Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bible k prvnimu svatemu prijimani

Nalezeno:    8 produktů

Arias panenka jako dárek ke křtinám, prvnímu svatému přijímání, biřmování, svatební panenka

  K této panence nyní obdržíte dárek - španělskou dětskou deku MORA® pro miminka do kočárku o velikosti 80x110cm. Více informací o akci naleznete ZDE.

Kapesník ozdobný saténový (1 ks)

Saténový kapesník je jako stvořený k prvnímu svatému přijímání a ke křtu. V jeho rohu najdete výšivku. Okraje jsou ozdobně lemované. Kapesník se z jedné strany jemně leskne.

Perly na šňůře Ø4 mm (10 m)

Korálky lze použit k vázání dárků, zdobení kytic, šatů a doplňků pro nevěsty či k prvnímu svatému přijímání. Návin 43 m je pouze orientační, jednotlivé cívky mohou obsahovat různé náviny, jejichž rozmezí může být max. 5 m.

Perly na šňůře Ø5 mm (35 m)

[Plastové korálky na šňůře zajímavě vyniknou jako svatební dekorace do květinových vazeb, na auta, tabule či židle. Jsou vhodné i k balení dárků a prvnímu svatému přijímání. U růžové barvy je návin 35 m.]

Perly na šňůře Ø5 mm 2. jakost (40 m)

Plastové korálky na šňůře zajímavě vyniknou jako svatební dekorace do květinových vazeb, na auta, tabule či židle. Jsou vhodné i k balení dárků a prvnímu svatému přijímání. Korálky jsou ve 2. jakosti, protože jsou místy lehce nažloutlé.

Poprvé u Ježíšova stolu. Pokračování velké cesty - Sophie de Mullenheim

Dárková kniha k prvnímu svatému přijímání. Stručně a přehledně shrnuje mešní liturgii a svátost smíření. Je doplněna malými katechezemi a svědectvími ze života svatých (Tarsicius, Terezička...) Dále obsahuje základní modlitby a další texty.

Dětský saténový motýlek

Saténový motýlek, kterého chlapci využijí k různým slavnostním příležitostem, jako jsou rodinné oslavy, návštěva divadla, k prvnímu svatému příjímání, mohou si s ním jít i pro vysvědčení. Dá se přizpůsobit různým šířkám krku. Nejdelší délka motýlka okolo krku je 49 cm. Tato délka se dá zkrátit na potřebnou velikost, aby motýlek přesně seděl. Zapínání je kovové, pásek je ze saténu.

Dětský saténový motýlek (1 ks)

Každý správný muž nosí motýlka již od dětství. Vždyť každý chlapec chce vypadat jako dospělák. Saténového motýlka chlapci využijí k různým slavnostním příležitostem jako jsou rodinné oslavy, návštěva divadla, k prvnímu svatému příjímání, mohou si s ním jít pro vysvědčení. Motýlek je složený ze dvou - spodní je černý, díky němu je tvar pevně vyztužený. Dá se přizpůsobit různým šířkám krku. Nejdelší délka motýlka okolo krku je 49 cm. Tato délka se dá zkrátit na potřebnou velikost, aby motýlek pře...