Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Beaphar trink fit exoti 50ml

Nalezeno:    11 produktů

Beaphar Kapky Trink Fit vitamínové 50ml

Přípravek k obohacení pitné vody a podpoření stavby kostí a opeření. Doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Obsahuje hodnotné minerály, které jsou nepostradatelné pro zdraví ptáků. Pravidelným podáváním lze předejít nepříjemnému svědění, které je výsledkem nedostatku určitých minerálů. Dávkování: přidávejte 15 kapek denně do 20 ml pitné vody. Jakostní znaky: vlhkost 96%, popeloviny 1,2%, vitamín C 199 mg / kg.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Beaphar minerální kapky Trink Fit exoti 50ml

Vitamínové kapky pro ptactvo. Preventivní péče v podobě kapek zajišťuje zdravý kosterní systém a krásné peří.

Beaphar minerální kapky Trink Fit exoti 50ml

Minerální kapky pro exoty. Obsahují minerální látky, které jsou nepostradatelné pro zdraví ptáků. Pravidelným podáváním lze předejít nepříjemnému svědění, které je výsledkem nedostatku určitých minerálů a minerálních solíJakostní znaky: vlhkost 96%, popeloviny 1,2%, vitam...

Beaphar minerální kapky Trink Fit exoti 50ml

Doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Obsahuje hodnotné minerály, které jsou nepostradatelné pro zdraví ptáků.

BEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 50ml

BEAPHAR Trink + Fit pro hlodavce 50mlVitamínový roztok pro malé hlodavceSpecifikace produktuobsahuje hodnotné minerály a stopové prvky, které zaručují zdravý vývoj organismu hlodavcůvhodné také ke zkvalitnění pitné vodypřidávejte 15 kapek denně do 20 ml pitné vodyDalší parametrySložení: vitamíny, minerální látky. Jakostní znaky: vlhkost 96%, hrubé popeloviny 1,2%, jód 95 ml / l, mangan 2900 ml / l, zinek 3700 ml / l, vitamín C 500 mg / l, kobalt 2,5 mg / l.

Beaphar TRINK + FIT pro hlodavce - 50ml

Vitamínový roztok pro malé hlodavce - doplňkové krmivo pro hlodavce. Obsahuje hodnotné minerály a stopové prvky, které zaručují zdravý vývoj organismu hlodavců. Používá se ke zkvalitnění pitné vody.

Beaphar minerální kapky Trink Fit hlodavci 50ml

Minerální kapky pro exoty. Obsahují minerální látky, které jsou nepostradatelné pro zdraví ptáků. Pravidelným podáváním lze předejít nepříjemnému svědění, které je výsledkem nedostatku určitých minerálů a minerálních solíJakostní znaky:  vlhkost 96%, popeloviny 1,2%, ...

Beaphar minerální kapky Trink Fit hlodavci 50ml

Vitamínový roztok pro malé hlodavce - doplňkové krmivo pro hlodavce.

Beaphar ptáci TRINK + FIT pro ptáky - 50ml

Doplňkové krmivo pro okrasné ptactvo. Obsahuje hodnotné minerály, které jsou nepostradatelné pro zdraví ptáků. Pravidelným podáváním lze předejít nepříjemnému svědění, které je výsledkem nedostatku určitých minerálů. Preventivní péče v podobě kapek zajišťující zdravý kosterní systém a překrásné peří. Nezbytný doplněk stravy, ve které chybí vitamín C a vápník. Obsahuje extrakt z ostružin.