Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boccia titanium panske hodinky 3583 01

Nalezeno:    22 produktů

Boccia Titanium Dress 3583-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům tak lehké, že je na ruce ani necítíte. Zároveň jsou ale i vysoce odolné. Díky klasickému vzhledu s černým analogovým ciferníkem a efektivním páskem se hodinky hodí ke každému outfitu.

Boccia Titanium Dress 3583-02

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům tak lehké, že je na ruce ani necítíte. Zároveň jsou ale i vysoce odolné. Díky klasickému vzhledu s tmavým analogovým ciferníkem a efektivním páskem se hodinky hodí ke každému outfitu.

Boccia Titanium Dress 3757-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium, které mají pouzdro z titanu a řemínek z kvalitní kůže. Hodinky disponují datumovkou, stopkami a oddělenou sekundovou ručičkou. Hodinky jsou lehké a mají dobře čitelný ciferník. Hodinky jsou vybaveny švýcarským strojkem Ronda.

Boccia Titanium Style 3585-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium, které mají pouzdro z titanu a řemínek z kvalitní kůže. Hodinky jsou lehké a mají dobře čitelný ciferník.

Boccia Titanium Trend 3586-01

Elegantní automatické pánské hodinky Boccia Titanium, které mají pouzdro z titanu a řemínek z kvalitní kůže. Hodinky jsou lehké a mají dobře čitelný ciferník.

Boccia Titanium Sport 3549-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům tak lehké, že je na ruce ani necítíte. Zároveň jsou ale i vysoce odolné. Díky sportovnímu vzhledu s černým analogovým ciferníkem a titanovému tahu se hodinky hodí ke každému outfitu.

Boccia Titanium Style 3538-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům tak lehké, že je na ruce ani necítíte. Zároveň jsou ale i vysoce odolné. Díky klasickému vzhledu s bílým analogovým ciferníkem a efektivním páskem se hodinky hodí ke každému outfitu.

Boccia Titanium Outside 604-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům tak lehké, že je na ruce ani necítíte. Zároveň jsou ale i vysoce odolné. Díky klasickému vzhledu s bílým analogovým ciferníkem a efektivním páskem se hodinky hodí ke každému outfitu.

Boccia Titanium Sport 3773-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům tak lehké, že je na ruce ani necítíte. Zároveň jsou ale i vysoce odolné. Hodinky s černým ciferníkem ve sportovním stylu disponují tachymetrem, datumovkou nebo stopkami.

Boccia Titanium Outside 3606-01

Pánské hodinky Boccia Titanium 3606–01 jsou novinkou roku 2017. Jde o hodinky, které se vyznačují svým přehledným, ale i elegantním designem. Hodinky disponují safírovým sklíčkem a vodotěsností 50 m. Titanové pouzdro s bílým ciferníkem drží na zápěstí díky černému koženému řemínku.

Boccia Titanium Outside 3776-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům tak lehké, že je na ruce ani necítíte. Zároveň jsou ale i vysoce odolné. Díky modernímu vzhledu s černým analogovým ciferníkem a koženým řemínkem se hodinky hodí ke každému outfitu. Hodinky navíc disponují datumovkou, stopkami, vodotěsností až do 100 metrů nebo luminiscenčními ručičkami i indexy.

Boccia Titanium Royce 3605-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium zaujmou čistým a jednoduchým provedením. Decentní titanový řemínek a dobře čitelný ciferník v tmavě modrém provedení, společně s titanovým pouzdrem, tvoří doplněk pro jakoukoli příležitost. Dopřejte si kvalitu a eleganci v podobě hodinek Boccia Titanium.

Boccia Titanium Royce 3592-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium zaujmou čistým a jednoduchým provedením. Sekundová ručka obíhá ve vlastním ciferníku. Decentní kožený řemínek a dobře čitelný ciferník z hodinek dělá vhodný doplněk pro jakoukoli příležitost.

Boccia Titanium Superslim 3588-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium zaujmou čistým a jednoduchým provedením. Klasický kožený řemínek a dobře čitelný ciferník s pouzdrem v barvě stříbra z hodinek dělá vhodný doplněk pro jakoukoli příležitost.

Boccia Titanium Superslim 3587-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium zaujmou čistým a jednoduchým provedením. Klasický kožený řemínek a dobře čitelný ciferník s pouzdrem v barvě stříbra z hodinek dělá vhodný doplněk pro jakoukoli příležitost.

Boccia Titanium Superslim 3607-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium zaujmou čistým a jednoduchým provedením. Nejzajímavějším prvkem je tmavý ciferník s hedvábným odleskem. Na něm najdete klasický čas a okénko datumovky. Po celém obvodu jsou umístěné stříbrné indexy, které ladí s pouzdrem stejné barvy.

Boccia Titanium Sport 3756-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium zaujmou čistým a jednoduchým provedením. Decentní kožený řemínek a dobře čitelný ciferník s chronografy a datumovkou z hodinek dělá vhodný doplněk pro jakoukoli příležitost.

Boccia Titanium Sport 3581-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům nejen neobvykle lehké, ale hlavně odolné proti poškození. Pouzdro a řemínek ve stříbrné barvě skvěle kontrastují s černým ciferníkem. Celek doplňují bílé ručičky a indexy a datumovka na pravé straně ciferníku.

Boccia Titanium Sport 3597-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium z řady Sport zaujmou čistým a stylovým provedením. Přehledný modrý ciferník je dobře čitelný i za zhoršených světelných podmínek díky luminiscenci ruček a indexů.

Boccia Titanium Ceramic 3764-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou tím pravým doplňkem pro každého gentlemana. Kombinace keramiky a titanu je velmi efektní a doplní váš denní i večerní outfit. Černý ciferník se světlými ručičkami a indexy disponuje také nepostradatelnou datumovkou a stopkami.

Boccia Titanium Sport 3599-01

Elegantní pánské hodinky Boccia Titanium z řady Sport zaujmou čistým a stylovým provedením. Přehledný černý ciferník je dobře čitelný i za zhoršených světelných podmínek díky luminiscenci ruček a indexů. Hodinky jsou vybaveny datumovkou a hodí se ke sportovnímu, ale i elegantnímu outfitu.

Boccia Titanium Dress 3580-01

Pánské hodinky Boccia Titanium jsou díky použitým materiálům tak lehké, že je na ruce ani necítíte. Zároveň jsou ale i vysoce odolné. Díky klasickému vzhledu s černým analogovým ciferníkem a efektivním páskem se hodinky hodí ke každému outfitu. Minimalistický vzhled je v kurzu, vsaďte na něj i vy!