Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bradas white line waterfall

Nalezeno:    7 produktů

BRADAS White Line 1/2" - 20m

Zahradní hadice SPRINT 3/4 \" - hadice 20 m. Třáívrstvá - vyztužená zahradní hadice z měkčeného PVC. Kvalitní hadice na vodu pro každou zahradu. Technické parametry: 1. vrstva - černé PVC vnitřní vrstva, proti UV záření, proti řasám 2. vrstva - pletená se syntetických vláken 3. vrstvy - vnější vrstva, transparentní zelená - vyrobena z měkčeného PVC Vnitřní průměr: 3/4\" Délka: 20 m.

Samonavíjecí nástěnný hadicový box Bradas WHITE LINE 1/2"

Samonavíjecí nástěnný hadicový box s délkou hadice 20 m o průměru 1/2", postřikovačem a rychlospojkami.

Pistole Exclusive WL-EN9T

WHITE LINE Pistole EXCLUSIVE Zavlažovací pistole multifunkční "EXCLUSIVE". Patentovaný způsob zavírání a otevírání proudu vody a regulace přívodu vody. Zhotovená z velice kvalitního ABS plastu. Testovaná vzduchem na tlakových přístrojích. Záruka 2 roky. Dostupná v barvě šedá s bílou. Každý výrobek ze skupiny WHITE LINE je vybaven visačkou s čárovým kódem a popisem.

Oscilační zavlažovač WL-Z21

WHITE LINE OSCILAČNÍ ZAVLAŽOVAČ až pro 375 m2. 18 - otvorový, z toho 6 regulovatelných (on/off), regulace průtoku, čistící jehla.

Kompaktní oscilační rozstřikovač WL-Z23

WHITE LINE Kompaktní oscilační rozstřikovač, rozsah až 375 m2, 16 trvanlivých trysek, jednoduchá regulace dosahu pomocí posuvných ovládačů, pružná konstrukce odolná vůči zlomení při stlačení, součástí sady je jehla pro čištění trysek.

Kovový rozstřikovač oscilační WL-Z22

WHITE LINE Kovový oscilační rozstřikovač s proměnlivou šířkou, rozsah až 375 m2, 18 pryžových trysek, regulovaná šířka kropení, regulace průtoku vody, jednoduchá regulace dosahu pomocí posuvných ovládačů, součástí sady je jehla pro čištění trysek.

Ruční zavlažovač WL-EN57

WHITE LINE RUČNÍ ZAVLAŽOVAČ WATERFALL plastový s plynulou regulací.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: