Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boston ksiltovky

Nalezeno:    17 produktů

Zephyr Kšiltovka Boston Bruins Scoundrel

Zephyr Kšiltovka Boston Bruins Scoundrel. Populární týmová kšiltovka s plochým kšiltem v barvách vašeho oblíbeného týmu od výrobce Zephyr. Na čele je kvalitně vyšité výrazné logo týmu. Universální nastavitelná velikost na pásek zajišťuje, že kšitlovka padne každému. Materiál: 65 % acryl 35% vlna Oficiálně dovezený originální produkt NHL Další kšiltovky z kolekce Big Boy Snapback naleznete zde.

Kšiltovka Boston Bruins Adidas Camo Adjustable

Kšiltovka Boston Bruins Adidas Camo Adjustable. Unstructured relaxed fit (tzn. Čelo kšiltovky nedrží tvar) Oficiálně licencovaný produkt NHL dovezený z USA

Kšiltovka Boston Bruins Zephyr Z11 Snapback žlutá

Kšiltovka Boston Bruins Zephyr Z11 Snapback žlutá. Kšiltovka typu snapback z kolekce Zephyr Z11 s nastavitelnou velikostí na pásek v zadní straně kšiltovky. Materiál: 100% polyester. Oficiálně licencovaný produkt NHL.

Kšiltovka Boston Bruins Zephyr Z11 Snapback černá

Kšiltovka Boston Bruins Zephyr Z11 Snapback černá. Kšiltovka typu snapback z kolekce Zephyr Z11 s nastavitelnou velikostí na pásek v zadní straně kšiltovky. Materiál: 100% polyester. Oficiálně licencovaný produkt NHL.

Kšiltovka Boston Bruins Zephyr Z11 Snapback šedá

Kšiltovka Boston Bruins Zephyr Z11 Snapback šedá. Kšiltovka typu snapback z kolekce Zephyr Z11 s nastavitelnou velikostí na pásek v zadní straně kšiltovky. Materiál: 100% polyester. Oficiálně licencovaný produkt NHL.

Zephyr Kšiltovka Boston Bruins Big Boy Snapback

Zephyr Kšiltovka Boston Bruins Big Boy Snapback. Populární týmová kšiltovka s plochým kšiltem od výrobce Zephyr. Na čele je kvalitně vyšité logo a název týmu. Universální nastavitelná velikost na pásek zajišťuje, že kšitlovka padne každému. Materiál: 65 % acryl 35% vlna Oficiálně dovezený originální produkt NHL Další kšiltovky z kolekce Big Boy Snapback naleznete zde.

47 Brand Kšiltovka Boston Bruins Realtree Camo

47 Brand Kšiltovka Boston Bruins Realtree Camo. Nová kolekce kšiltovek pro rok 2014 od značky '47 Brand. Na čele je kvalitně vyšité logo a název týmu. Universální nastavitelná velikost na pásek zajišťuje, že kšitlovka padne každému. Materiál: 60 % bavlna a 40% polyester Oficiálně dovezený originální produkt NHL Další kšiltovky z kolekce Realtree Camo naleznete zde.

Reebok Dětská Kšiltovka Boston Bruins Center Ice Slouch

Reebok Dětská Kšiltovka Boston Bruins Center Ice Slouch. Dětská kšiltovka z kolekce Center Ice 2015 s nastavitelnou velikostí na pásek v zadní straně kšiltovky. Materiál: 100% bavlna. Oficiálně licencovaný produkt NHL.

New Era Kšiltovka Boston Bruins NHL Team Shield 9FIFTY Snapback

New Era Kšiltovka Boston Bruins NHL Team Shield 9FIFTY Snapback. Nové kšiltovky pro léto 2016 z kolekce NHL Team Shield. Velikost je univerzální - vzadu upravitelná na pásek. Logo prošito do maximálních detailů.Složení: 100% tkaná vlna.Oficiálně licencovaný produkt NHL.

Kšiltovka Boston Bruins Adidas Slouch Mesh Back Flex Velikost: S/M

Kšiltovka Boston Bruins Adidas Slouch Mesh Back Flex Velikost: S/M. Velmi kvalitní kšiltovka značky Adidas. Jedná se o typ SLOUCH, tedy čelo kšiltovky nedrží tvar! Materiál: 65% bavlna, 35% polyester Originální NHL produkt oficiálně dovezený z USA.

Kšiltovka Boston Bruins Adidas Slouch Mesh Back Flex Velikost: L/XL

Kšiltovka Boston Bruins Adidas Slouch Mesh Back Flex Velikost: L/XL. Velmi kvalitní kšiltovka značky Adidas. Jedná se o typ SLOUCH, tedy čelo kšiltovky nedrží tvar! Materiál: 65% bavlna, 35% polyester Originální NHL produkt oficiálně dovezený z USA.

Reebok Kšiltovka - Boston Bruins Tyler Seguin Player Structured Velikost: L/XL

Reebok Kšiltovka - Boston Bruins Tyler Seguin Player Structured Velikost: L/XL. Klasický tvar populární bavlněné Structured kšiltovky s pevným kšiltem a dirkovanou zádí. s potiskem jména hráče na kšiltu a vyšívaným číslem hráče na zádi, s logem týmu na čele. Přibližná velikost: S/M – 48 – 55 cm L/XL– 55 – 63 cm

Old Time Hockey Kšiltovka Boston Bruins Streak Mesh Velikost: L/XL

Old Time Hockey Kšiltovka Boston Bruins Streak Mesh Velikost: L/XL. Letní Vintage kšiltovka od značky Old Time Hockey v týmových barvách. Kšiltovka je vyrobená z 55% bavlny, 43% polyesteru a 2% spandexu. Zadní část kšiltovky je z prodyšné síťoviny a je na ní sítotiskem logo týmu. Dvě pánské velikosti na pruž flex fit obvod: S/M: 54 - 57 cm L/XL: 58 - 62 cm Dovezený oficiální licencovaný produkt NHL.

Old Time Hockey Kšiltovka Boston Bruins Streak Mesh Velikost: S/M

Old Time Hockey Kšiltovka Boston Bruins Streak Mesh Velikost: S/M. Letní Vintage kšiltovka od značky Old Time Hockey v týmových barvách. Kšiltovka je vyrobená z 55% bavlny, 43% polyesteru a 2% spandexu. Zadní část kšiltovky je z prodyšné síťoviny a je na ní sítotiskem logo týmu. Dvě pánské velikosti na pruž flex fit obvod: S/M: 54 - 57 cm L/XL: 58 - 62 cm Dovezený oficiální licencovaný produkt NHL.

Kšiltovka New Era 940W Essntl Jrsy BOSRED Černá

Kšiltovka New Era 940W Essntl Jrsy BOSRED. Oblíbený model 940 kšiltovek New Era se strukturovanou, pevnou šestipanelovou korunku, která kopíruje tvar hlavy. Zadní panely čepice jsou otevřené a spojené nastavitelným páskem. V přední části kšiltovky je vyšité teamové 3D logo Boston Red Sox. Materiál: 96% Polyester, 4% Spandex

Kšiltovka New Era 940 Seas hthr aframe trucker BOSRED Červená

Kšiltovka New Era 940 Seas hthr aframe trucker BOSRED. Oblíbený model 940 kšiltovek New Era se strukturovanou, pevnou šestipanelovou korunku, která kopíruje tvar hlavy. Zadní panely čepice jsou otevřené a spojené nastavitelným páskem. V přední části kšiltovky je vyšité teamové 3D logo Boston Red. Materiál: 100% bavlna.