Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bentime 007

Nalezeno:    56 produktů

Bentime 007-9MB-PT12084E - SLEVA

Hodinky jsou ve slevě z důvodu poškrábaného dýnka.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-11983A

Hodinky značky Bentime skvěle doplní váš volnočasový outfit. Na světlém ciferníku se nachází pouze jednoduché ručičky s indexy a logo značky. Dopřejte si stylové hodinky Bentime, které vám budou dělat každodenního společníka.

Bentime Pánské analogové hodinky 007-9MA-11399C

Hodinky značky Bentime se skvěle hodí k volnočasovému outfitu. Ciferník zdobí 3 designové chronografy, datumovka a luminiscenční ručičky s indexy. Skvěle vypadající celek završuje pouzdro v návaznosti na kožený řemínek. Dopřejte si hodinky Bentime, které vás nezklamou.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-12007A

Hodinky značky Bentime skvěle doplní váš volnočasový outfit. Na čistě bílém ciferníku se krásně vyjímají třpytivé kamínky, které se zatřpytí při každém vašem pohybu rukou, elegantní ručičky a základní indexy. Dopřejte si stylové hodinky Bentime, které váš outfit doladí k dokonalosti.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-11718A

Hodinky značky Bentime skvěle doplní váš volnočasový outfit. Na světlém ciferníku se nachází tři designové chronografy, třpytivé kamínky, elegantní ručičky a výrazné indexy. Hodinky jsou kompletně vyrobeny z obecného kovu.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-11718B

Hodinky značky Bentime skvěle doplní váš volnočasový outfit. Na světlém ciferníku se nachází tři designové chronografy, třpytivé kamínky, zlacené ručičky a výrazné indexy. Hodinky jsou kompletně vyrobeny z obecného kovu.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-12100C

Hodinky značky Bentime skvěle doplní váš volnočasový outfit. Světlý ciferník je zdoben třpytivými kamínky a zlacenými ručičkami s indexy. Díky celozlatému provedení hodinky působí dojmem, že máte na zápěstí připnutý luxusní šperk.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-PT610122A

Hodinky z dílny značky Bentime si zamilujete pro jejich osobitý design. Kovové pouzdro obsahuje minimalistický ciferník s vsazeným zirkonem na dvanácté pozici. Samozřejmostí je kvalitní minerální sklíčko, které ochrání ciferník před menšími nárazy.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-PT610413A

Hodinky z dílny značky Bentime si zamilujete pro jejich osobitý design. Kovové pouzdro obsahuje minimalistický ciferník, který upoutá především efektním motivem rozkvetlé květiny. Samozřejmostí je kvalitní minerální sklíčko, které ochrání ciferník před menšími nárazy.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-PT710160B

Libujete si ve třpytivých doplňcích, které snadno upoutají pozornost vašeho okolí? Hodinky z dílny značky Bentime jsou tím pravým pro Vás. Kovové pouzdro po celém obvodu lemují blyštivé zirkony, které tak dodávají hodinkám luxusní vzhled.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-11956B

Hodinky značky Bentime skvěle doplní váš volnočasový outfit. Na světlém ciferníku se nachází pouze pozlacené jednoduché ručičky s indexy a logo značky. Hodinky, s růžově zlacenou lunetou, která je osazena skleněnými kamínky, jsou kompletně vyrobeny z obecného kovu.

Bentime Dámské květinové hodinky 007-9MB-PT610119A

Máte v oblibě doplňky, které hýří barvami? Pak jsou pro vás tím pravým hodinky z dílny oblíbené značky Bentime. Jejich ciferník oplývá množstvím rozkvetlých květin, které podtrhnou přirozené půvaby každé dámy a dělají z tohoto modelu opravdu nepřehlédnutelný kousek.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-PT12084B

Hodinky značky Bentime pro ženy, které si potrpí na stylové doplňky. Na první pohled vás určitě upoutá celozlaté provedení pouzdra a dokonale přizpůsobivého milánského tahu. Zlatý ciferník působí velice luxusním dojmem a nachází se na něm zlacené ručičky s indexy.

Bentime Dámské květinové hodinky 007-9MB-PT11894X

Zdobíte se ráda trendy doplňky v líbivém svěžím designu? Tím pravým jsou hodinky z dílny oblíbené značky Bentime. Na jejich bělostném ciferníku rozkvétají něžné květy magnolie, které podtrhnou přirozené půvaby každé dámy a dělají z tohoto modelu opravdu nepřehlédnutelný kousek.

Bentime Dámské květinové hodinky 007-9MB-PT12084E

Zdobíte se ráda trendy doplňky v líbivém svěžím designu? Tím pravým jsou hodinky z dílny oblíbené značky Bentime. Na jejich bělostném ciferníku rozkvétají něžné zlaté květy, které podtrhnou přirozené půvaby každé dámy a dělají z tohoto modelu opravdu nepřehlédnutelný kousek.

Bentime Dámské analogové hodinky 007-9MB-PT710145A

Hodinky z dílny značky Bentime jsou správnou volbou pro každou ženu, která si libuje ve vkusných doplňcích. Kovové pouzdro svrchu kryje kvalitní minerální sklíčko. Bělostný ciferník obsahuje drobné ručičky a čitelné indexy. S pouzdrem je ladně propojen stylový tah ve stříbrné barvě.

Bentime Dámské hodinky s diamantem 007-9MB-PT12024A

Bentime Dámské hodinky s diamantem 007-9MB-PT12024A.V krabičce najdete certifikát o pravosti diamantu.

Bentime Dámské hodinky s diamantem 007-9MB-PT12024D

Bentime Dámské hodinky s diamantem 007-9MB-PT12024D.V krabičce najdete certifikát o pravosti diamantu.

Bentime Dámské hodinky s diamantem 007-9MB-PT12024A

Bentime Dámské hodinky s diamantem 007-9MB-PT12024A.V krabičce najdete certifikát o pravosti diamantu.

Bentime Dámské hodinky s diamantem 007-9MB-PT12024A

Diamanty jsou věčné. Propadněte jejich podmanivému kouzlu i vy a připněte si na zápěstí dámské hodinky z dílny oblíbené značky Bentime. Jejich světlý ciferník sází na klasický vzhled – zdobí ho úzké stříbrné ručičky a indexy, které dokonale ladí se stejnobarevným pouzdrem.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: