Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Baterie optima

Nalezeno:    148 produktů

Vanová baterie podlahová Optima Optima se sprchovým setem OPBVANBAT002

Vanová podlahová baterie OPTIMA v hranatém designu je určena k volně stojícím vanám. Součástí balení je také sprchové příslušenství a speciální těleso nutné pro instalaci.

Vanová baterie podlahová Optima Optima se sprchovým setem OPBVANBAT003

Vanová podlahová baterie OPTIMA je určena k volně stojícím vanám. Součástí balení je také sprchové příslušenství a speciální těleso nutné pro instalaci.

Dřezová baterie stojánková Optima Valeta s otočným raménkem VA280

Dřezové baterie do kuchyně jsou vyráběny již v mnoha variantách. Jednou z nich je i baterie Optima Valeta s vyšším otočným raménkem, stojánková, páková.

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Optima Duela s otočným raménkem DU282

Stojánková baterie Optima Duela stylového, jednoduchého, ale i elegantního designu, který překoná i veškeré módní trendy.

Sprchová baterie podomítková Optima Sofie včetně podomítkového tělesa SO010

Elegantní nástěnná sprchová baterie OPTIMA včetně podomítkového tělesa, je díky svému unikátnímu designu vhodnou volbou do každé koupelny.

Vanová baterie podomítková Optima Sofie včetně podomítkového tělesa SO015

Elegantní nástěnná vanová baterie OPTIMA včetně podomítkového tělesa, je díky svému modernímu designu vhodnou volbou do každé koupelny.

Bidetová baterie stojánková Optima Sofie s výpustí SO135

Elegantní bidetová baterie OPTIMA stojánková, je díky svému unikátnímu designu vhodným výběrem do každé koupelny.

Umyvadlová baterie stojánková Optima Sofie bez výpusti SO071

Elegantní umyvadlová baterie OPTIMA stojánková, bez výpusti, je díky svému unikátnímu designu vhodnou volbou pro ty, kteří se chtějí trochu lišit.

Vanová baterie podlahová Optima Optima se sprchovým setem OPBVANBAT001

Elegantní podlahová vanová baterie OPTIMA je určená k volně stojícím vanám v prostoru. Svým dokonalým designem baterie na první pohled zaujme každého návštěvníka koupelny. Pro praktické použití je baterie vybavená také sprchovým setem.

Bidetová baterie stojánková Optima Duela s výpustí DU235

Stojánková, páková bidetová baterie značky Optima s výpustí slouží k očistě intimních částí těla, na konci raménka je opatřena kloubem pro nastavení směru proudu vody.

Bidetová baterie stojánková Optima Donata s výpustí DO235

Bidetová baterie značky Optima ze série Donata slouží k očistě intimních částí těla, na konci raménka je opatřena kloubem pro nastavení směru proudu vody. Pro kompletnost Vaší koupelny si můžete k baterii vybrat i například koupelnové doplňky stejné série.

Bidetová baterie stojánková Optima Valeta s výpustí VA235

Bidetová baterie značky Optima série Valeta s výpustí slouží k očistě intimních částí těla. Na konci raménka je opatřena kloubem pro nastavení směru proudu vody. Baterii této série lze navíc doplnit o další produkty ze stejné série.

Umyvadlová baterie stojánková Optima Duela bez výpusti DU271

Umyvadlová, stojánková, páková baterie bez výpusti Baterie značky Optima jsou vybaveny dvoupolohovou značkovou keramickou kartuší s EKO funkcemi. Zaručují nižší spotřebu vody. U baterií lze nastavit maximální teplotu vody a zajistit tak ochranu proti opaření a s tím i související úsporu nákladů. Dvoupolohová kartuše umožňuje nastavení ...

Sprchová baterie podomítková Optima Duela včetně podomítkového tělesa DU210

Sprchová baterie značky Optima podomítková, páková, včetně podomítkového tělesa slouží k ovládání sprchy, má jen jeden výstup, na který se připojí ruční nebo horní sprcha. Baterie s dvoupolohovou značkovou kartuší s EKO funkcemi zaručuje nižší spotřebu vody. Lze u ní nastavit maximální teplotu vody a zajistit tak ochranu proti op...

Sprchová baterie podomítková Optima Donata včetně podomítkového tělesa DO210

Sprchová podomítková baterie značky Optima série Donata, páková, včetně podomítkového tělesa slouží k ovládání sprchy, má jen jeden výstup, na který se připojí ruční nebo horní sprcha. Baterie s dvoupolohovou značkovou kartuší s EKO funkcemi zaručuje nižší spotřebu vody. Lze u ní nastavit maximální teplotu vody a zajistit ...

