Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Batohy ferrino

Nalezeno:    94 produktů

Ferrino X-Track Bottle Holder Black odnímatelný obal na láhev pro batohy černý

Praktický obal na láhev s reflexními logy, umožňující snadné uchycení na batoh nebo držení v ruce. Odnímatelný kompresní popruh je zárukou maximální stability během sportovních aktivit. Vyvinuto pro všechny typy batohů Ferrino, ale zejména pro batohy X- TRACK.

Ferrino X-Track Case Black přídavná kapsa na batohy černá

Přídavná kapsa na osobní věci s reflexními logy, elastický vnitřek je zárukou maximální stability během sportovních aktivit. Vyvinuto pro všechny typy batohů Ferrino, ale zejména pro batohy řady X- TRACK.

Ferrino SECURITY BELT Červená

Ferrino SECURITY BELT nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní pásek Ferrino SECURITY BELT s kapsou pro uložení peněz nebo dokladů.

Ferrino SECURITY BELT red Hnědá

Ferrino SECURITY BELT red Hnědá nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní pásek Ferrino SECURITY BELT s kapsou pro uložení peněz nebo dokladů.

Ferrino TRANSALP 55 LADY

Ferrino TRANSALP 55 LADY nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh TRANSALP 55 LADY NEW Ferrino je pevný batoh uzpůsobený anatomii ženského těla s mnoha kapsami a čelním vstupem do hlavní komory batohu.

Ferrino COVER 0 Žlutá

Ferrino COVER 0 Žlutá nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 0 15/30lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino CARRIER COVER

Ferrino CARRIER COVER nakupujte v sekci Dámské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktická ochrana Ferrino CARRIER COVER proti dešti / větru vhodná nejen pro model Wombat, ale i Caribou a další modely s pevnou konstrukcí.

Ferrino COVER 0 Zelená

Ferrino COVER 0 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 0 15/30lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino COVER 1 Zelená

Ferrino COVER 1 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 1 25/50lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino COVER 1 Žlutá

Ferrino COVER 1 Žlutá nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 1 25/50lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino COVER 2 Žlutá

Ferrino COVER 2 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 2 45/90lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino POUCH LARGE

Ferrino POUCH LARGE nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino BUSTA IMPERMEABILE L je vodotěsné pouzdro na doklady, mapy. Pouzdro je vybavené poutkem pro snadné nošení.

Ferrino POUCH MEDIUM

Ferrino POUCH MEDIUM nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino BUSTA IMPERMEABILE M je vodotěsné pouzdro na doklady, mapy. Pouzdro je vybavené poutkem pro snadné nošení.

Ferrino POUCH SMALL

Ferrino POUCH SMALL nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino BUSTA IMPERMEABILE S je vodotěsné pouzdro na doklady, mapy. Pouzdro je vybavené poutkem pro snadné nošení.

Ferrino HANEDA blue Červená

Ferrino HANEDA blue nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ultralehký transportní obal Ferrino HANEDA na košile vhodný nejen na služební cesty. Specifikace: - Vnitřní deska pro usnadnění skládání košil s instrukcemi - Uzavírání na suchý zip

Ferrino X-belt

Ferrino X-belt nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Běžecký pásek Ferrino X-belt je lehký a pohodlný. Zadní část pásku je vyrobena z elastické síťoviny, takže zde můžete uschovat svůj smartphone, peníze či klíče. Zip je opatřen reflexními prvky.

Ferrino AQUASTOP M

Ferrino AQUASTOP M nakupujte v sekci Vodní vaky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Obal Ferrino AQUASTOP M jodotěsný obal (loďák), ideální na vodní sporty ze zpevněného nylonu AQUASTOP s PVC zátěrem a zavařeným švem. Rotační uzavírání s přezkou zaučující maximální vodotěsnost.

Ferrino AQUASTOP S

Ferrino AQUASTOP S nakupujte v sekci Vodní vaky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Obal Ferrino AQUASTOP S jodotěsný obal (loďák), ideální na vodní sporty ze zpevněného nylonu AQUASTOP s PVC zátěrem a zavařeným švem. Rotační uzavírání s přezkou zaučující maximální vodotěsnost.

