kvalitní provedení značky Brio. Materiál: plast / dřevo. Rozměr balení: 27 × 15 × 5 cm. Vhodné pro děti od 3 let.

Ravensburger Dřevěný náklaďák s vagóny

Pro bezproblémový provoz letiště je servis a údržba klíčová. Cisterna s vagónem BRIO se postará, aby bylo v každém letadle mezi přistáním a odletem doplněno palivo. Jasně žlutý nákladní vůz BRIO má dřevěnou cisternu a vozík s plynovou hadicí a žebříkem. Tento krásný nákladní vůz lze použít v kombinaci se všemi herními sadami řady Svět BRIO.

Ravensburger Dřevěný vozík s letištními zavazadly

Tohoto jedinečného vozíku s letištními zavazadly si prostě nejde nevšimnout! Postará se, aby se zavazadla bezpečně dostala z odbavovacího místa až do letadla. Součástí Vozíku s letištními zavazadly je figurka pracovníka obsluhy, terénní vozidlo a dva vagóny, každý z nichž veze dokonale padnoucí zavazadlo. Dokonalý doplněk k ostatním hračkám BRIO s letištní tématikou.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: