Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boccia titanium trend 3122 10

Nalezeno:    7 produktů

Boccia Titanium 3122-10

* Pouzdro: titan * Ciferník: analogový * Řemínek: titan * Typ strojku: QUARTZ - baterie * Vodotěsnost: 50M * Sklo: minerální * Luminiscence: ručičky * Osazení: není * Tvar pouzdra: kulatý * Styl: klasické * Rozměry: 29 x 35 x 7 mm * Funkce: Datumovka

Více informací
od 3 490 Kč
Koupit nejlevněji

Boccia Titanium 3122-11

* Pouzdro: titan * Ciferník: analogový * Řemínek: titan * Typ strojku: QUARTZ - baterie * Vodotěsnost: 50M * Sklo: minerální * Luminiscence: ručičky * Osazení: není * Tvar pouzdra: kulatý * Styl: klasické * Rozměry: 29 x 35 x 7 mm * Funkce: Datumovka

Více informací
od 3 790 Kč
Koupit nejlevněji

Boccia Titanium Trend 3122-10

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3122-10 jsou elegantní hodinky, které budou zdobit každé ženské zápěstí. Mají titanové pouzdro s bílým ciferníkem, na kterém jsou umístěny černé číslice a stříbrné ručičky. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3122-11

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3122-11 jsou elegantní hodinky, které budou zdobit každé ženské zápěstí. Mají pozlacené pouzdro s bílým ciferníkem, na kterém jsou umístěny černé číslice a zlaté ručičky. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje stříbrný titanový náramek, který je po okraji zdobený zlatem. Jsou voděodolné do 5 ATM.

Boccia Titanium Trend 3165-10

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3165-10 jsou luxusní hodinky, které budou slušet všem ženám. Jelikož jsou celé vyrobeny z titanu, jsou nesmírně lehké. Oválné pouzdro ve stříbrné barvě ukrývá perleťový ciferník s bílým okrajem, na němž jsou stříbrné číslice. Hodinky drží na ruce díky titanovému náramku ve stříbrné barvě. Jsou voděodolné do 5 ATM (sprchování).

Boccia Titanium Trend 3760-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3760-01 budou zdobit každou moderní ženu, která chce být něčím výjimečná. Titanové hodinky jsou celé potaženy vrstvou růžového zlata. Na modrém ciferníku je kromě klasického ukazatele času i ukazatel dne v týdnu, datum a hodina. Jsou voděodolné do 10 ATM, takže se nic nestane, i  když si je vezmete do bazénu.

Boccia Titanium Trend 3224-01

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3224-01 jsou moderním doplňkem, který uvítá každá žena. Mají titanové pouzdro, ve kterém se nachází bílý ciferník se stříbrnými sudými čísly, indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje náramek ve stříbrné barvě. Jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Trend 3224-02

Dámské hodinky Boccia Titanium Trend 3224-02 jsou moderním doplňkem, který uvítá každá žena. Mají titanové pouzdro s pozlacenou lunetou, ve kterém se nachází perleťově bílý ciferník se zlatými sudými čísly, indexy a ručičkami. Na pozici třetí hodiny je umístěná datumovka. Na pouzdro navazuje náramek, jehož vnější část je ve stříbrné barvě a vnitřní pás v barvě zlaté. Jsou voděodolné do 10 ATM.

Boccia Titanium Trend 3215-03

Elegantní dámské hodinky Boccia Titanium Ceramic 3215-03 majírůžovo-zlatý nádech. V těchto barvách je i náramek doplněný bílými keramickými dílky. Výrazný je ciferník v bílé perleti, doplněn číslicemi a indexy v růžovo-zlaté barvě. Na pravé straně je umístěna datumovka. Díky bílé lunetě a safírovému sklíčku jsou hodinky vysoce odolné proti poškození a poškrábaní. Díky voděodolnosti do 10 ATM je nemusíte sundávat ani při návštěvě bazénu....