Sprchová baterie podomítková Optima Valeta včetně podomítkového tělesa VA210

Sprchová podomítková baterie značky Optima série Valeta, páková, včetně podomítkového tělesa slouží k ovládání sprchy, má jen jeden výstup, na který se připojí ruční nebo horní sprcha. Baterie s dvoupolohovou značkovou kartuší s EKO funkcemi zaručuje nižší spotřebu vody. Lze u ní nastavit maximální teplotu vody a zajistit ...

Vanová baterie podlahová Optima Optima se sprchovým setem OPBVANBATRIC

Vanová podlahová baterie Ricordi je určena k volně stojícím vanám do prostoru. Tato baterie se skládá z vanové nástěnné baterie a podlahového napojení, na které se baterie nainstaluje. Výsledkem je tato skvělá baterie v retro designu!

Dřezová baterie stojánková Optima Optima s vytahovací sprškou OPS293

Dřezová baterie, páková, stojánková, s vyšším zahnutým raménkem jednoduchého a přesto efektního designu. Součástí baterie je vytahovací sprška, která je praktická například při manipulaci s objemnějším nádobím, pro napouštění nádob apod.

Umyvadlová baterie stojánková Optima Duela bez výpusti DU279

Umyvadlová, stojánková, páková baterie bez výpusti značky Optima působí díky boční páce velmi elegantním dojmem a hodí se tak do každé koupelny.

Umyvadlová baterie stojánková Optima Valeta bez výpusti VA271

Umyvadlová, stojánková, páková baterie bez výpusti série Valeta značky Optima je vybavena dvoupolohovou značkovou keramickou kartuší s EKO funkcemi. Zaručuje nižší spotřebu vody. U baterií lze nastavit maximální teplotu vody a zajistit tak ochranu proti opaření a s tím i související úsporu nákladů. Dvoupolohová kartuše umožňuje nastavení...

Vanová baterie podomítková Optima Donata včetně podomítkového tělesa DO215

Vanová baterie podomítková, páková, včetně podomítkového tělesa značky Optima ze série Donata umožňuje komfortní ovládání dosažitelné z jakéhokoliv místa ve vaně. Navíc nepřekáží raménko baterie při napouštění vody, to nahrazuje napouštěcí tryska umístěná v ovládání výpusti vany. I přes ná...

Vanová baterie podomítková Optima Duela včetně podomítkového tělesa DU215

Vanová baterie podomítková, páková, včetně podomítkového tělesa značky Optima umožňuje komfortní ovládání dosažitelné z jakéhokoliv místa ve vaně. Navíc nepřekáží raménko baterie při napouštění vody, to nahrazuje napouštěcí tryska umístěná v ovládání výpusti vany. I přes název "vanová" se...

Vanová baterie podomítková Optima Valeta včetně podomítkového tělesa VA215

Vanová baterie podomítková, páková, včetně podomítkového tělesa značky Optima ze série Valeta umožňuje komfortní ovládání dosažitelné z jakéhokoliv místa ve vaně. Navíc nepřekáží raménko baterie při napouštění vody, to nahrazuje napouštěcí tryska umístěná v ovládání výpusti vany. I přes ná...

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Optima Lavela kratší výtok LA287

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Dřezová baterie s otočným ramínkem v délce 17 cm.

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Optima Sofie s otočným raménkem SO180

Dřezové baterie do kuchyně jsou vyráběny již v mnoha variantách. Jednou z nich je i baterie klasická, stojánková, páková, vysoká s otočným raménkem.

Dřezová - umyvadlová baterie stojánková Optima Lavela delší výtok LA282

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Dřezová baterie s otočným ramínkem v délce 22 cm.

Bidetová baterie stojánková Optima Lavela s výpustí LA235

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Bidetová baterie je vybavena flexibilním perlátorem, který umožňuje usměrnit proud tekoucí vody dle potřeby.

Sprchová baterie podomítková Optima Lavela včetně podomítkového tělesa LA210

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Baterie je dodávána včetně podomítkového tělesa.