Ferrino AQUASTOP XS

Ferrino AQUASTOP XS nakupujte v sekci Vodní vaky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Vodotěsný obal Ferrino AQUASTOP XS jodotěsný obal (loďák), ideální na vodní sporty ze zpevněného nylonu AQUASTOP s PVC zátěrem a zavařeným švem. Rotační uzavírání s přezkou zaučující maximální vodotěsnost.

Kapsa Ferrino DRAKE 72116

Kapsa Ferrino DRAKE 72116 nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino DRAKE je bezpečnostní kapsa v tělové barvě s 2 odděleními na zip. Ideální jako skrytý obal na peníze, cestovní doklady a kreditní karty. Zadní část je vyrobena ze speciálního materiálu T.N.T. - anti - perspirant.

Ferrino Maxtrix I.

Ferrino Maxtrix I. nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní kapsa Ferrino Matrix je na krk. Diskrétní provedení, hlavní kapsa na suchý zip, přední na klasický zip. Zadní část z příjemného materiálu Anti-Perspiration T. N. T. Úprava s RFID Bloker technologií.

Ferrino SHIELD

Ferrino SHIELD nakupujte v sekci Příruční tašky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní podpaždní „tělové“ pouzdro na dokumenty Ferrino SHIELD. Specifikace: - Dva regulovatelné úchyty pro lepší zajištění - Zadní část z super prodyšného materiálu T.N.T. - Vhodné pro uschování peněz, dokladů, a kreditních karet - Dvě oddělení na zip...

Ferrino BABY CARRIER SUN COVER Black

Ferrino BABY CARRIER SUN COVER nakupujte v sekci Dětské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ochrana proti slunci Ferrino BABY CARRIER SUN COVER je vhodná pro modely Caribou a Wombat z Polyesteru 200D s vklady ze síťoviny. Dodáváno v praktickém obalu.

Ferrino X-EASY Červená

Ferrino X-EASY nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ledvinka Ferrino X-EASY je malá ledvinka s anatomickým tvarováním a držákem pro jednu lahev. Vhodná pro cyklistiku i běh.

Ferrino Cover Regular pláštěnka na batoh 50/90l Zelená

Ferrino Cover Regular pláštěnka na batoh 50/90l nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER REGULAR 50/90lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino Cover Regular pláštěnka na batoh 50/90l Žlutá

Ferrino Cover Regular pláštěnka na batoh 50/90l Žlutá nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER REGULAR 50/90lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino X-TRACK CASE Černá

Ferrino X-TRACK CASE nakupujte v sekci Příruční tašky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Kapsa na věci Ferrino X-TRACK CASE je kapsa na osobní věci s reflexními logy. Elastický vnitřek je zárukou maximální stability během sportovních aktivit.

Kapsa na láhev FERRINO X-Track Bottle Holder

Kapsa na láhev FERRINO X-Track Bottle Holder je praktický doplněk ke všem batohům Ferrino, zejména však k modelům X-Track. Kapsu jednoduše k ramennímu popruhu připnete a svou láhev máte jednoduše na dosah, aniž byste batoh museli sundávat ze zad. Láhev je bezpečně zajištěna pevným poutkem. Maximální pohodlí obstarává velmi nízká hmotnost kapsy. Při cestách za tmy nebo snížené viditelnosti jistě oceníte reflexní prvky. Kapsa na ramenní popruh FERRINO X-Track Case představuje skvělé rozšíření úlo...

Ferrino Anouk černá Černá

Ferrino Anouk černá nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino anouk je pouzdro na dokumenty, skrytý bezpečnostní obal na peníze, cestovní doklady, dokumenty a kreditní karty. Zadní část je vyrobena ze speciálního materiálu T.N.T. - anti - perspirant. MATERIÁLY: Supertex ®: Použitý materiál - Materiál extrémní pevnosti . Vyniká vysok...

Ferrino Anouk písková Sand

Ferrino Anouk písková sand nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino anouk je pouzdro na dokumenty, skrytý bezpečnostní obal na peníze, cestovní doklady, dokumenty a kreditní karty. Zadní část je vyrobena ze speciálního materiálu T.N.T. - anti - perspirant. MATERIÁLY: Supertex ®: Použitý materiál - Materiál extrémní pevnosti . Vynik...

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 Modrá

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Vodotěsné pouzdro na mobilní telefon Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 z termoplastického polyuretanu a se systémem zavírání ABS. Průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon.

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 10 X 18 Modrá

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 10 X 18 nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro na mobilní telefon Ferrino TPU WATERPROOF BAG 10 X 18 z termoplastického polyuretanu a se systémem zavírání ABS. Průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon.

Ferrino X-TRACK BOTTLE HOLDER Černá

Ferrino X-TRACK BOTTLE HOLDER nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický obal na láhev Ferrino X-TRACK BOTTLE HOLDER je obal s reflexními logy, umožňující snadné uchycení na batoh nebo držení v ruce. Odnímatelný kompresní popruh je zárukou maximální stability během sportovních aktivit. Vyvinuto pro všechny typy batohů Ferrino, ale zejména pro batohy X- TRACK.

Ferrino Aere

Ferrino Aere nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní kapsa Ferino Aere je bezpečnostní kapsa v tělové barvě s jedním oddělením na zip. Ideální jako skrytý bezpečnostní obal na peníze, cestovní doklady a kreditní karty. Zadní část je vyrobena ze speciálního materiálu T.N.T. - anti - perspirant. Specifikace: bavlna 100% bavlna s RIPSTOPovou úpra...

Ferrino LA CRUZ 22 Šedá

Ferrino LA CRUZ 22 nakupujte v sekci Sportovní tašky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Batoh Ferrino LA CRUZ 22 je praktický batoh s polstrovanou přihrádkou na notebook. Má polstrovaná a prošívaná záda a také polstrované a prošívané ramenní popruhy z prodyšného materiálu. Batoh obsahuje polstrovanou kapsu na notebook (max. 15.6") a přední kapsu s vnitřním organizérem.

Ferrino Core 30 Černá

Ferrino Core 30 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Batoh Ferrino Core je městský a volnočasový batoh s polstrovaným zádovým systémem a ramenními popruhy. Velká hlavní komora a spousta kapes pojme mnoho věcí a zároveň zachová pořádek mezi nimi. Specifikace: Hmotnost: 500 g Objem: 30 l Rozměry: 49x30x22 cm Materiál: 210D HD Invisible R...

Ferrino IBIS Černá

Ferrino IBIS nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ledvinka Ferrino IBIS je praktická jednoduchá ledvinka, ale funkční ledvinka s horním otvíráním pro snadnější přístup. Specifikace: - Bezpečnostní zadní kapsa a kapsa čelní - 2 boční kapsy na bederním pásu - Čelní kapsa - Samostatná vnitřní kapsa - Oddělitelné neoprenové...

Kapsa na ramenní popruh FERRINO X-Track Case

Kapsa na ramenní popruh FERRINO X-Track Case je praktický doplněk ke všem batohům Ferrino, zejména však k modelům X-Track. Kapsu jednoduše k ramennímu popruhu připnete a své osobní věci máte jednoduše na dosah, aniž byste batoh museli sundávat ze zad. Obsah je bezpečně zajištěn pevným zipem. Maximální pohodlí obstarává velmi nízká hmotnost kapsy. Při cestách za tmy nebo snížené viditelnosti jistě oceníte reflexní prvky. Kapsa na ramenní popruh FERRINO X-Track Case představuje skvělé rozšíření ú...

Ferrino X-Flat Černá

Ferrino X-Flat nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ledvinka Ferrino X-Flat je praktická běžecká ledvinka na nejnutnější maličkosti. Vyrobena z lehkého, ale odolného materiálu, vnitřní část je opatřena jemnou, rychleschnoucí síťovinou. Dvě kapsičky jsou opatřeny zipem s reflexními prvky. Specifikace: Lehká a odolná ledvinka Reflexní zipy Dvě kapsy ...

Ferrino X-HYPER Červená

Ferrino X-HYPER nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ledvinka Ferrino X-HYPER s ergonomickým tvarem a kapsami na dvě lahve. Ideální pro cyklistiku a běh. Specifikace: - dvě kapsy (jedna ze síťoviny) - kroužek na klíče - části, které jsou v kontaktu s tělem, ze síťoviny - reflexní logo a proužky...

Ferrino X-SPEEDY Červená

Ferrino X-SPEEDY nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ledvinka Ferrino X-SPEEDY s ergonomickým tvarem a kapsou na láhev určená pro cyklistiku a běh. Specifikace: - častí ledvinky, které jsou v kontaktu s tělem, ze síťoviny - dvě kapsy (jedna ze síťoviny) - kroužek na klíče - reflexní logo - píšťalka...