Vanová baterie podomítková Optima Levanta včetně podomítkového tělesa LE215

Pro baterie Levanta v trendy hranatém designu jsou typické jednoduché tvary a pohodlné a snadné ovládání díky otvoru v páce. Vanová baterie je dodávána včetně podomítkového tělesa. Doporučujeme kombinovat se sprchovým příslušenstvím v hranatém designu a také s koupelnovými doplňky Donata.

Sprchová baterie podomítková Optima Levanta včetně podomítkového tělesa LE210

Pro baterie Levanta v trendy hranatém designu jsou typické jednoduché tvary a pohodlné a snadné ovládání díky otvoru v páce. Sprchová baterie je dodávána včetně podomítkového tělesa. Doporučujeme kombinovat se sprchovým příslušenstvím v hranatém designu a také s koupelnovými doplňky Donata.

Vanová baterie podomítková Optima Lavela včetně podomítkového tělesa LA215

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Vanová baterie je dodávána včetně podomítkového tělesa a je vybavena ergonomickým otočným přepínačem, který umožňuje snadné ovládání i mokrou rukou díky ergonomickému tvaru.

Bidetová baterie stojánková Optima Levanta s výpustí LE235

Pro baterie Levanta v trendy hranatém designu jsou typické jednoduché tvary a pohodlné a snadné ovládání díky otvoru v páce. Doporučujeme kombinovat s hranatými koupelnovými doplňky Donata.

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Optima Valeta bez výpusti VA285

Vysoká umyvadlová baterie Valeta je vybavena dvoupolohovou EKO kartuší, která umožňuje nastavení průtoku vody na 50% nebo 100 %. Ze série Valeta si k baterii můžete nakoupit i například koupelnové doplňky.

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Optima Levanta bez výpusti LE285

Vysokou umyvadlovou stojánkovou baterii doporučujeme kombinovat s umyvadly na desku. Hranatá baterie vypadá krásně v kombinaci s umyvadlem se zaoblenými hranami. Jako vhodné koupelnové doplňky lze zvolit sérii Donata v hranatém designu.

Umyvadlová baterie stojánková Optima Donata bez výpusti DO271

Umyvadlová stojánková baterie Donata (bez výpusti), s hladkým tělem a zářivým, odolným povrchem v chromovém provedení, je praktická a elegantní, vhodná do každé koupelny. Baterie je vybavena dvoupolohovou značkovou keramickou kartuší s EKO funkcemi. Zaručuje nižší spotřebu vody a tím i úsporu nákladů. U baterií lze nastavit maximáln&iac...

Vysoká umyvadlová baterie stojánková Optima Sofie bez výpusti SO085

Tuto vysokou stojánkovou baterii doporučujeme kombinovat s umyvadly na desku. Na rozdíl od klasických umyvadlových stojánkových baterií, které se instalují na umyvadlo, se vysoké baterie umisťují vedle umyvadla, takže si můžete sami zvolit, kam přesně baterii dáte, podle toho, jak je to pro vás pohodlné.

Umyvadlová baterie stojánková Optima Lavela bez výpusti LA271

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Umyvadlovou stojánkovou baterii je možné použít také v kombinaci s lékařskou pákou (vhodné např. do bezbariérových koupelen).

Umyvadlová baterie stojánková Optima Levanta bez výpusti LE271

Díky kvalitnímu celochromovému provedení, pohodlnému pákovému ovládání a spolehlivému mechanickému směšování teplé a studené vody, patří tato cenově dostupná stojánková baterie k nejvyhledávanějším na trhu. Její designová čistota a elegantní geometrické tvary dodají každému umyvadlu punc...

Vanová baterie podomítková Optima Cube Way včetně podomítkového tělesa CU215

Nová série baterií Cube Way se vyznačuje jedinečným designem, který dokonale harmonizuje hranaté prvky se zaoblenými hranami.

Sprchová baterie podomítková Optima Cube Way včetně podomítkového tělesa CU210

Nová série baterií Cube Way se vyznačuje jedinečným designem, který dokonale harmonizuje hranaté prvky se zaoblenými hranami.

Bidetová baterie stojánková Optima Cube Way s výpustí CU235

Nová série baterií Cube Way se vyznačuje jedinečným designem, který dokonale harmonizuje hranaté prvky se zaoblenými hranami.

Umyvadlová baterie nástěnná Optima Sofie včetně podomítkového tělesa SO101

V balení obě krycí nástěnné destičky. Je tedy možné zvolit hranatou nebo kulatou variantu, např. podle ostatních zařizovacích předmětů v koupelně. Vhodné použít např. s umyvadly na desku.

Dřezová baterie stojánková Optima Duela s vytahovací sprškou, 2 proudy DU283

Dřezové baterie do kuchyně jsou vyráběny již v mnoha variantách. Stojánková, páková baterie Optima Duela obsahuje praktickou vytahovací spršku a umožňuje tím použití dvou proudů.

Vanová baterie nástěnná Optima Sofie bez sprchového setu, 150 mm SO022

Elegantní nástěnná vanová baterie OPTIMA bez sprchového setu, s roztečí 150 mm, je díky svému unikátnímu designu vhodný výběr do každé koupelny.

Sprchová baterie nástěnná Optima Sofie bez sprchového setu, 150 mm SO168

Elegantní nástěnná sprchová baterie OPTIMA bez sprchového setu, s roztečí 150 mm, je díky svému unikátnímu designu vhodnou volbou do každé koupelny.

Dřezová baterie stojánková Optima Optima s vytahovací sprškou, 2 proudy OPS176

Dřezová baterie Optima pro všechny milovníky moderního designu. Baterie má praktickou spršku pro pohodlnou manipulaci. Vhodná je např. pro oplachování dřezu nebo napouštění vody do hrnce. Sprška je navíc vybavena dvěma proudy - normální proud a sprcha. Využití této baterie a její přednosti si můžete detailně prohlédnout níže na našem videu.

Sprchová baterie nástěnná Optima Optima bez sprchového setu, 150 mm SIKOBST268

Novásprchová termostatická baterie Optima se značkovou termostatickou kartuší Vernet zaručuje komfortní a bezpečné užívání. Díky termostatu je nastavenapožadovaná teplota vody, která je udržována po celou dobu sprchování. Jak správně namontovat termostatickou baterii a jak jí používat, můžete shlédnout níže v našem videu.

Vanová baterie nástěnná Optima Optima bez sprchového setu, 150 mm SIKOBST222

Nová vanová termostatická baterie Optima se značkovou termostatickou kartuší Vernet zaručuje komfortní a bezpečné užívání. Díky termostatu je nastavena požadovaná teplota vody, která je udržována po celou dobu sprchování. Jak správně namontovat termostatickou vanovou baterii a jak jí používat, můžete shlédnout níže v našem videu.

Sprchová baterie nástěnná Optima Duela bez sprchového setu, 150 mm DU268

Sprchová baterie značky Optima nástěnná, páková, bez sprchového setu s dvoupolohovou značkovou kartuší s EKO funkcemi. Zaručuje nižší spotřebu vody. U baterií lze nastavit maximální teplotu vody a zajistit tak ochranu proti opaření a s tím i související úsporu nákladů. Dvoupolohová kartuše umožňuje nastavení průtoku vody na 50% nebo 100 %. Bat...

Sprchová baterie nástěnná Optima Valeta bez sprchového setu, 150 mm VA268

Sprchová nástěnná baterie značky Optima série Valeta, páková, bez sprchového setu s dvoupolohovou značkovou kartuší s EKO funkcemi. Zaručuje nižší spotřebu vody. U baterií lze nastavit maximální teplotu vody a zajistit tak ochranu proti opaření a s tím i související úsporu nákladů. Dvoupolohová kartuše umožňuje nastavení průtoku vody na...

Sprchová baterie nástěnná Optima Donata bez sprchového setu, 150 mm DO268

Sprchová baterie značky Optima nástěnná, páková, bez sprchového setu s dvoupolohovou značkovou kartuší s EKO funkcemi. Zaručuje nižší spotřebu vody. U baterií lze nastavit maximální teplotu vody a zajistit tak ochranu proti opaření a s tím i související úsporu nákladů. Dvoupolohová kartuše umožňuje nastavení průtoku vody na 50% nebo 100 %. Bat...

Vanová baterie nástěnná Optima Optima se sprchovým setem, 150 mm SIKOBSTSET222

Vanový komplet za akční cenu zahrnuje vanovou termostatickou baterii Optima, která zaručuje komfortní a bezpečné užívání a praktický vanový set. Díky termostatu je nastavenapožadovaná teplota vody, která je udržována po celou dobu sprchování. Jak správně namontovat termostatickou vanovou baterii a jak jí používat, můžete shlédnout níže v našem...

Sprchová baterie nástěnná Optima Optima se sprchovým setem, 150 mm SIKOBSTSET268

Sprchový komplet zahrnuje sprchovou termostatickou baterii Optima, která zaručuje komfortní a bezpečné užívání a praktický sprchový set s posuvným držákem sprchy. Díky termostatu je nastavena požadovaná teplota vody, která je udržována po celou dobu sprchování. Jak správně namontovat termostatickou baterii a jak jí používat, můžete shlédnout ní...

Sprchová baterie nástěnná Optima Lavela bez sprchového setu, 150 mm LA268

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Sprchová baterie je dodávána bez sprchového setu. Doporučujeme kombinovat se sprchovým příslušenstvím Optima.

Vanová baterie nástěnná Optima Lavela bez sprchového setu, 150 mm LA222

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Vanová baterie je dodávána bez sprchového setu. Doporučujeme kombinovat se sprchovým příslušenstvím Optima, S-line, Multi.

Vanová baterie nástěnná Optima Duela bez sprchového setu, 150 mm DU222

Vanová baterie nástěnná, páková, bez sprchového setu značky Optima má vždy dva vývody na napouštění vany a na sprchování. K výběru slouží přepínač, kde si nastavíte sprchování nebo napouštění. Tato baterie se také používá do sprchových koutů pro připojení dvou sprch (hlavová a ruční)

Vanová baterie nástěnná Optima Donata bez sprchového setu, 150 mm DO222

Vanová baterie nástěnná, páková, bez sprchového setu značky Optima ze série Donata má dva vývody na napouštění vany a na sprchování. K výběru slouží přepínač, kde si nastavíte sprchování nebo napouštění. Ze stejné série je možné koupit také např. koupelnové doplňky.

Vanová baterie nástěnná Optima Valeta bez sprchového setu, 150 mm VA222

Vanová baterie nástěnná, páková, bez sprchového setu značky Optima série Valeta má vždy dva vývody na napouštění vany a na sprchování. K výběru slouží přepínač, kde si nastavíte sprchování nebo napouštění. Tato baterie se také používá do sprchových koutů pro připojení dvou sprch (hlavová a ruční). K va...

Dřezová baterie stojánková Optima Duela s vytahovací sprškou, 2 proudy DU285

Vysoká dřezová baterie výrazného designu s otočným ramínkem v délce 24,1 cm. Baterie obsahuje praktickou vytahovací spršku pro snadnou manipulaci. Výhodou jsou i dva proudy vody.

Dřezová baterie stojánková Optima Lavela s vytahovací sprškou, 2 proudy LA283

Stojánková baterie Lavela je symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Dřezová baterie s praktickou vytahovací sprškou a dvěma druhy proudů - normální proud a sprška dokonale doplní Vaší koupelnu.

Sprchová baterie nástěnná Optima Levanta bez sprchového setu, 150 mm LE268

Pro baterie Levanta v trendy hranatém designu jsou typické jednoduché tvary a pohodlné a snadné ovládání díky otvoru v páce. Doporučujeme kombinovat se sprchovým příslušenstvím v hranatém designu a také s koupelnovými doplňky Donata.

Dřezová - umyvadlová baterie nástěnná Optima Lavela s otočným raménkem, 150 mm LA261

Baterie Lavela jsou symbolem dlouhé životnosti, spolehlivé obsluhy a nadčasového designu, který překoná i veškeré módní trendy. Nástěnnou baterii je možné použít také v kombinaci s lékařskou pákou (vhodné např. do bezbariérových koupelen).

Vanová baterie nástěnná Optima Levanta bez sprchového setu, 150 mm LE222

Pro baterie Levanta v trendy hranatém designu jsou typické jednoduché tvary a pohodlné a snadné ovládání díky otvoru v páce. Doporučujeme kombinovat se sprchovým příslušenstvím v hranatém designu a s koupelnovými doplňky Donata.

Vanová baterie nástěnná Optima Cube Way bez sprchového setu, 150 mm CU222

Nová série baterií Cube Way se vyznačuje jedinečným designem, který dokonale harmonizuje hranaté prvky se zaoblenými hranami.

Sprchová baterie nástěnná Optima Cube Way bez sprchového setu, 150 mm CU268

Nová série baterií Cube Way se vyznačuje jedinečným designem, který dokonale harmonizuje hranaté prvky se zaoblenými hranami.

Sprchový systém Optima bez baterie, 1 funkce, kulatý OPTIMAPIPE

Sprchový systém Optima OPTIMAPIPE s přepínačem pro ruční a hlavovou sprchu o průměru 20 cm.