Ferrino X-TRACK 20 black Černá

Ferrino X-TRACK 20 black nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Trailový batoh Ferrino X-TRACK 20 je pro střední a dlouhé vzdálenosti s délkově přizpůsobitelnými ramenními popruhy. Systém komprese batohu v průběhu nošení. Specifikace: materiál: Nylon Dobby hmotnost: 580 g rozměry: 45 x 30 x 30 cm objem: 20 l ...

Ferrino Spark 13 Černá

Ferrino Spark 13 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický batoh Ferrino Spark 13 je vhodný na širokou škálu outdoorových aktivit. Hlavní prostorná komora pojme potřebné vybavení, do bočních kapes z elastické síťoviny se pohodlně vejde lahev s pitím. Přiléhavý zádový systém z prodyšného pěnového materiálu zaručuje komfort a fixaci. Bederní pás i ramenní popruhy mají otvory, které zabezpečují lepší ventilaci.

Ferrino Spark 13 Červená

Ferrino Spark 13 Červená nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický batoh Ferrino Spark 13 je vhodný na širokou škálu outdoorových aktivit. Hlavní prostorná komora pojme potřebné vybavení, do bočních kapes z elastické síťoviny se pohodlně vejde lahev s pitím. Přiléhavý zádový systém z prodyšného pěnového materiálu zaručuje komfort a fixaci. Bederní pás i ramenní popruhy mají otvory, které zabezpečují lepší ventilaci.

Ferrino Spark 13 Zelená

Ferrino Spark 13 Zelená nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický batoh Ferrino Spark 13 je vhodný na širokou škálu outdoorových aktivit. Hlavní prostorná komora pojme potřebné vybavení, do bočních kapes z elastické síťoviny se pohodlně vejde lahev s pitím. Přiléhavý zádový systém z prodyšného pěnového materiálu zaručuje komfort a fixaci. Bederní pás i ramenní popruhy mají otvory, které zabezpečují lepší ventilaci.

Ferrino Spark 23 Černá

Ferrino Spark 23 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický batoh Ferrino Spark 23 je vhodný na širokou škálu outdoorových aktivit. Hlavní prostorná komora pojme potřebné vybavení, do bočních kapes z elastické síťoviny se pohodlně vejde lahev s pitím. Přiléhavý zádový systém z prodyšného pěnového materiálu zaručuje komfort a fixaci. Bederní pás i ramenní popruhy mají otvory, které zabezpečují lepší ventilaci.

Ferrino Spark 23 Červená

Ferrino Spark 23 Červená nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický batoh Ferrino Spark 23 je vhodný na širokou škálu outdoorových aktivit. Hlavní prostorná komora pojme potřebné vybavení, do bočních kapes z elastické síťoviny se pohodlně vejde lahev s pitím. Přiléhavý zádový systém z prodyšného pěnového materiálu zaručuje komfort a fixaci. Bederní pás i ramenní popruhy mají otvory, které zabezpečují lepší ventilaci.

Ferrino Spark 23 Zelená

Ferrino Spark 23 Zelená nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický batoh Ferrino Spark 23 je vhodný na širokou škálu outdoorových aktivit. Hlavní prostorná komora pojme potřebné vybavení, do bočních kapes z elastické síťoviny se pohodlně vejde lahev s pitím. Přiléhavý zádový systém z prodyšného pěnového materiálu zaručuje komfort a fixaci. Bederní pás i ramenní popruhy mají otvory, které zabezpečují lepší ventilaci.

Ferrino TIKAL 30 Černá

Ferrino TIKAL 30 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Cestovní taška Ferrino TIKAL 30 je 30 litrová cestovní taška se snadnou úpravou na batoh o rozměrech palubního zavazadla. Nosný systém : - Odnímatelný ramenní popruh - Dvě polstrovaná zesílená madla - Ramenní popruhy s možností ukrytí - Polstro...

Ferrino CARGO Bag

Ferrino CARGO Bag nakupujte v sekci Sportovní tašky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Cestovní taška Ferrino CARGO BAG je cestovní 100 litrová taška s pomocnými kolečky ideální na dlouhé cesty s nepromokavým PVC zátěrem. Specifikace: - Anatomicky tvarovaný ramenní popruh s vycpávkami - Zpevněná madla - Dvě boční kapsy - Snadno přístupný zpevn...

Ferrino UXMAL 30 Černá

Ferrino UXMAL 30 nakupujte v sekci Sportovní tašky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Batoh s výsuvnou rukojetí Ferrino UXMAL 30 je vhodný jako palubní zavazadlo do letadla. Nosný systém : - Výsuvná rukojeť s možností výškového nastavení - Dvě madla s odnímatelným polstrováním Kapsy : - Vnitřní b...

Ferrino UXMAL 30 Modrá

Ferrino UXMAL 30 Modrá nakupujte v sekci Sportovní tašky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Batoh s výsuvnou rukojetí Ferrino UXMAL 30 je vhodný jako palubní zavazadlo do letadla. Nosný systém : - Výsuvná rukojeť s možností výškového nastavení - Dvě madla s odnímatelným polstrováním Kapsy : - Vni...

FERRINO BAIXA modrý 30l Modrá

FERRINO BAIXA modrý 30l nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ultralehký batoh Ferrino BAIXA je sbalitelný do integrované ledvinky pro snadný transport ve sbaleném stavu. Nosný systém: - Ergonomické prodyšné ramenní popruhy - Odnímatelný bederní pás Kapsy: - Čelní kapsa - Bezpeč...

Ferrino X TRACK black 15l Černá

Ferrino X TRACK black 15l nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Běžecký batoh Ferrino X-TRACK 15 je velmi komfortní lehký batoh ideální pro běh, cyklistiku a další aktivity v přírodě. Nosný systém : - Ergonomické a prodyšné ramenní popruhy Kapsy : - Prostorná kapsa ze síťoviny na bederním pásu

Taška cestovní Ferrino CUZCO 80 černá Černá

Taška cestovní Ferrino CUZCO 80 černá nakupujte v sekci Sportovní tašky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Cestovní kufr Ferrino CUZCO 80 je kufr na kolečkách s výsuvnou rukojetí a s možností úpravy na batoh. NOSNÝ SYSTÉM: - Výsuvná rukojeť s možností výškového nastavení - Polstrovaná záda přídavného batůžku/čelní kapsy i vlastního batohu - R...

Ferrino ESPRIT 25 Červená

Ferrino ESPRIT 25 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh Ferrino Esprit 25 má unikátní zádový systém D.N.S., který zajišťuje maximální odvětrání díky volnému pohybu vzduchu mezi zády a batohem. Batoh má vstup jak z horní, tak ze spodní části. Má úchyty na teleskopické hole, cepín, sněžnice nebo snowboard a je kompatibilní s vakem na vodu. Ideální pro vysokohorskou turistiku. Specifika...

Ferrino FITZROY 22 Černá

Ferrino FITZROY 22 nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Víceúčelový batoh Ferrino FITZROY 22 je vybavený mnoha příslušenstvím, vhodný pro všechny aktivity v horách. Specifikace: - nastavitelná a odnímatelná duralová zádová výztuž - horní nastavení ramenních popruhů - polstrované a ergonomické ramenní popruhy a bederní pás z ...

Ferrino MISSION 25 Červená

Ferrino MISSION 25 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Batoh na tablet Ferrino MISSION 25 je praktický batůžek s polstrovanou kapsou na tablet v oblasti zad se snadným přístupem. Mnoho kapes Vám usnadní snadný přehled v osobních věcech. Nosný systém: - Polstrovaná záda z prodyšného materiálu - Polstrované a prodyšné ramenní ...

Ferrino Wombat modrý Modrá

Ferrino Wombat modrý nakupujte v sekci Dámské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Velmi komfortní sedačka Ferrino WOMBAT na dítě. Vhodná pro děti, které dokážou sedět bez pomoci ( cca od 6 měsíců ) do hmotnosti dítěte 20 kg. Výškově stavitelný zádový systém i sedák dítěte, bezpečnostní pásy s pojistkou, prostorné kapsy. Nosný systém : - Posuvný zádový systém S.E.A.

FERRINO TRIOLET 48+5 šedý

FERRINO TRIOLET 48+5 šedý nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Horolezecký batoh Ferrino TRIOLET 48+5 je batoh s technickým a ergonomickým vybavením, který tento batoh přeurčuje pro všechny horolezecké a další aktivity v přírodě. Nosný systém: - Záda A.C.T. - Vyjmutelný polyethylenový zádový panel s duralovými výztuhami...

Ferrino Transalp modrý 60l Modrá

Ferrino Transalp modrý 60l Modrá nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh Ferrino TRANSALP 60 NEW je velkoobjemový dvoukomorový turistický batoh s velkým množstvím kapes, vstupem do hlavní komory z přední strany, pláštěnkou a úchyty na teleskopické hole. Nosný systém : - Zádový systém D.E.A. - Záda z prodyšného materiálu – Ramenní popruh...

Ferrino FINISTERRE 28 black Černá

Ferrino FINISTERRE 28 black nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh Ferrino FINISTERRE 28 jednoduchého střihu s maximální výbavou a super prodyšným odvětráním zad D.N.S. Vlastnosti: Hmotnost: 1.55 kg Rozměry: 65x34x25 cm Objem: 28 l Kapsy: Kapsa ve víku batohu Bezpečnostn...

Ferrino TRANSALP 80 červený Červená

Ferrino TRANSALP 80 červený nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Batoh Ferrino TRANSALP 80 NEW je velkoobjemový dvoukomorový turistický batoh s velkým množstvím kapes, vstupem do hlavní komory z přední strany, pláštěnkou a úchyty na teleskopické hole. Nosný systém : - Zádový systém D.E.A. - Záda z prodyšného materiálu – Ramenní popruhy s horními stab...

Ferrino TRANSALP 100l red Červená

Ferrino TRANSALP 100l red nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh Ferrino TRANSALP 100 NEW je velkoobjemový dvoukomorový turistický batoh s velkým množstvím kapes, vstupem do hlavní komory z přední strany, pláštěnkou a úchyty na teleskopické hole. Nosný systém : - Zádový systém D.E.A. - Záda z prodyšného materiálu – Ramenní popruh...

Ferrino Finisterre 48 černý Černá

Ferrino Finisterre 48 černý nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh Ferrino FINISTERRE 48 je batoh jednoduchého střihu s maximální výbavou a super prodyšným odvětráním zad D.N.S. Nosný systém: - Záda D.N.S. - Ramenní popruhy s horními stabilizačními dotahy Kapsy: ...

Ferrino Transalp modrý 80l Modrá

Ferrino Transalp modrý 80l Modrá nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Batoh Ferrino TRANSALP 80 NEW je velkoobjemový dvoukomorový turistický batoh s velkým množstvím kapes, vstupem do hlavní komory z přední strany, pláštěnkou a úchyty na teleskopické hole. Nosný systém : - Zádový systém D.E.A. - Záda z prodyšného materiálu – Ramenní popruhy s horními...

Ferrino TRANSALP 60l New červený Červená

Ferrino TRANSALP 60l New červený nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh Ferrino TRANSALP 60 NEW je velkoobjemový dvoukomorový turistický batoh s velkým množstvím kapes, vstupem do hlavní komory z přední strany, pláštěnkou a úchyty na teleskopické hole. Nosný systém : - Zádový systém D.E.A. - Záda z prodyšného materiálu – Ramenní popruh...

Ferrino batoh Finisterre Nero 38l Černá

Ferrino batoh Finisterre Nero 38l nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh Ferrino FINISTERRE 38 je batoh jednoduchého střihu s maximální výbavou a super prodyšným odvětráním zad D.N.S. Nosný systém: - Záda D.N.S. - Ramenní popruhy s horními stabilizačními dotahy Kapsy:

Ferrino FINISTERRE 30l LADY red Červená

Ferrino FINISTERRE 30l LADY red nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh Ferrino FINISTERRE 30 LADY jednoduchého střihu s maximální výbavou a super prodyšným odvětráním zad D.N.S. Ramenní popruhy a bederní pás jsou speciálně upravené pro ženy. Vlastnosti: Hmotnost: 1.6 kg Rozměry: 65x34x25 cm Objem: 30 l

Ferrino X Ride Red 10l Červená

Ferrino X Ride Red 10l nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Lehký kompaktní batoh Ferrino X-RIDE 10 je určený pro běh a cyklistiku. Nosný systém: - super-prodyšný zádový systém ze síťoviny - ergonomické ramenní popruhy a bederní pás z prodyšné síťoviny Úložný prostor: ...

Ferrino ZEPHYR 12+3l černý Černá

Ferrino ZEPHYR 12+3l černý nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Plně vybavený batoh Ferrino ZEPHYR 12+3 je určený pro běh, horské kolo a lehké trekingové aktivity. D.N.S. ventilační systém zajišťuje dokonalé odvětrání zad. Zádový systém: - zádový systém D.N.S. - ergonomické ramenní popruhy ze síťoviny - ergonomick...

Ferrino ZEPHYR 12+3l černý Červená

Ferrino ZEPHYR 12+3l černý Červená nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Plně vybavený batoh Ferrino ZEPHYR 12+3 je určený pro běh, horské kolo a lehké trekingové aktivity. D.N.S. ventilační systém zajišťuje dokonalé odvětrání zad. Zádový systém: - zádový systém D.N.S. - ergonomické ramenní popruhy ze síťoviny - er...

FERRINO Zephyr 17+3 černý Modrá

FERRINO Zephyr 17+3 černý nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Plně vybavený batoh Ferrino ZEPHYR 17+3 je určený pro běh, horské kolo a lehké trekingové aktivity. D.N.S. ventilační systém zajišťuje dokonalé odvětrání zad. Zádový systém: - zádový systém D.N.S. - ergonomické ramenní popruhy ze síťoviny ...

FERRINO Zephyr 17+3 černý Zelená

FERRINO Zephyr 17+3 černý Zelená nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Plně vybavený batoh Ferrino ZEPHYR 17+3 je určený pro běh, horské kolo a lehké trekingové aktivity. D.N.S. ventilační systém zajišťuje dokonalé odvětrání zad. Zádový systém: - zádový systém D.N.S. - ergonomické ramenní popruhy ze síťoviny

Ferrino ZEPHYR 22+3 red Červená

Ferrino ZEPHYR 22+3 red nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Plně vybavený batoh Ferrino ZEPHYR 22+3 je určený pro běh, horské kolo a lehké trekingové aktivity. D.N.S. ventilační systém zajišťuje dokonalé odvětrání zad. Zádový systém: - zádový systém D.N.S. - ergonomické ramenní popruhy ze síťoviny ...

Ferrino ZEPHYR 22+3 green Zelená

Ferrino ZEPHYR 22+3 green Zelená nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Plně vybavený batoh Ferrino ZEPHYR 22+3 je určený pro běh, horské kolo a lehké trekingové aktivity. D.N.S. ventilační systém zajišťuje dokonalé odvětrání zad. Zádový systém: - zádový systém D.N.S. - ergonomické ramenní popruhy ze síťoviny

Ferrino OVERLAND 65+10 black Černá

Ferrino OVERLAND 65+10 black nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Batoh Ferrino OVERLAND 65+10 je trekový batoh, který je kompletně vybavený vším, co potřebuje náročný trekker při svém putování krajinou Nosný systém: - zádový panel D.E.A. z velice prodyšné síťoviny - ergonomické, polstrované a přošívané ramenní popruhy a bederní pás z prodyšné tkaniny Úložný...

Ferrino LYNX černý 30l Černá

Ferrino LYNX černý 30l nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Touringový batoh Ferrino LYNX 30 je lehký multifunkční batoh se širokou škálou výbavy. Možnost úprav vnitřních kapes a úchytů a množství vnějších úchytů na materiál. Prostorné stretchové kapsy, spodní kapsa na mačky nebo lano, čelní kapsa na lopatu, vnitřní kapsa na madlo lopaty a sondu, kapsička na uschování bederáku. Možnost uchycení lyží z boku nebo čel...

Ferrino LYNX 30 orange Oranžová

Ferrino LYNX 30 orange Oranžová nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Touringový batoh Ferrino LYNX 30 je lehký multifunkční batoh se širokou škálou výbavy. Možnost úprav vnitřních kapes a úchytů a množství vnějších úchytů na materiál. Prostorné stretchové kapsy, spodní kapsa na mačky nebo lano, čelní kapsa na lopatu, vnitřní kapsa na madlo lopaty a sondu, kapsička na uschování bederáku. Možnost uchycení lyží z boku...

Ferrino LYNX 20 černý Černá

Ferrino LYNX 20 černý nakupujte v sekci Skialpové batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Touringový batoh Ferrino LYNX 20 je ultralehký a velmi pevný ski touringový batoh vhodný na závody. Systém pro rychlé uvolnění lyží z batohu. Systém pro rychlé odepnutí rameních popruhů. Vnitřní úchyt na lopatu a lavinovou sondu. Úchyt na cepín. Spodní dobře přístupná kapsa na mačky. Možnost snadného uchycení láhve na ramenní popruh. ...