Optima Umyvadlová baterie stojánková Cube Way bez výpusti CU271

Nová série baterií Cube Way se vyznačuje jedinečným designem, který dokonale harmonizuje hranaté prvky se zaoblenými hranami.

baterie pro AgfaPhoto Optima 2338mT

baterie pro AgfaPhoto Optima 2338mT 700mAh/2,6Wh 3,7V Li-Ion

baterie pro Agfa Optima 147

baterie pro Agfa Optima 147 800mAh/3Wh 3,7V Li-Ion

Optima OPTIMA držák s vyústěním sprchy hranatý OPH250

Představujeme Vám vyústění sprchy pro podomítkové baterie jehož součástí je i držák sprchy. Jedná se o jakési "2 v 1", kdy již nemusíte dokupovat samostatný držák sprchy. Na výběr je provedení v hranatém i kulatém designu, tudíž i tento malý prvek může dovést Vaší koupelnu k dokonalosti.

Optima OPTIMA držák s vyústěním sprchy kulatý OPB250

Představujeme Vám vyústění sprchy pro podomítkové baterie jehož součástí je i držák sprchy. Jedná se o jakési "2 v 1", kdy již nemusíte dokupovat samostatný držák sprchy. Na výběr je provedení v hranatém i kulatém designu, tudíž i tento malý prvek může dovést Vaší koupelnu k dokonalosti.

Sprchový systém Optima Optima s termostatickou baterií, 1 funkce, oblý OPTIMAPIPETSBAT

Sprchový systém Optima s přepínačem pro ruční a hlavovou sprchu o průměru 20 cm včetně termostatické sprchové baterie. Díky termostatu je nastavena požadovaná teplota vody, která je udržována po celou dobu sprchování.

Autobaterie Optima Blue Top - 12V, 50Ah L, s. p. 815A

Produkt Autobaterie Optima Blue Top - 12V, 50Ah L, s. p. 815A zařazený v: Autobaterie a nabíječky > Autobaterie, Objednací kód: AU-02570, výrobce: Optima, druh baterie: trakční a hobby, kapacita: 50 Ah, startovací proud: 815 A, polování baterie: levé, šířka: 174 mm, výška: 195 mm, délka: 254 mm, upevňovací lišta: B00, napětí: 12 V

Autobaterie Optima Yellow Top - 12V, 48Ah P, s. p. 660A

Produkt Autobaterie Optima Yellow Top - 12V, 48Ah P, s. p. 660A zařazený v: Autobaterie a nabíječky > Autobaterie, Objednací kód: AU-02579, výrobce: Optima, druh baterie: osobní automobil, kapacita: 48 Ah, startovací proud: 660 A, polování baterie: pravé, šířka: 172 mm, výška: 197 mm, délka: 237 mm, upevňovací lišta: B00, napětí: 12 V

Autobaterie Optima Red Top - 12V, 50Ah S, s. p. 815A

Produkt Autobaterie Optima Red Top - 12V, 50Ah S, s. p. 815A zařazený v: Autobaterie a nabíječky > Autobaterie, Objednací kód: AU-02566, výrobce: Optima, druh baterie: osobní automobil, kapacita: 50 Ah, startovací proud: 815 A, polování baterie: středové, šířka: 174 mm, výška: 200 mm, délka: 256 mm, upevňovací lišta: B00, napětí: 12 V

Autobaterie Optima Blue Top - 12V, 55Ah L, s. p. 765A

Produkt Autobaterie Optima Blue Top - 12V, 55Ah L, s. p. 765A zařazený v: Autobaterie a nabíječky > Autobaterie, Objednací kód: AU-02574, výrobce: Optima, druh baterie: trakční a hobby, kapacita: 55 Ah, startovací proud: 765 A, polování baterie: levé, šířka: 174 mm, výška: 195 mm, délka: 254 mm, upevňovací lišta: B00, napětí: 12 V

Autobaterie Optima Blue Top - 12V, 66Ah L, s. p. 845A

Produkt Autobaterie Optima Blue Top - 12V, 66Ah L, s. p. 845A zařazený v: Autobaterie a nabíječky > Autobaterie, Objednací kód: AU-04865, výrobce: Optima, druh baterie: trakční a hobby, kapacita: 66 Ah, startovací proud: 845 A, polování baterie: levé, šířka: 172 mm, výška: 221 mm, délka: 309 mm, upevňovací lišta: B00, napětí: 12 VPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: